Afiša

SAPNIS JAUNGADA NAKTĪ / СОН В НОВОГОДНЮЮ НОЧЬ, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle

SAPNIS JAUNGADA NAKTĪ / СОН В НОВОГОДНЮЮ НОЧЬ, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle
SAPNIS JAUNGADA NAKTĪ / СОН В НОВОГОДНЮЮ НОЧЬ, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāle
KUR
KAD
Piektdiena, 28. decembris, 2018 19:00 - 21:00
Salatēvs, Sniegbaltīte,Malifisenta, Smrfi Mūllāps un Smurfeta, Moana, Jūras valdnieks, Lelle LOL, Lego Nindzjago, Lācītis Tedijs, pazaudēto svētku salas iedzīvotāji, zemūdens iemītnieki.

Jaungada priekšvakarā Salatēva Pilī sabraukuši pasaku varoņi. Un katram no tiem viņš ir sagādājis dāvanu.

Piemēram, Smurfs Mūlāps Salatēvam ir uzrakstījis vēstuli par to, ka vēlas jaunu grāmatu ar visinteresantākajiem stāstiem un skaistākajām bildītēm. Līdz Jaungada atnākšanai ir palicis pavisam nedaudz, taču Mūlāps nespēj vairs nociesties un atver savu dāvanu pirms laika, bet tur…. Grāmata, tikai pavisam tukša, bez nevienas bildītes, bez neviena burtiņa. Bet tas ir tāpēc, ka tā ir burvju grāmata.

Feja Malifisenta aizsūta Mūlāpu pasakainā piedzīvojumā. Viņš apciemos “Pazudušo svētku salu”, ienirs “Jūras valdnieka” miteklī, lai iegūtu visiem salas iedzīvotājiem dāvanas un atgūtu svētkus.  Taču tie vēl nebūs visi pārbaudījumi. Mūlāpu sagaida “Aizmirstības tuksnesis”, no kura viņš spēs izrauties tikai ar savu draugu un drosmīgo bērnu palīdzību.

Līdz ar Kurantu skaņām viss atkal sastāsies savās vietās un visi pasaku varoņi kopā ar Salatēvu, Sniegbaltīti un bērniem varēs sagaidīt Jauno gadu.

Izrādē ir aktīvas spēles ar bērniem, tiek izmantoti tikai oriģināli mūsdienīgi muzikālie numuri, izrādei speciāli sarakstītas dziesmas.

Papildus informācija: https://www.facebook.com/youareevents.lv

Pirkt biļeti: