Vietējās ziņas

 • 8 veidi, kā ikdienā varam rūpēties par savu acu veselību

  Acis ir ne tikai mūsu dvēseles spogulis, bet arī viens no tik svarīgajiem maņu orgāniem, kas nodrošina kvalitatīvu dzīvi, tāpēc ir būtiski rūpēties par acu labsajūtu. Acis ik dienu izjūt ļoti lielu slodzi, jo daudz laika pavadām pie dažādiem ekrāniem un ierīcēm, tāpat acu labsajūtu arī ietekmē dažādi vides faktori, dzīvesveids un uzturs.

 • 5 nozīmīgi faktori, kas jāzina katram autovadītājam par Bonus-malus klases pārrēķinu

  Katru gadu 15. septembrī notiek Bonus-malus klases pārrēķins, kas diemžēl ir labvēlīgs ne visiem autovadītājiem. 

 • Kurzeme – tās tradicionālie ēdieni

  Liga Eglite /flickr.com

  Kurzeme mums visiem zināma ar tās garo jūras piekrasti, mūžīgajiem, skarbajiem vējiem, šalcošiem priežu mežiem, šarmantām pilsētām un dziļām tautiskajām tradīcijām. Jāpiemin arī paši kurzemnieki – cilvēki, kas ir atturīgi, tomēr ārkārtīgi lepojas ar savu valsti un Kurzemes sakoptajām, skaistajām pilsētām.

 • Praktiskas dāvanu idejas vīriešiem

  Atrast ideālu dāvanu vīrietim nav viegli. Pirms kārtējo reizi iesaiņojat zeķes vai kaklasaiti, padomājiet – ko konkrētais vīrietis patiesi vēlētos saņemt? Kas viņu varētu patīkami pārsteigt? Esam izveidojuši sarakstu ar praktiskām dāvanām, kas vienlīdz labi iepriecinās tēti, dēlu, vīru, brāli, draugu vai jebkuru citu jums svarīgu vīrieti. Izmantojiet kādu no mūsu idejām un ticiet – tā būs noderīgākā dāvana, ko jebkad esat pasniedzis kādam vīrietim!

 • Populārākie šīs sezonas pārvietošanās līdzekļi

  Līdz ar siltā laika sezonas atnākšanu arvien vairāk redzam dažnedažādākos pārvietošanās līdzekļus. Kas ir populārākie siltās sezonas braucamrīki?

 • Komiskākie auto aksesuāri no interneta dzīlēm

  Tur, kur ir automašīnas, tur ir arī to aksesuāri. Daļa no tiem ir pierasti un neraisa ne izbrīnu, ne kādas citas spēcīgas emocijas, tomēr ir atrodami arī tādi auto piederumi, kas patiešām pārsteidz. 

 • Kas obligāti jāievēro, sākoties jaunajai velo sezonai?

  Nupat sākusies jaunā velo sezona, un arvien biežāk uz ceļiem redzami velo entuziasti. Velo aktivitātes ir lielisks veids, kā lietderīgi pavadīt savus brīvos brīžus, tomēr arī velobraucējiem jāpatur prātā pāris svarīgu lietu. 

 • 4 komforta risinājumi, ko ir vērts ieviest savā mājā

  Attīstoties dažādām tehnoloģijām, pakalpojumiem un, iespējams, arī pieaugot mūsu ikdienas noslodzei, arvien vairāk novērtējam ērtības, kuras mums taupa laiku un sniedz papildu komfortu. Mājokli šobrīd iespējams aprīkot ar dažnedažādiem automatizētiem risinājumiem. Lūk, četri no tiem, kurus būtu vērts ieviest savā īpašumā. 

 • Kad drīkst aizpildīt saskaņoto paziņojumu?

  Saskaņotais paziņojums ir veids, kā oficiāli vienoties savstarpēji ar otru autovadītāju par ceļu satiksmes negadījumu (CSNg). Saskaņotā paziņojuma noformēša neprasa daudz laiku, un tā mērķis ir nekavēt satiksmi un citus satiksmes dalībniekus. 

 • 5 ekonomiski aksesuāri efektīvām dārza ballītēm un ikdienas atpūtai

  Saulainos un siltos vasaras vakaros vai brīvdienās saimniecības, kurās ir lieli dārzi, ir piemērotas tam, lai rīkotu saviesīgas dārza ballītes. Prioritāri ir izvērtēt, kādā veidā dārzā organizēsiet savas ballītes – zem lapenes, dārza terases vai zem klajas debess. Būtiska arī ir apkārtne, piemēram, ja apkārtnē ir labiekārtots dīķis vai skats uz kādu skaistu dabas ainavu, tad ir skaidrs, ka visu skatieni ir jāfokusē uz attiecīgo pusi.