Ātrais kredīts gados jauniem cilvēkiem

Publicitātes foto

Jaunieši, kuri devušies patstāvīgā dzīvē, ne vienmēr prot racionāli rīkoties ar savām finansēm. Piemēram, studējot ar vecāku iedoto kabatas naudu un ikmēneša stipendiju ne vienmēr izdodas īstenot visus savus mērķus. Ir situācijas, ka palikušas dažas dienas līdz stipendijai, taču maciņā vairs nav līdzekļu pat ikdienas tēriņiem vai nokļūšanai uz mājām. Ja negribas lūgt finansiālu palīdzību draugiem, tad situāciju var atrisināt ātrais kredīts.

No kāda vecuma var saņemt ātro kredītu? 
Personām, kas tikko sasniegušas pilngadību nav viegli saņemt aizņēmumu, jo daudzi uzņēmumi neuzticas gados jauniem klientiem. Tāpēc visbiežāk tiek novērots, ka kredītu var saņemt tikai no 20 vai 21 gada vecuma.  Kā jauni, tā cilvēki vidējā vecumā un pensijas gados izvēlas sadarboties ar Viasms.lv, kas ir viens no zināmākajiem aizdevējiem Latvijā. Viasms.lv krīzes brīžos ir gatavs atbalstīt jauniešus un izsniegs pirmo kredītu bez maksas vismaz 20 gadus sasniegušām personām. Bezprocentu kredīts ir vienīgā iespēja, kā nepārmaksāt par aizņēmumu, tieši tādēļ tas ir kļuvis par populāru veidu, kā tikt pie nepieciešamajiem naudas līdzekļiem savu problēmu atrisināšanai. Ātrais kredīts ir īstermiņa aizdevums, tāpēc jāatceras, ka jauniešiem, kuri saņem stipendiju vai jau paši strādā, ir daudz drošāk ņemt kredītu, jo darba alga būs kā garantija, ka 30 dienu laikā varēsi nokārtot savas kredītsaistības.

Katrs gadījums ir atbalsta vērts
Sabiedrībā dalās viedokļi par to, kādiem gadījumiem var ņemt kredītu un kādiem ne. Situācijas ir grūti vispārināt. Ja nelaikā nojūk mobilais telefons, tad kāds bez tā varēs mierīgi iztikt kādu laiku, bet cits meklēs iespējas, kā tikt pie jaunas vai lietotas ierīces jau tajā pašā dienā. Jaunieši ātro kredītu izmanto dažādām vajadzībām, tostarp ikdienas tēriņiem, personīgās automašīnas remontam vai jaunas elektronikas iegādei. Piemēram, ja mācību gada laikā pēkšņi salūzt portatīvais dators un steidzami ir nepieciešams jauns, lai sekmīgi varētu veikt uzdotos studiju darbus. Vienmēr atceries, ka pirms pieteikums nosūtīšanas ir rūpīgi jāizlasa visi līguma nosacījumi, lai pašam rastos pārliecība, ka viss ir saprotams un prasības ir izpildāmas. 

Gados jauni cilvēki izvēlas "Viasms", jo
- uzņēmums piedāvā elastīgas naudas atmaksāšanas iespējas;
- kredītam var pieteikties kā darba dienās, tā brīvdienās;
- pirmo aizdevumu var saņemt summu līdz 350 eiro, bet jau nākamajās aizņemšanās reizēs var pretendēt uz ievērojami lielākām naudas summām;
- aizdevums tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma un liekām formalitātēm.
- aizņemies atbildīgi, pirms pieteikšanās kredītam rūpīgi izvērtē spēju atmaksāt aizdevumu.