Optibet sporta bārs – jauna ideja, kur pavadīt tumšos rudens vakarus

Pienākot rudenim ar tumšajiem vakariem un vēso laiku, vairāk sākam domāt par to, kā atrast jaunus izklaides veidus iekštelpās, komfortablā vidē, kur Tu jūties gaidīts un vienmēr ir prieks iegriezties. Mums tev ir priekšlikums – ja vēl neesi pabijis Optibet sporta bārā, tad ir pēdējais laiks tur iegriezties! Kādēļ? Lasi turpinājumā…
Šī nav vieta tikai sporta entuziastiem
Lai arī klasiskā izpratne par sporta bāriem saistās ar to, ka šīs izklaides vietas paredzētas tikai tiem, kurus patiesi aizrauj sports un ar to saistītie noteikumi, Optibet sporta bārs ir vieta, kur interesanti būs arī tiem, kas ar sportu ir uz "Jūs". Un, kas to zina, varbūt pēc šīs vietas apmeklēšanas sāksi interesēties par kādu sporta veidu?

Bārs iekārtots mūsdienīgā dizainā, ar sportiskiem elementiem, arī sēdvietas izkārtotas tā, lai kompānijas viena otrai netraucētu. Pieejami gan soli pie bāra, gan arī galdiņi pāris cilvēkiem un arī galdiņi lielākām kompānijām, lai ikviens šeit justos ērti un patīkami, neatkarīgi no interesēm. 

Esi izsalcis vai izslāpis? Nekādu problēmu!
Mūsdienās kafejnīcas, bistro vai restorāni noteikti nav vienīgās vietas, kur var gardi un, galvenais, lēti, kā arī garšīgi paēst. Ja darba dienās lūkojies pēc vietas, kur paēst pusdienas vai arī uzkrāt enerģiju dienas sākumam ar lielisku omleti brokastīs, vai arī gardu alus kausu pēc darba kopā ar kolēģiem, tev noteikti patiks iegriezties Optibet sporta bārā! Šeit ēdienkarte veidota, lai sev piemērotu maltīti atrastu ikviens. Piedāvājumā pieejamas uzkodas, zupas, dažādi otrie ēdieni, garšīgi burgeri, kā arī deserti tiem, kam kārojas ko saldāku. Un, protams, Optibet sporta bārā tev nebūs jācieš slāpes, jo piedāvājumā ir aukstie un karstie dzērieni gan tiem, kas dod priekšroku kam vieglam, gan tiem, kas meklē ko stiprāku. Un tas viss atrodams par lieliskām cenām, kas būs draudzīgas arī tavam maciņam!

Esi tenisa, hokeja, basketbola vai cita sporta veida cienītājs?
Tad Optibet sporta bārā vari apvienot gan savu mīlestību pret sportu, gan arī lieliski pavadīt laiku ar kolēģiem vai draugiem, nobaudot maltīti un dzērienus. Kas gan vairāk ir nepieciešams, lai labi pavadītu laiku un aizdzītu prom rudenīgo un drūmo noskaņojumu? Optibet sporta bārā vienmēr valda patīkama atmosfēra, kuru veido ne tikai apmeklētāji, bet arī profesionālais un draudzīgais apkalpojošais personāls, kas parūpēsies par gardāko kokteiļu jaukšanu un ātru apkalpošanu. Katrā no Rīgā, Jelgavā un Jūrmalā esošajiem sporta bāriem ir pieejami vairāki augstas kvalitātes ekrāni pietiekami lielā izmērā, un uz tiem tiek demonstrētas dažādas sporta pārraides, spēles un sacensības. 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu