Ātrais kredīts no "Kredits7" – 5 plusi, kurus novērtēsiet! 

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Ātrais kredīts internetā ir viens no parocīgākajiem veidiem, kā aizņemties naudu neparedzētiem gadījumiem, piemēram, steidzamiem medicīnas izdevumiem vai algas aizkavēšanās gadījumā. Izmantojot "Kredits7" pakalpojumus, aizņēmumu iespējams saņemt jau 15 minūšu laikā. Uzziniet vairāk par tā priekšrocībām!

No plašā aizdevēju loka, "Kredits7" izceļas ar:
iespēju sazināties ar kredītspeciālistu, kas palīdzēs izvērtēt Jums nepieciešamā aizdevuma summu un atdošanas termiņu. Konsultācijā varēsiet pārliecināties, vai ātrais kredīts palīdzēs Jums risināt radušos situāciju; 
klientu lojalitātes programmu. Jau kopš pirmā aizdevuma atmaksas, Jūs saņemsiet īpašus piedāvājumus un atlaides;
privātumu – piesakoties aizdevumam, Jums netiks prasīts konkrēts mērķis ātrā kredīta nepieciešamībai. Tas ļaus īstenot mērķi, saglabājot konfidencialitāti. "Kredits7" garantē, ka par visiem izsniegtajiem aizdevumiem zinās tikai līgumā iesaistītās puses;
aizdevumu bez ķīlas. Piesakoties ātrajam kredītam, Jums jānorāda savi ikmēneša ienākumi, tādā veidā garantējot, ka būsiet spējīgs kredītu atdot. "Kredits7" ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, kas veicina uzticamu un sociāli atbildīgu kreditēšanas praksi, rūpīgi izvērtējot katru aizdevuma pieteikumu;
saprotamu un informatīvu reģistrācijas gaitu. Reģistrējoties Jums jāievada izvēlētā summa un atmaksas termiņš. Tiklīdz būsiet to izdarījis, parādīsies informācija par kredīta kopējām izmaksām, procentiem un atmaksas datumu. Ņemot ilgtermiņa aizdevumu, uzreiz būs pieejams arī atmaksas grafiks un ikmēneša maksājuma summa. Reģistrācijas process ir ērts un pārdomāts, lai Jūs to varētu noformēt bez liekas aizķeršanās.

Kā saņemt aizdevumu no "Kredits7"?
Aizņemšanās ir salīdzinoši vienkārša – tā prasīs tikai aptuveni 15 minūtes!

Lai pieteiktos ātrajam kredītam, Jums jādodas uz "Kredits7" mājaslapu un jāizveido kredīta pieteikums:
• izvēlieties ātro vai ilgtermiņa aizdevumu;
• ievadiet vajadzīgo summu un atmaksas termiņu;
• izpildiet nepieciešamos personas datu lauciņus;
• veiciet vienreizējo reģistrācijas maksu 0,01 eiro apmērā.

Pēc pieteikuma iesniegšanas Jūs saņemsiet SMS ar ātrā kredīta apstiprinājumu vai noraidījumu, kā arī lietotāja ID un pagaidu paroli savam kontam. Pieslēdzoties profilam, pagaidu paroli nomainiet uz citu!

Izmantojiet "Kredits7" pastāvīgo klientu priekšrocības
Aizņemoties atkārtoti, kredītu varēsiet saņemt apmēram 7 minūšu laikā! Jums tikai nepieciešams autorizēties "Kredits7" mājaslapā un pieteikt aizdevumu.

Droši kredīti ar "Kredits7"!
"Kredits7" ir aizdevējs, kas palīdzēs Jums ērti tikt galā ar izaicinājumiem finansiālajā jomā. Uzņēmumam ir caurredzama aizdevumu izsniegšanas pieeja, kas apliecina kredīta drošumu. Apmeklējiet kredits7.lv mājaslapu un uzziniet vairāk! Aizņemieties atbildīgi, vienmēr izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu!