Afiša

Jaungada Fiksi Šovs / Новогоднее Фикси-Шоу, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle

Jaungada Fiksi Šovs / Новогоднее Фикси-Шоу, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle
Jaungada Fiksi Šovs / Новогоднее Фикси-Шоу, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle
KUR
KAD
Otrdiena, 19. decembris, 2017 19:00 - 20:00
Jaunais Fiksi Šovs 2018 "Pamodini Salaveci!"
Speciāla programma — Fiksi — Pārsteigums mīļiem skatitāijem!
Fiksiki atgriežās uz skatuves ar jauniem piedzīvojumiem, šoreiz Jaungada izrādē!

Un tapēc, ka Jaunais gads ir ģimenes svetki, Simka, Noliks un kompānija parādisies skatitājem kopā ar saviem vecākiem! Jaunās izrādes galvenais pārsteigums – pirmo reizi uz skatuves Papus un Masja! Un viss pateicoties uzticīgiem Fiksi Šova pielūdzējem, kuri sen gaidīja šos varoņus.

Atkal pie jums ciemos: iemiļotie Fiksiki, kā tikko no ekrāna, ar originālajām balsīm un izskatu. Pirmo reizi: jaunas dekoracijas ar milzīgu “pomogatoru” un svētku piedzīvojumi, kuros Fiksiki nekādi nespēj pamodināt Salaveci bez visu skatītāju draudzīgās palīdzības!

Ļaunie spēki iemidzināja Salaveci — un tā, ka viņš var nogulēt Jauno gadu un atstāt visus bērnus bez dāvanām! Uzmanīgā, pieaugušo – Papusa, Masjas un profesora Čudakova -  vadībā jautrā, jaunā Fiksi-paaudze Simka un Noliks, iesaistīsies cīņā ar ļaundariem. Kā uzvarēt Slinkumu, Bailes un Alkatību, glābt Jauno gadu un saņemt apsveikumu personīgi no Salaveča? Tikai tādā gadījumā, ja katrs mazulis zālē piedalīsies izrādes notikumos!

Kā parasti, ar fiksikiem nebūs garlaicīgi nevienam! Jautrība, ugunīgas dejas, pazīstamas un īpašas jaungada Fiksidziesmiņas. Nepārtrauktas interaktīvas darbības — jaunas muzikālas varoņu spēles ar zāli, kā arī sižeta harmoniska attistība. Iemiļoti skatitāju rekvizīti – milzīgas piepūšamās dekorācijas! Un, protams, uz skatuves -  Salavecis.

Fiksiki ir atgriezušies lai atkāl pārsteigtu!  Simka, Noliks, Masja un Papus aicina skatitajus uz īpašu ģimenes programmu!
Nenoguli piedzīvojumus – pamodini Salaveci! Protams, kopā ar Fiksikiem :)

Izrādes ilgums – 55 minūtes bez pārtraukuma.

Bērniem līdz 5 gadu vecumam ieeja bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu.

Papildus informācija: https://www.facebook.com/youareevents.lv

Pirkt biļeti: