Niknās laivas, laivu noma

Niknās laivas, laivu noma

Baznīcas 32, Liepāja, LV-3401
+371 26377055 +371 26377055 Mājaslapa Mājaslapa

Apraksts

Piedāvājam niknu un komfortablu laivu nomu Kurzemē!
Mēs mīlam laivas, ūdeni, atpūtu un komfortu!
Tāpēc nolēmām šos četrus brīnumus apvienot. Un mums izdevās!
Taču ar četriem brīnumiem tomēr nepietika, bija nepieciešams vēl kāds asumiņš. Tu jau noteikti nojaut, kas tas bija – tie bija asi zobi un šķelmīgs acu skatiens!
Esi gatavs niknam laivu braucienam? Laipni lūdzam Tevi novērtēt, kā mums ir izdevies laivošanas priekus padarīt par aizrautīgu un komfortablu piedzīvojumu!
Pačukstēsim, ka laivas niknums atkarīgs no Tevis un izvēlētā maršruta

Kāpēc izvēlēties Niknās laivas?

Mēs vēlamies, lai laivu brauciens Tev paliktu atmiņā kā komfortabls un bezrūpīgs piedzīvojums, tāpēc piedāvājam Tev pilnībā aprīkotu kajaku.
Tavām ērtībām piedāvājam Vista Expedition kajakus ar regulējamiem mīkstiem sēdekļiem ar nolokāmu atzveltni, regulējamiem kāju balstiem, ergonomiskiem rokturiem nešanai, drenāžas korķi, iekšējiem peldspējas blokiem, integrētiem dzērienu turētājiem un viegli noslēdzamu mantu glabātuvi.

Izklausās vēl ērtāk par mājas dīvānu, vai ne?

Papildus ērtībām nodrošināsim Tevi ar sauso mantu maisiem, piepūšamu maku telefoniem un īpašām atmiņām piedāvājam iznomāt GoPro Hero3 Black Edition kameru, kas iemūžinās visus brauciena mirkļus.

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +371 26377055
E-pasts info@niknaslaivas.lv
Mājaslapa https://www.kurzeme.lv/lv/kta-biedri/242-laivu-nom...
Mājaslapa https://niknaslaivas.lv/
Reģistrācijas numurs 42103038325

Atslēgvārdi

Laivu noma Liepājā, Laivu noma Kurzemē, Kurzemes upēs, laivošanas maršruti, laivu tirdzniecība, laivu un to aprīkojuma tirdzniecība, Kajaku noma, Kanoe noma,  SUP dēļu noma, divvietīgi “SIT-IN” kajaki  Wavesport VISTA un Rotoattivo CALIPSO,  divvietīgi “SIT-ON” kajaki COMPANION WS, vienvietīgi “SIT-ON” kajaki,  RTM PASEO WS, trīsvietīgi (2+1) kanoe RTM RIVIERA COMFORT, vienvietīgi SUP dēļi ARROW 11.0 PE. Atpūtas maršruti, Liepājas ezers, Cietokšņa kanāls, Bārtas upe, Vārtāja, Durbes upe, Tebra, Abava, Irbe, Venta, Minija, MInijas upe Lietuvā, Ventas upe, Irbes, upe, Abavas upe, Vārtājas upe, Laivu transportēšana, Laivu un laivotāju pārvadājumi, telšu noma, telts noma, teltis, atpūta uz ūdens, aktīva atpūta, relax, ar ģimeni, ar draugiem, kompānijai, brīvā dabā, pie ūdens, uz ūdens, ūdenī, laivu īre, atpūta pie ūdeņiem, inventāra noma, laba laivu noma Liepājā. ...vairāk

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā