Krēsli Tavam pasākumam – Akurats.lv

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Krēslu noma ir lielisks veids, kā ietaupīt gadījumos, kad nepieciešami krēsli tikai īpašiem gadījumiem, jo tie nav jāiegādājas un pēc tam jāraizējas par to uzglabāšanu, turklāt iznomājot jāmaksā ir tikai par to laiku, kad krēsli patiešām ir vajadzīgi. Ielūkojieties pasākuma aprīkojuma servisa SIA "Akurāts" mājaslapā Akurats.lv, kur iespējams aplūkot plašu pasākumu aprīkojuma klāstu!

Uzņēmuma piedāvājumā ir arī krēslu noma pasākumiem. Tur atradīsit dažādu veidu krēslus, kas nodrošinās komfortu un ērtības, kā arī iederēsies jebkurā pasākumā. 

Krēslu noma ir ne tikai veids, kā iegūt nepieciešamo inventāru konkrētajam pasākumam, bet arī iespēja atvieglot pasākuma rīkošanu, izmantojot servisa piegādes un uzstādīšanas pakalpojumus. Lai pasūtītu sev vajadzīgo krēslu veidu, vispirms ir jādefinē, kāda tipa pasākums tiks rīkots – vai tās būs svinības ar ēdienu pasniegšanu, vai ballīte ar dejām un kāda kokteiļa nobaudīšanu vai arī lietišķs pasākums. Akurats.lv piedāvājumā ietilpst trīs dažādu veidu krēsli, tādā veidā ikviens varēs izvēlēties sev piemērotāko risinājumu.

Pirmais piedāvātais krēslu veids ir viegli pārvietojamie krēsli melnā krāsā ar gaiši pelēku metāla rāmi (garums 80cm, platums 45cm). Šie krēsli ir vienkārši un eleganti, tādēļ tie noteikti iederēsies ikvienā pasākumā. Krēsli ir ērti pārvietojami, un nepieciešamības gadījumā tos var ērti novietot telpas malās, atbrīvojot vietu dažādām aktivitātēm. 

Savukārt banketu krēsli – melnā krāsā ar gaiši pelēku metāla rāmi – ir izgatavoti no mīksta materiāla, nodrošinot lielisku komfortu pasākumos, kur krēslā nepieciešams pavadīt ilgāku laiku. 
Trešais piedāvātais krēslu veids ir bāra krēsli. Tie lieliski iederēsies ballītēs un bāros, lai nedaudz atpūstos, iemalkotu kādu dzērienu vai risinātu kādu sarunu. Tumši pelēkie krēsli ar gaišu metāla rāmi ir gandrīz 80cm augsti.

Jums atliek tikai sazināties ar SIA Akurāts darbiniekiem un veikt pasūtījumu! Uzņēmuma speciālisti palīdzēs izvēlēties piemērotāko krēslu veidu, kā arī skaitu. Turklāt, lai pasākumu organizēšanu padarītu vienkāršāku, tiek piedāvāta arī krēslu piegāde un montāža pirms un  arī pēc pasākuma.