Visas ziņas

 • 4 komforta risinājumi, ko ir vērts ieviest savā mājā

  Attīstoties dažādām tehnoloģijām, pakalpojumiem un, iespējams, arī pieaugot mūsu ikdienas noslodzei, arvien vairāk novērtējam ērtības, kuras mums taupa laiku un sniedz papildu komfortu. Mājokli šobrīd iespējams aprīkot ar dažnedažādiem automatizētiem risinājumiem. Lūk, četri no tiem, kurus būtu vērts ieviest savā īpašumā. 

 • Kādēļ cilvēkiem patīk spēlēt loto online?

  Ilgu laiku loterijas ir eksistējušas tikai papīra formātā, un cilvēkiem nācās doties uz pastu, kiosku vai veikalu, lai stāvētu rindā un iegādātos savu biļeti. Lai arī joprojām ir daļa spēlētāju, kas tā dara, daudzi ir sākuši izmēģināt spēles internetā, tostarp loto. Tikai ar dažu klikšķu palīdzību spēlētāji var izvēlēties interesējošo biļeti un piedalīties loterijā. Paturot to prātā, turpinājumā apskati populārākos iemeslus, kādēļ cilvēkiem patīk spēlēt loto online.

 • 5 padomi, kā vasaras brīvlaikā palīdzēt bērniem apgūt spēju mācīties patstāvīgi1

  Pielāgojoties ārkārtas situācijai valstī, vairums Latvijas iedzīvotāju jau vairākus mēnešus mācās un strādā attālināti. Tas izgaismojis problēmu izglītības jomā – daudzi skolēni neprot mācīties patstāvīgi, savukārt vecāki ne vienmēr zina, kā viņiem palīdzēt. 

 • Oriģinālas lietas, kas cilvēkiem mēdz piesaistīt veiksmi, spēlējot bingo vai loto

  Kāds to sauc par māņticību, cits par pārdomātu stratēģiju veiksmes piesaistīšanai – ikviens no mums ir dzirdējis par laimīgajiem talismaniem un lietām, kas cilvēkiem nes veiksmi. Ja tā padomā – populāras spēles internetā, piemēram, loto un bingo, balstās uz veiksmes principa, tādēļ – kāpēc gan nepamēģināt paņēmienus, kuri varētu palīdzēt piesaistīt veiksmi un ļaut uzvarēt? Turpinājumā esam aprakstījuši dažus oriģinālus talismanus, kurus cilvēki mēdz izmantot.

 • Erti.lv virsmatracis – jebkurai vietai jūsu mājā

  Ikvienam no mums patīk uzņemt viesus. Neskatoties uz to, vai jums ir māja vai dzīvoklis, periodiska viesu izmitināšana kļūst par vajadzību ikvienam, pie kura viesojas ģimenes locekļi vai draugi. Nereti rodas situācija, ka viesiem jāļauj gulēt lielajā ērtajā gultā ar labo matraci, taču pašiem jāguļ uz piepūšamajiem matračiem, jo neesat padomājis par papildu gultas vietām jūsu mājoklī. 

 • Kā iegādāties savas pirmās inline skrituļslidas?

  Siltais laiks ir klāt, un tas nozīmē, ka aktivizējušies arī skrituļslidošanas entuziasti. Ja arī jūs jau sen esat vēlējušies izmēģināt vai atsākt nodarboties ar šo sporta veidu, ir īstais brīdis to darīt! Šajā rakstā ieskatieties padomos, kas noderēs, pērkot savas pirmās inline skrituļslidas.

 • Kādu suši pasūtīt, ja esi izsalcis?

  Par laimi, tiem, kuri dzīvo Rīgā un tās apkārtnē ir pieejama iespēja pasūtīt neticami garšīgu suši no Sushibrothers.lv. Kādus suši tur iespējams pasūtīt? Par to lasi raksta turpinājumā.

 • Kā parūpēties par veselīgu bērna digitālo dzīvi un laicīgi atpazīt riska signālus? Stāsta eksperts

  Gluži kā uz ielas un skolā, bērni un pusaudži arī internetā var nonākt dažādās bīstamās situācijās, jo īpaši patlaban, kad tiešsaistē tiek pavadīta lielākā daļa dienas, apgūstot mācību vielu un uzturot kontaktus ar draugiem un tuviniekiem. Bērna izturēšanās var liecināt par problēmām virtuālajā vidē, tāpēc vecākiem vērīgi jāseko līdzi jebkādām izmaiņām bērna uzvedībā. 

 • SIA "PL Logistics" – saplāksnis, OSB plātnes, mēbeļu izgatavošana1

  Saplāksnis ir viens no visplašāk izmantotajiem koka pārstrādes produktiem. Tas ir lielisks materiāls, kas piemērots kā mēbeļu izgatavošanai, tā betona veidņiem, sienu pastiprināšanai un grīdas apakšējās daļas izveidei.

 • Kad drīkst aizpildīt saskaņoto paziņojumu?

  Saskaņotais paziņojums ir veids, kā oficiāli vienoties savstarpēji ar otru autovadītāju par ceļu satiksmes negadījumu (CSNg). Saskaņotā paziņojuma noformēša neprasa daudz laiku, un tā mērķis ir nekavēt satiksmi un citus satiksmes dalībniekus.