Auto līzings kopā ar Motorfy saimnieciskās darbības veicējiem

Auto līzings ir lielisks veids, kā tikt pie kārotā auto. Pirms šī atbildīgā lēmuma pieņemšanas un došanās uz banku ir svarīgi saprast, kas īsti ir auto līzings, kādas ir sekas un tā priekšrocības. 

Pastāv uzskats, ka auto līzings ir paredzēts tikai jaunu automašīnu iegādei, savukārt auto kredīts  tikai lietotu un mazlietotu auto iegādei. Taču tā tas gluži nav. Auto līzingā var iegādāties praktiski jebkuru automobili  gan jaunu, gan mazlietotu. Tikai svarīgi ir ņemt vērā, ka auto līzings nes virkni prasību, un ne visi gadījumi ir iespējami un akceptējami. Galvenie ierobežojumi spēkrata iegādei līzingā vai kredītā sākas ar finansējuma apjoma noteikšanu, pircēja līdzmaksājumu, KASKO apdrošināšanu, auto novērtējumu un, protams, auto reģistrēšanu. 


Te būs nedaudz informācijas, ar ko atšķiras auto kredīts no līzinga.

Auto kredīts:

  • aizdevums līdz 25 000;
  • auto reģistrējās tiek reģistrēts uz klienta vārda;
  • bez auto vērtējuma;
  • bez Kasko apdrošināšanas;
  • automašīnas izlaiduma gadam nav nozīmes.

Auto līzings:

  • aizdevums līdz 100 000 EUR;
  • auto tiek reģistrēts uz līzinga kompāniju;
  • ir nepieciešams auto vērtējums.

Gan auto kredīts, gan auto līzings nedrīkst kalpot par slazdu klientiem, tāpēc pirms līzinga noformēšanas klientam ir jāizvērtē sava maksātspēja, kādu auto vēlas un vai var atļauties tā ikmēneša uzturēšanu. 


Uzņēmums Motorfy saviem klientiem piedāvā plašu auto piedāvājuma klāstu un auto līzinga un auto kredīta iespējas. Uzņēmums katru nedēļu izvieto jaunus auto savā mājaslapā. Piedāvājumā ietilpst automašīnas tikai no CSDD reģistrētiem auto tirgotājiem. Lai iegādātos savu kāroto auto pie Motorfy, ir jāizvēlas auto no kataloga un jāaizpilda pieteikuma forma blakus auto sludinājumam. Pēc pieteikuma izvērtēšanas un akceptēšanas tiek piešķirti nepieciešamie līdzekļi. Kredīts auto iegādei ir labs risinājums situācijās, ja nav izdevies laikus iekrāt nepieciešamos papildlīdzekļus auto iegādei vai arī vecais auto ir pievīlis un neplānoti salūzis un vairs nav labojams. Šādā situācijā ir iespējams braukt ar jauno auto un vienlaicīgi par to maksāt kredītu vai līzingu. 

Ienāc un uzzini vairāk Motorfy portālā!

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu