Apkures sezona Liepājā sākta vairāk nekā pusē centralizētajai siltumapgādes sistēmai pieslēgto namu

Rīga, 16.okt., LETA. Līdz šodienai apkures sezona sākta 60% SIA "Liepājas enerģija" klientu namu, tostarp arī daļā pilsētas izglītības iestāžu, aģentūru LETA informēja siltuma ražošanas uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

Pagājušajā nedēļā apkures sezona sākta visos Liepājas bērnudārzos, daļā skolu un vairāk nekā pusē SIA "Liepājas namu apsaimniekotājs" pārvaldītajās dzīvojamās mājās. Kopumā līdz 16.oktobrim apkures sezona sākta 593 pilsētas objektos - 339 daudzdzīvokļu dzīvojamajās mājās, 87 privātmājās, 139 komercobjektos un 28 izglītības iestādēs.

"Redzam, ka ar katru dienu pieaug to klientu skaits, kuri izvēlas sākt apkures sezonu. Turklāt arvien vairāk mūsu klientu izvēlas negaidīt pēdējo brīdi apkures pieslēgšanai, bet izmanto mājas siltummezgla sniegtās iespējas - siltajās dienās siltumenerģija tiek patērēta mazāk, vai netiek patērēta nemaz, bet vēsajās vairāk, nodrošinot mājoklī nemainīgi patīkamu gaisa temperatūru. Šāda pieeja noteikti ir labākā, sabalansējot komfortu un pakalpojuma izmaksas," skaidroja "Liepājas enerģijas" klientu vadītājs Egils Tauriņš.

Uzņēmumā uzsvēra, ka lēmums par apkures sezonas sākšanu ir pašu iedzīvotāju ziņā - lai pieslēgtu apkuri, ir jāvēršas pie savas mājas pārstāvja vai apsaimniekotāja, kurš ir tieši atbildīgs par apkures nodrošināšanu ēkā. "Liepājas enerģija" atgādināja arī, ka, lai mājokļos būtu mājīgi un komfortabli, kā arī siltumenerģija tiktu izmantota efektīvi, jāizvēlas individuālo siltummezglu nodrošinātās priekšrocības. Uzstādot siltummezglā precīzus rādījumus, tas darbojas automātiski, patērējot siltumenerģiju atbilstoši klientu komforta prasībām un laikapstākļiem.