Banner 980x90

Ģirta Brumsona mākslas parks

Dabas parks ar retu augu kolekciju, kas papildināts ar Ģirta Brumsona mākslas darbiem un mazajām arhitektoniskām formām.

Individuāls parka apmeklējums ir bezmaksas un bez iepriekšējas pieteikšanās, bet, iepriekš piesakot, ir iespējams apskatīt blakus esošo mākslinieka privāto rezidenci, interesanto daiļdārzu un mākslinieka darbnīcu. Ekskursijas garums līdz 1 st.

Iepriekš piesakot, ir iespējams izmantot parkā esošo ugunskura vietu, kā arī tiek piedāvāts izveidot (noformēt, noorganizēt) radošu vai citādi neordināru vidi nelielu pasākumu vajadzībām parka teritorijā. Piedāvājumā arī dažādu veidu radošās darbnīcas korporatīvajiem un privātiem pasākumiem uz vietas vai izbraukumā.

Adrese: Mazā iela 3, Aizpute
Telefons: (+371) 26892701
E – pasts: girts9@inbox.lv
Internetā: https://www.facebook.com/Aizputesmakslasparks/

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)