Visas ziņas

 • Kur vērts ieguldīt savu naudu?

  Plānot budžetu, lai veidotu uzkrājumus, kļūst aizvien populārāk, un drīzumā tas būs pavisam parasts ikdienas ieradums, savukārt par iekrājumu tālāku ieguldīšanu gan nenākas dzirdēt pārāk daudz, lai gan veiksmīgi ieguldījumi, pavisam vienkārši izsakoties, ļauj naudai pelnīt naudu. Tādēļ rakstā apkopoti ieteikumi, kur ieguldīt savu naudu, lai tas rezultētos peļņā.

 • Kā atrast sev piemērotas nūjošanas nūjas?

  Nūjošanas aizsākumi meklējami pagājušā gadsimta 30. gados. Kopš tā laika tā ieguvusi milzu popularitāti gan visā pasaulē, gan arī Latvijā. Nūjošanu iesaka veikt gan cilvēkiem ar muguras un stājas problēmām, gan vienkārši svara samazināšanai un vielmaiņas uzlabošanai. Liela nozīme ir pareizai nūjošanas nūju izvēlei, tās nedrīkst būt par garu vai par īsu, un to materiālam jābūt gana elastīgam un atsperīgam. No augumam atbilstošas nūju izvēles atkarīgs tas, vai tās sniegs vajadzīgo atbalstu un palīdzēs pareizi sakoncentrēt smaguma centru. Kurām nūju detaļām tad pievērst pastiprinātu uzmanību un kādas nūjas izvēlēties, par to pastāstīsim raksta turpinājumā.

 • Ieteikumi, kā iegādāties labas kvalitātes durvis istabai

  Durvis mājoklī nodalīs telpas un pasargās Jūsu dzīvesvietu no zādzībām. Noteicošais durvju izvēlē ir to konstrucija, vēršanās veids un durvju materiāls. 

 • Ūdens sūkņu veidi

  Ūdens sūkņi ir dažāda veida, un katram ir savs pielietojums. Tāpēc šajā rakstā mēs pastāstīsim par to, kurā gadījumā katrs no tiem ir lietojams. 

 • Pirmā automašīna: kas jums būtu jāzina pirms tās iegādes?

  Braukšanas apliecības iegūšana ir ilgs process, bet, kad tiesības rokā, tā vien gribas mesties pie auto stūres un izvizināties jaunajā automašīnā. Tomēr jauna auto iegādē nevajadzētu ļauties mirkļa vājumam, bet gan pieiet šai lietai gana nopietni, lai pirmais auto kalpotu ilgi un būtu uzticams sabiedrotais gan tuvos, gan tālos izbraucienos. 

 • Kā izvēlēties aizkarus virtuvei?

  Virtuve parasti ir siltākā un mājīgākā telpa mājās, jo tajā tiek gatavots silts ēdiens, tajā vienmēr labi smaržo. Nereti sievietes par savu istabu dēvē tieši virtuvi, jo tajā tiek pavadīts daudz laika. Un, ja telpa ir iekārtota mājīgi un skaisti, tad sievietei tajā patiks uzturēties daudz labāk.

 • No kā jāuzmanās, pārvietojoties ar ratiņkrēslu?

  Dodoties ikdienas gaitās ar ratiņkrēslu, nereti sastopamies ar infrastruktūras neatbilstību – neērtas apmales, pārāk šauras durvju ailes, pakāpieni, bedres, liftu un uzbrauktuvju neesamība, tas viss apgrūtina un pat padara neiespējamu ērtu pārvietošanos ratiņkrēslā. No kā izvairīties un ko ņemt vērā, lai invalīdu ratiņi kļūtu par palīgu, nevis apgrūtinājumu? To apskatīsim turpmākajā rakstā.

 • 5 moderni mājas biroja risinājumi

  Mūsdienu tehnoloģiju laikmetā savu tiešo darba pienākumu veikšanai klātbūtne birojā vairs nav obligāts nosacījums, jo ir iespējams strādāt no mājām. Šāds variants ir ērts un, kas nav maznozīmīgi, arī finansiāli izdevīgs, ja esat individuālais uzņēmējs vai pašnodarbināta persona un strādājat no mājām. 

 • Kā pārvaldīt savas finanses, lai pietiktu visam?

  Personīgo finanšu pārvaldība nenozīmē "galu savilkšanu" jeb dzīvošanu no algas līdz algai. Tajā pašā laikā, lai nodrošinātu stabilitāti šajā jomā, Jums arī nav jābūt matemātikas ekspertiem. Svarīgi ir zināt dažas pamatlietas par budžeta veidošanu un ievērošanu. 

 • Kā atsvaidzināt savu virtuves interjeru

  Pienāk brīži, kad vēlamies savā vidē pārmaiņas. Virtuve ir telpa, kas visbiežāk ir sievietes mīļākā vieta, jo tajā tiek pavadīts daudz laika, gatavojot ēst savai ģimenei. Lai sieviete būtu laimīga, noteikti jāparūpējas, lai viņa savā vidē justos komfortabli un viņai patiktu tas, ko redz.