Vietējās ziņas

 • Padomi vīrietim, kā izvēlēties apavus

  Apavi ir neatņemama garderobes sastāvdaļa. Pastāv uzskats, ka tieši sievietes ir tās, kurām ir vairāk apavu un kuras to iegādei piešķir diezgan lielu nozīmi. Taču arī vīrieši arvien vairāk sāk pievērst uzmanību savam ārējam tēlam, līdz ar to arī sāk biežāk apmeklēt apģērbu veikalus. Mūsdienās gan apģērbu, gan apavu klāsts ir diezgan plašs, tāpēc ne vienmēr var būt viegli atrast nepieciešamo. Iespējams, ka kungiem iepirkšanās sagādā vēl lielākas grūtības kā dāmām, tāpēc raksta turpinājumā ikviens vīrietis varēs iepazīties ar padomiem, kas palīdzēs izvēlēties apavus. 

 • Sudraba auskari ar Swarovski kristāliem

  Nela Gems ir latviešu rotaslietu uzņēmums, kā piedāvājumā ir arī mirdzoši auskari ikdienai un īpašiem notikumiem. 

 • Kādas ir bezvadu putekļu sūcēja priekšrocības un trūkumi?

  Putekļu sūcējs ir viena no tām ierīcēm, kas spēj atvieglot mājokļa uzkopšanu. Tas ātri un ļoti ērti spēj savākt visus netīrumus, kas atrodas uz grīdas seguma. Mūsdienās putekļu sūcēju klāsts ir diezgan plašs, tāpēc izvēles izdarīšana nebūt nav ātra un vienkārša. Ir jāizvērtē vairāki plusi un mīnusi konkrētam putekļu sūcējam pirms to iegādāties. 

 • Darbs Liepājā, piecvaigžņu darba devēji un labākais CV

  Pandēmija Liepājā ir izmainījusi darba situāciju un bezdarbnieku skaita pieaugums šī gada decembrī jau parādīja, ka uzņēmumi pēc vīrusa aizsāktās krīzes arvien nav atguvušies. Prognozes nav optimistiskas, paredzot arī turpmāku bezdarba līmeņa kāpumu. Darbs vairākās nozarēs šobrīd ir apstājies, kā arī uzņēmumi paziņojuši par masveida darbinieku atlaišanu. Lai izgrozītos šajā sarežģītajā situācijā, kad darba tirgus mainās, daudziem jaunas iespēju durvis paver pārkvalificēšanās un jaunu prasmju apguve.

 • Aktualitātes kravu pārvadājumu nozarē 2021. gada sākumā

  Pēdējā laikā ievērojamas pārmaiņas gan uzņēmējiem, gan kravu pārvadātājiem ir nākušas līdz ar jaunā gada sākšanos, kad Lielbritānija oficiāli turpmāk nav daļa no Eiropas Savienības. Ko tas nozīmē uzņēmējam, kurš regulāri veic pārvadājumus no, uz vai tranzītā caur Lielbritāniju? SIA Vervo mājaslapā ir atrodami dažādi risinājumi, soli pa solim, lai atvieglotu muitas procedūras un turpinātu nodrošināt vienmērīgu un ātru satiksmes plūsmu. SIA Vervo loģistikas speciālisti ir zinoši un ar savām zināšanām labprāt dalās, sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

 • Apceļo Kurzemi – 6 dabas objekti, kas neatstās tevi vienaldzīgu

  Ceļojumu maršruti ar auto – kas ir pirmais, kas iešaujas tavā prātā, izdzirdot šo frāzi? Varbūt kādam tie ir Latgales zilie ezeri, taču citam – Vidzemes kalnainais reljefs. Lai arī kādas būtu tavas pirmās asociācijas, kad runa ir par ceļošanu automobilī, viens nudien ir skaidrs – Latvijas izzināšanai ar sava personīgā auto palīdzību nekad nav par vēlu. Tieši tamdēļ šoreiz liksim uzsvaru uz dabas objektu bagāto Kurzemes jeb Kursas teritorijas apceļošanu. 

 • Kā iegūt veselīgus, skaistus un baltus zobus

  Smaids esot viena no cilvēka vizītkartēm. Tam nevar nepiekrist, jo vienmēr pamanām apburošu smaidu, kā arī ievērojam uzkrītošākās zobu nepilnības. Tāpēc vēlme iegūt skaistus, veselīgus un baltus zobus ir loģiska – vēlamies savās un citu acīs izskatīties lieliski. 

 • Aksesuāri, kam ziemā vajadzētu būt ikvienā automašīnā

  Lai kāds būtu gadalaiks, vienmēr ir aksesuāri, kuriem būtu jāatrodas automašīnā – kabatas lukturītis, pirmās palīdzības komplekts, rezerves riepa. Savukārt ziemā, kad laikapstākļi kļūst bargāki, situācija kļūst neparedzama, tādēļ ir vēl pāris lietu, kas būtu jānoglabā automašīnā.  

 • 5 aizraujoši fakti par vācu valodu

  Vācu valoda ir viena no populārākajām valodām pasaulē. Tajā runā gandrīz 100 miljoni cilvēku, un lielākajai Eiropas Savienības iedzīvotāju daļai tā ir dzimtā valoda. Vāciski runā ne tikai Vācijā, bet arī Austrijā, Šveicē, Itālijas Bolcāno provincē jeb Dienvidtirolē, Beļģijā un arī Lihtenšteinā. Veselās sešās valstīs tā ir oficiālā vai viena no oficiālajām valsts valodām. Lasiet rakstu un uzziniet vairāk par to, kāpēc vācu valoda ir tik īpaša!

 • 5 priekšrocības, izmantojot Apple ierīces uzņēmējdarbībā

  Jau labu laiku Apple tehnika vairs nav tikai dizaineru un fotogrāfu darbarīks, to izmanto dažādu nozaru pārstāvji, kam svarīga ir tehnikas funkcionalitāte, dizains un jaudīgas detaļas. Vai arī tavā uzņēmumā darbinieki lieto tieši šī zīmola tehniku? Šajā rakstā lasi, kādas iespējas paveras, izmantojot Apple tehniku uzņēmuma vajadzībām un iegādājoties to IT uzņēmumā "Capital"!