Banner 980x90

20. un 21. maijā Liepājā norisināsies "Līvas ciema svētki 2023"

20. un 21. maijā Liepājā, Zvejnieku alejā un Jūrmalas parkā notiks vērienīgākais nemateriālā kultūras mantojuma notikums Kurzemē – "Līvas ciema svētki", kas tiek rīkoti ar mērķi saglabāt un attīstīt kultūras mantojuma vērtību, izglītojot sabiedrību, veicināt vērtību izpratni, cieņu pret kultūras daudzveidību, cilvēka radošo darbību, zināšanu un prasmju dzīvotspēju un nodošanu no paaudzes paaudzē.

Svētku neatņemama sastāvdaļa ir "Līvas tirgus", kurā galvenā uzmanība vērsta uz amatu meistariem un māksliniekiem, kuri līdz mūsdienām pielieto senas un meklē jaunas tehnikas unikālu darbu izgatavošanā – dzintara apstrādē un rotu darināšanā, rokdarbos un aušanā, koka un metāla apstrādē, keramikā, latviešu tradicionālajā virtuvē, mākslā, dizainā un citās jomās.

Plašāku informāciju par "Līvas ciema svētkiem" meklē: https://www.facebook.com/livasciems!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)