Vietējās ziņas

 • 5 dzīves gudrības, kas atvieglos mājas uzkopšanu

  Mājas uzkopšana ir neizbēgama - vai nu tas patīk vai nē. Ir cilvēki, kuri māju tīra ar prieku, bet lielākajai daļai tas ir nepatīkams rutīnas pienākums. Tomēr sakārtota māja rada harmoniju, kārtības sajūtu. Kad viss salikts savās vietās, sakārtots un uzkopts, tad arī mājās patīkamāk uzturēties. 

 • 8 padomi produktivitātes celšanai

  Šajā rakstā vairāki padomi par to, kā padarīt darba dienu efektīvāku – vienkārši ieteikumi, kas var pacelt produktivitāti augstākā līmenī.

 • Labākais veids, kā organizēt savu ledusskapi

  Ierasts, ka vislielākā dzīvība virtuvē noris tieši pie ledusskapja, jo tieši tur vienmēr atrodama kāda garda uzkoda starp ēdienreizēm vai vēss, atspirdzinošs dzēriens pēc saspringtas darba dienas. Tieši ledusskapis atbild par to, lai pārtika vienmēr būtu svaiga un labi saglabājusies, tāpēc arī tas ir rūpīgi un regulāri jākopj. Piemēram, lai atbrīvotos no ledus kārtiņas saldētavā un nodrošinātu produktiem visatbilstošāko gaisa temperatūru, tas regulāri jāatkausē. Bet, lai neveidotos baktērijas un produkti uzglabātos ilgāk, tas ir ik pa laikam jāiztīra un jāatbrīvo no novecojušiem produktiem. 

 • Ventspils pārventas poliklīnikā 1. novembrī pieņems "Dermatoloģijas klīnikas" dermatologs

  "Veselības centrs 4" speciālisti Ventspilī - 1. novembrī pacientus pieņems dermatologs.

 • 7 paradumi, kas palīdz iekrāt naudu

  Lielai daļai cilvēku nauda ir ierobežots resurss, tādēļ ir vērts domāt par to, kā veidot iekrājumu dažādu nozīmīgu mērķu sasniegšanai. Šajā tūlītējā prieka pasaulē, kad vilinošās iespējas pieejamas ik uz soļa, ir vienkārši pazaudēt kontroli pār finansēm, aizmirst par uzkrājuma veidošanas nozīmi un iekļūt parādos. 

 • Tavs matracis – tava komforta zona

  Kad pēc nogurdinošas dienas pārrodamies mājās, ir tik patīkami iekrist savā mīļajā gultā un ļauties pāris minūšu atelpai. Ikdienā mūsu gultām ir daudz plašāks pielietojums, nekā tas sākotnēji ir bijis. Mēs ne tikai guļam, bet arī atpūšamies – lasām, pavadām laiku viedierīcēs, skatāmies filmas un seriālus, kā arī strādājam un mācamies, izmantojot datoru vai kādu citu ierīci.

 • Kā piekopt taupīgu dzīvesveidu?

  Vai tu ikdienā seko līdzi tam, cik daudz naudas iztērē? Noteikti ir vairākas preces, kuras iegādājies, īpaši nepiedomājot pie tā, vai tas vispār ir vajadzīgs. Ir cilvēki, kuri savas dzīves laikā ir pieraduši tērēt daudz naudas un neuztraukties par to, ka tās var arī nepietikt. Protams, ja tu pelni pietiekami daudz, lai nesatrauktos, ka naudas kādreiz var pietrūkt, tas ir labi, tomēr, ja tu naudu tērētu pārdomāti, tad spētu iekrāt un iegādāties kādu vērtīgāku pirkumu. 

 • 6 padomi, kā veiksmīgi plānot ģimenes budžetu

  Ģimenes budžeta plānošana var sagādāt grūtības, jo jādomā ne tikai par sevi, bet arī par pārējiem ģimenes locekļiem. Katrs budžetu plāno pēc saviem ieskatiem, taču kā tas notiek ģimenē? Dažās ģimenēs ar naudu katrs rīkojas patstāvīgi, citās nauda tiek dalīta vairākās daļās vai tiek iecelts atbildīgais - sieva vai vīrs. Variantu budžeta plānošanai ir daudz, kā arī neviens no tiem nav nepareizs. Tomēr, ņemot vērā dažus padomus, varat mainīt savus līdzšinējos budžeta plānošanas paradumus un turpmāk to darīt gudrāk un veiksmīgāk.

 • Optibet sporta bārs – jauna ideja, kur pavadīt tumšos rudens vakarus

  Pienākot rudenim ar tumšajiem vakariem un vēso laiku, vairāk sākam domāt par to, kā atrast jaunus izklaides veidus iekštelpās, komfortablā vidē, kur Tu jūties gaidīts un vienmēr ir prieks iegriezties. Mums tev ir priekšlikums – ja vēl neesi pabijis Optibet sporta bārā, tad ir pēdējais laiks tur iegriezties! Kādēļ? Lasi turpinājumā…

 • Kā braukt droši lietus laikā?

  Laikā, kad līst lietus, auto vadīšana var būt liels izaicinājums, taču reti kurš autovadītājs laikapstākļu dēļ maina savus braukšanas paradumus. Kad līst lietus, pie braukšanas stila jāpiedomā vairāk nekā parasti, jo slapjums padara ceļa virsmu slidenu, taču nokrišņi – braucamo daļu nepārredzamu. Lai izvairītos no negadījumiem, ievērojiet turpmāk sniegtos padomus!