Liepājas Pilsētas basketbola čempionāts startēs divās divīzijās

Valmiera24.lv
Valmiera24.lv

Jau pavisam nesen ir sākusies jaunā basketbola sezona Latvijas Basketbola līgā un šajā sakarā jau šobrīd ir uzsākts darbs pie 2016./17.gada Liepājas pilsētas basketbola čempionāta amatieriem, kas šogad norisināsies divās divīzijās, pilsētas informācijas portāls Liepaja24.lv uzzināja Liepājas pilsētas pašvaldūbā.

Ikviens, kas interesējas un izskata vēlmi piedalīties šajā čempionātā, ir aicināts sazināties ar čempionāta organizatoriem.

Plānots, ka arī šo pilsētas amatieru basketbola čempionātu, tāpat kā iepriekšējo, organizēs Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvalde un spēles tiks aizvadītas Liepājas Olimpiskajā centrā. Lai pēc iespējas ātrāk un veiksmīgāk uzsāktu čempionātu, organizatori jau nākošajā nedēļā vēlas noorganizēt pirmo komandu pārstāvju sapulci un tā norisināsies 14.oktobrī, Liepājas Olimiskā centra komforta ložā (3.stāvā) plkst.18.00. Līdz ar to visi, kas izrāda interesi vai plāno pieteikt savu komandu šī gada pilsētas basketbola čempionātā to varēs izdarīt sapulces laikā.

Pēdējos trijos gados čempionātā startēja ne vairāk par septiņām komandām, taču šogad organizatori ir cerības pilni pirmo reizi tās pastāvēšanas vesturē veidot divas divīzijas, kas dotu iespējas pieteikties arī komandām, kuras spēkos jūtas nedaudz vājākas, vai kurām ir nepieciešams laiks, lai cīnītos ar spēcīgākajām šī novada komandām. Šobrīd čempionātā dalību ir apstiprinājušas deviņas komandas, turklāt vairākas vienības ir uz jautājuma zīmes un tuvākajās dienās būs lēmums arī no atlikušajiem dalībniekiem.

Plānots, ka čempionāts sāksies jau novembra mēneša sākumā un pirmās kārtas spēles norisināsies 5. un 6.novembrī. Pirmajā divīzijā varētu startēt 5 – 6 komandas, kuras spēkos būs nedaudz spēcīgākas par otrās divīzijas komandām, kur dalībnieku skaits varētu būt ļoti līdzīgs. Plānots, ka čempionāts varētu norisināties līdz pat marta mēneša beigām, līdz ar to, spēļu skaits piecu mēnešu garumā visām komandām varētu būt gana liels.

Čempionāta izspēļu kārtība un pēdējie precizējumi tiks veikti komandu pārstāvju sapulcē 14.oktobrī pulksten 18:00, līdz ar to, visi tie, kas joprojām plāno pieteikt savu komandu čempionātam ir laipni aicināti pievienoties. 

Sīkāka informācija pa tālruni 26100704 vai sūtot e-pastu uz martins@loc.lv.