Vietējās ziņas

 • 7 paradumi, kas palīdz iekrāt naudu

  Lielai daļai cilvēku nauda ir ierobežots resurss, tādēļ ir vērts domāt par to, kā veidot iekrājumu dažādu nozīmīgu mērķu sasniegšanai. Šajā tūlītējā prieka pasaulē, kad vilinošās iespējas pieejamas ik uz soļa, ir vienkārši pazaudēt kontroli pār finansēm, aizmirst par uzkrājuma veidošanas nozīmi un iekļūt parādos. 

 • Tavs matracis – tava komforta zona

  Kad pēc nogurdinošas dienas pārrodamies mājās, ir tik patīkami iekrist savā mīļajā gultā un ļauties pāris minūšu atelpai. Ikdienā mūsu gultām ir daudz plašāks pielietojums, nekā tas sākotnēji ir bijis. Mēs ne tikai guļam, bet arī atpūšamies – lasām, pavadām laiku viedierīcēs, skatāmies filmas un seriālus, kā arī strādājam un mācamies, izmantojot datoru vai kādu citu ierīci.

 • Kā piekopt taupīgu dzīvesveidu?

  Vai tu ikdienā seko līdzi tam, cik daudz naudas iztērē? Noteikti ir vairākas preces, kuras iegādājies, īpaši nepiedomājot pie tā, vai tas vispār ir vajadzīgs. Ir cilvēki, kuri savas dzīves laikā ir pieraduši tērēt daudz naudas un neuztraukties par to, ka tās var arī nepietikt. Protams, ja tu pelni pietiekami daudz, lai nesatrauktos, ka naudas kādreiz var pietrūkt, tas ir labi, tomēr, ja tu naudu tērētu pārdomāti, tad spētu iekrāt un iegādāties kādu vērtīgāku pirkumu. 

 • 6 padomi, kā veiksmīgi plānot ģimenes budžetu

  Ģimenes budžeta plānošana var sagādāt grūtības, jo jādomā ne tikai par sevi, bet arī par pārējiem ģimenes locekļiem. Katrs budžetu plāno pēc saviem ieskatiem, taču kā tas notiek ģimenē? Dažās ģimenēs ar naudu katrs rīkojas patstāvīgi, citās nauda tiek dalīta vairākās daļās vai tiek iecelts atbildīgais - sieva vai vīrs. Variantu budžeta plānošanai ir daudz, kā arī neviens no tiem nav nepareizs. Tomēr, ņemot vērā dažus padomus, varat mainīt savus līdzšinējos budžeta plānošanas paradumus un turpmāk to darīt gudrāk un veiksmīgāk.

 • Tuvāko mēnešu laikā sāks "Interspiro Production" jaunās ražošanas ēkas būvniecību Karostā

  Tuvāko mēnešu laikā tiks sākta elpošanas un drošības ekipējuma ražotāja "Interspiro Production" jaunās ražošanas ēkas būvniecība Karostā, Liepājā, aģentūru LETA informēja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijā.

 • Optibet sporta bārs – jauna ideja, kur pavadīt tumšos rudens vakarus

  Pienākot rudenim ar tumšajiem vakariem un vēso laiku, vairāk sākam domāt par to, kā atrast jaunus izklaides veidus iekštelpās, komfortablā vidē, kur Tu jūties gaidīts un vienmēr ir prieks iegriezties. Mums tev ir priekšlikums – ja vēl neesi pabijis Optibet sporta bārā, tad ir pēdējais laiks tur iegriezties! Kādēļ? Lasi turpinājumā…

 • Kā braukt droši lietus laikā?

  Laikā, kad līst lietus, auto vadīšana var būt liels izaicinājums, taču reti kurš autovadītājs laikapstākļu dēļ maina savus braukšanas paradumus. Kad līst lietus, pie braukšanas stila jāpiedomā vairāk nekā parasti, jo slapjums padara ceļa virsmu slidenu, taču nokrišņi – braucamo daļu nepārredzamu. Lai izvairītos no negadījumiem, ievērojiet turpmāk sniegtos padomus!

 • Kā rīkoties, ja noticis ceļu satiksmes negadījums? Izsaukt policiju vai aizpildīt saskaņoto paziņojumu?

  Mūsdienās uz ceļiem ir novērojams patiešām liels transportlīdzekļu skaits, tāpēc ceļu satiksmes negadījumi nav nekāds retums. Katru dienu notiek pat desmitiem dažādu ceļu satiksmes negadījumu. Tos izraisīt var gan jauni un ne pārāk pieredzējuši šoferi, kā arī šoferi, kuriem ir vairāku gadu pieredze transportlīdzekļa vadīšanā. Varētu arī teikt, ka mūsdienās cilvēki pie auto stūres ir kļuvuši daudz neuzmanīgāki, tāpēc arī notiek šie ceļu satiksmes negadījumi. Taču, kā rīkoties, ja arī tev ir sanācis nokļūt ceļu satiksmes negadījumā? Izsaukt policiju vai tomēr aizpildīt saskaņoto paziņojumu? Lasi raksta turpinājumu un uzzināsi atbildes uz šiem jautājumiem!

 • Nākamnedēļ "Lielajā dzintarā" atklās jauno mediju mākslas izstādi "Starpliktuvē"

  Rīga, 18.sept., LETA. Piektdien, 27.septembrī, plkst.17.30 jauno mediju mākslinieki aicina uz izstādes "Starpliktuvē" atklāšanu koncertzālē "Lielais dzintars", aģentūru LETA informēja SIA "Lielais dzintars" Mārketinga un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Santa Margeviča. 

 • 6 padomi, kā sagatavot automašīnu ziemas sezonai

  Ziema tuvojas straujiem soļiem un ir laicīgi jāparūpējas ne tikai par sevi, bet arī par savu automašīnu. Jums varētu šķist, ka Jūsu automašīna ir ideālā kārtībā, taču, sagaidot ziemas sezonu, tā ir jāuzlabo un jāparūpējas par dažādām tai nepieciešamajām rezerves daļām un aksesuāriem, tādēļ raksta turpinājumā sniedzam Jums 6 padomus, kā sagatavot automašīnu ziemas sezonai.