Banner 980x90

5 dārza palīgi rudens darbu sezonai

Rudens ir gadalaiks, kad nepieciešams pabeigt visus pavasarī un vasarā veiktos dārza darbus un “ieziemot” dārzu, lai tas varētu pārdzīvot skarbos ziemas laikapstākļus. Būtisks aspekts, ko sevī ietver veiksmīgi dārza darbi, ir tiem piemēroti instrumenti, ar kuriem arī ir viegli strādāt. Lai atvieglotu instrumentu meklēšanas procesu, šajā rakstā ieskicēsim 5 instrumentus, ar kuriem obligāti jādodas rudens dārza darbos!

 

Lapu pūtējs

Nokritušās lapas rudenī ir svarīgi vākt tad, kad tās vēl ir sausas, jo laika gaitā tās kļūs slidenas un mitras un tādējādi arī grūtāk savācamas. Lai gan var likties, ka tās obligāti ir jāvāc ar grābekļa palīdzību, tā gluži nav – darbs ar grābekli nereti prasa daudz laika un pūļu. Kvalitatīvs lapu pūtējs palīdzēs to paveikt daudz vieglāk un ātrāk, sapūšot visas lapas vienā vietā.

Motorzāģis

Lai koki varētu pārvarēt rudens un ziemas skarbos apstākļus un turpināt skaisti augt, tos ir nepieciešams rūpīgi apgriezt. Reizēm ir nepieciešams nozāģēt veselus koku zarus, un šim darbam vispiemērotākais instruments ir kvalitatīvs motorzāģis. Kad izvēlieties zāģi, nepieciešams ņemt vērā vairākus faktorus – tā jaudu, sliedes garumu un drošumu. Atbilstoši savas pieredzes līmenim izvēlieties arī zāģa izmēru, jo nepieredzējušam lietotājam ar lielu un smagu zāģi būs grūti strādāt. Zāģējot zarus, atcerieties lietot arī atbilstošu aizsargaprīkojumu un apģērbu. 

Ja vēlaties iegādāties lielisku zāģi par labu cenu, ir vērts aplūkot jaunākās K-senukai akcijas – to sarakstā pieejami daudzveidīgi motorzāģi no vislabākajiem pasaules ražotājiem. Savukārt aktuālajos Jysk piedāvājumos ietilpst vairākas atlaides darba apģērbam: apaviem, cimdiem un citiem apģērba gabaliem. 

Šļūtene

Rudenim raksturīgās lietavas vienmēr izveido dubļu kaudzes, kas iekļūst visur, arī dārza instrumentos, automašīnā, vai divritenī. Ar šļūtenes palīdzību tos varēsiet viegli notīrīt un tādējādi paildzināt to darbības mūžu. Par laimi, jaunākās Jysk akcijas sevī ietver arī lieliskas atlaides šļūtenēm!

Elektriskais dzīvžoga cirpējs

Rudenī nepieciešams apgriezt ne tikai kokus, bet arī krūmus un žogus, lai tie pavasarī varētu izveidot skaistus dzinumus. Šo uzdevumu veikšanai varat izmantot dārza šķēres vai knaibles, taču tas var aizņemt laiku un pūliņus. Ātram un efektīvam darbam noderēs elektriskais dzīvžoga cirpējs. Šie instrumenti bieži izceļas ar kompaktu dizainu, vieglu svaru un vienkāršu lietojumu, tāpēc darbs ar tiem nav sarežģīts. Izmantojot šādu cirpēju, arī nav nepieciešams lietot spēku, jo visu būtisko paveic tā elektromotors un asmeņi.

Zāles pļāvējs

 

Rudenī ik pa laikam nepieciešams nopļaut zāli, lai pēc tam, kad rudens pagājis un ziemas sniegs nokusis, zāle var turpināt augt. To vislabāk izdarīt ar jaudīgu un uzticamu zāles pļāvēju. Izvēloties jauno darbarīku, visrūpīgāk nepieciešams apsvērt sava mauriņa platību, jo tas var ietekmēt to, cik ilgi zāles pļāvējs varēs darboties starp uzlādes vai degvielas uzpildes reizēm. 

Taču kvalitatīvs zāles pļāvējs nereti izmaksā daudz naudas – līdz pat 500 eiro un vairāk. Laimīgā kārtā Ksenukai akciju piedāvājumā iespējams atrast arī lieliskus piedāvājumus dažādiem zāles pļāvējiem – nenokavējiet!

Tā kā rudens sezona jau ir sākusies, atlaides šajā rakstā minētajiem instrumentiem ir īpaši pievilcīgas. Visizdevīgākos piedāvājumus atradīsiet AkcijuBuklets.lv – šajā mājaslapā ir pieejami jaunākie Ksenukai.lv, Jysk un vairāku citu sadzīves preču veikalu akciju bukleti!

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu