Patēriņa kredīts auto iegādei kopā ar Netcredit.lv 

Lai kāda attieksme vai dažkārt pat aizspriedumi, kas valda sabiedrībā, mestu ēnu uz kredītiem kā tādiem, ir būtiski atcerēties, ka aizdevums reizēm var kalpot kā izdevība lielākiem vai mazākiem pirkumiem, kurus nav iespējams atlikt. Patēriņa kredīts ir viens no draudzīgākajām formām brīdī, kad nepieciešams ātri aizņemties. Un kāpēc to nedarīt, ja ir nepieciešams jauns auto?
 

Patēriņa kredītu iespējas ir ļoti plašas, turklāt šo aizdevuma formu piedāvā teju visi banku un nebanku sektora aizdevēji. Pēdējo gadu laikā cilvēki arvien biežāk noformē patēriņa kredītu tieši auto iegādei. Kādēļ? Atbilde ir pavisam vienkārša – patēriņa kredītiem nereti piemēro izdevīgākas procentu likmes un nosacījumus, kas ļauj aizņemties naudu uz ilgāku laika posmu.

Auto iegādei parasti bankas piedāvā izvēlēties starp divām kredītu iespējām – auto kredītu, kas ir izstrādāta forma tieši auto iegādei, un patēriņa kredītu. Pieprasot bankā auto kredītu, var nākties iziet cauri garam formalitāšu lokam, kas liks saskaņot auto dīleri, no kura tiks iegādāts jaunais automobilis, naudas aizdevuma lielumu (šajā gadījumā nesaņemsi ne vairāk, ne mazāk par summu, kura nepieciešama auto iegādei), var nākties iegādāties arī dārgu apdrošināšanu, ko pieprasīs aizdevējkompānija. Pētot kredītiespēju plusus un mīnusus kredītu salīdzināšanas portālā Netcredit.lv, nākas secināt, ka patēriņa kredīts ir viens no izdevīgākajām kredītu formām tieši pirkumu veikšanai līdz 10 000 eiro.

Kā noformēt patēriņa kredītu? 
Patēriņa kredītu ir iespējams noformēt attālināti, izmantojot dažādus tiešsaistes rīkus, kas ir pieejami aizdevēju interneta mājaslapās. Kredīta pieteikuma forma tiks izskatīta nepilnas stundas laikā, kas nozīmē, ka nauda Tavā kontā var "ieripot" jau nākamajā dienā. Ja esi saistīts ar kādu no Latvijā reģistrētām bankām, visticamāk, ka izdevīgāko procentu likmi spēs piedāvāt tieši šis aizdevējs, ņemot vērā jau līdzšinējo sadarbību. Būtiski atcerēties, ka, noformējot kredītu, var nākties norādīt aktīvos kredītus, ikmēneša ienākumus un kredīta mērķi. Bieži nebanku sektora aizdevēji naudas aizņēmuma mērķi nepieprasa, taču jāatceras, ka tas nav faktors, kādēļ izvēlēties tieši mazos aizdevējus. Mērķa norādīšana bankai palīdzēs izvērtēt kredīta apjomu un nepieciešamību.

Iemesli, kādēļ auto iegādei ņemt tieši patēriņa kredītu? 
Kā jau minējām, saņemot patēriņa kredītu auto iegādei, nenāksies formēt ar banku saskaņotu auto apdrošināšanu, jo auto iegādāsies par izsniegtajiem līdzekļiem. Svarīgi atcerēties, ka kredītdevēju šajā gadījumā neinteresē arī preces izcelsme, auto dīleris un kaut vai tas, vai iegādātais auto ir lietots vai jauns. Saņemot patēriņa kredītu, Tu iegūsi naudu, ar kuru varēsi brīvi rīkoties.

Vēl viens svarīgs iemesls, kas liek izvēlēties patēriņa kredītu auto iegādei, – bankas nepieprasa noformēt ķīlu. Tas dod iespēju ietaupīt uz ieķīlātā īpašuma novērtēšanu. Pastāv kredītaizdevēji, kuri tomēr pieprasa ķīlu, tomēr nav zaudējuma bez ieguvuma. Ja persona, kas aizņemas naudu, var uzrādīt savā īpašumā esošu ķīlu, tas var nozīmēt vērā ņemamu aizdevuma procentu likmes samazinājumu.

Patēriņa kredīts dod iespēju variēt ar atmaksas termiņiem. Ja šis faktors ir svarīgs, izvēlies banku ar visizdevīgāko procentu likmi un garāko atmaksas termiņa iespēju.
 
Pirms ņem patēriņa kredītu, pārliecinies:
• vai kredītdevējs piedāvā izdevīgu procentu likmi;
• vai piedāvātais atmaksas termiņš ir pietiekami garš, lai spētu atmaksāt aizņemtos līdzekļus;
• kādi ir soda un kadēvjuma procenti;
• vai aizdevējkompānijai nav slikta reputācija.
 
Visus iepriekšminētos faktorus viegli var pārbaudīt un salīdzināt portālā Netcredit.lv.

Patēriņa kredītu salīdzinājums būs ērts palīglīdzeklis, izvēloties kredītdevēju īpaši tādos gadījumos, ja aizņemies pirmo reizi. Ērti pārskatāmā tabulā atradīsi ne tikai kredītu kalkulatoru, bet arī izdevīgāko piedāvājumu, kas būs piemērots tieši Tev.

Patēriņa kredīts auto iegādei ir lieliska iespēja savā īpašumā iegūt jaunu braucamo jau tuvāko dienu laikā.