Vietējās ziņas

 • Bērnu sporta nodarbības – vai uz tām iespējams ietaupīt?

  Publicitātes foto

  Ikviens bērns agri vai vēlu sāk apmeklēt kādu pulciņu. Visbiežāk tieši zēni ir tie, kuri izvēlas doties uz sporta pulciņiem. Tiek spēlēts basketbols, futbols, volejbols, kāds vēlas kļūt par lielisku airētāju vai hokeja spēlētāju. Protams, visi šie sporta veidi prasa arī zināmu finansiālu ieguldījumu. 

 • Viss, ko tev nepieciešams zināt par auto akumulatoriem!

  Publicitātes foto

  Automašīnas akumulators ir lieta, kura nepieciešama ikvienai automašīnai, tāpēc ir ļoti svarīgi zināt visu nepieciešamo informāciju par to, kas tad īsti ir akumulators, kuru no tiem labāk izvēlēties un kā to pareizi izmantot, lai pagarinātu tā kalpošanas ilgumu. 

 • Tosti kāzās – 5 padomi, kas noteikti jāzina jaunajam pārim

  Foto: Ligavam.lv

  Lai gan šobrīd arvien biežāk tradīcijas tiek aizstātas ar citām kāzu aktivitātēm, ir vērtības kas gadiem nerūs. Kā uzskata Līgavām.lv kāzu eksperti, tosti kāzās ir iespēja ne tikai izkliegt "RŪGTS", gaidot, kad jaunais pāris sabučosies tik saldi kā vissaldākā medus maize, bet arī pateikt paldies pašiem tuvākajiem. Izmantojiet sagatavotos tostu variantus, lai kāzu organizēšanas drudzi padarītu mierīgāku!

 • Kā sēņot droši? Uz mežu ar telefonu!

  Foto: Pixabay.com / Jarmoluk

  Rudens ir sēņu laiks – mazās, raibās cepurītes izlien no sūnām un lūkojas groza virzienā. Svaigs gaiss, kustības un azarts, vai izdosies atrast kāroto, sēņotājus tā vien vedina doties uz mežu. Tomēr, plānojot sēņošanas ekspedīciju, jāatceras arī par drošību. Šajā gadījumā lieti noderēs, piemēram, mūsdienu cilvēka uzticamie sabiedrotie – telefoni. Ko ievērot, lai rudens velšu lasīšana būtu droša un patīkama nodarbe, uzzini šajā rakstā!

 • OCTA polise – katra auto īpašnieka labā roka

  Publicitātes foto

  Satiksmes dalībnieku ir daudz, un katram nākas rēķināties arī ar otra soli vai pagriezienu, ko ne vienmēr ir iespējams paredzēt. Hop, kāds pēkšņi izbrauc no blakus teritorijas, cits stāvlaukumā ar švunku sava spēkrata durvis ietrauc Tavējās.

 • Darba drošība un aizsardzība – kādus kursus izvēlēties uzņēmuma darbiniekiem?

  Foto: Pixabay.com

  Darba drošība un aizsardzība ir elementi, bez kuriem nav iedomājams neviens atbildīgs uzņēmums. Zināšanas par būtiskākajiem darba aizsardzības pamatjautājumiem, normatīvajiem aktiem, darba vides risku ietekmi, novērtēšanu un novēršanu, var palīdzēt sekmīgi atrisināt radušos problēmu, izvairīties no traumām, atsevišķos gadījumos izglābt cilvēku dzīvību.

 • Ātri un ērti – BE kategorija nedēļas laikā!

  Foto: Pixabay.com

  Kad ilgi gaidītais atvaļinājums ir pienācis, tad vēlamies pagūt pēc iespējas vairāk. Ja pareizi saplānojam laiku, tad to varam veltīt gan atpūtai, gan arīdzan zināšanu papildināšanai, varbūt autobraukšanā? Ja autovadītāja apliecība – B kategorijas tiesības – Tev jau sen ir kabatā, taču tajās nav atzīmes par BE kategoriju, tad tagad ir lieliska iespēja to iegūt nedēļas laikā.

 • Ātrais kredīts no "Kredits7" – 5 plusi, kurus novērtēsiet! 

  Publicitātes foto

  Ātrais kredīts internetā ir viens no parocīgākajiem veidiem, kā aizņemties naudu neparedzētiem gadījumiem, piemēram, steidzamiem medicīnas izdevumiem vai algas aizkavēšanās gadījumā. Izmantojot "Kredits7" pakalpojumus, aizņēmumu iespējams saņemt jau 15 minūšu laikā. Uzziniet vairāk par tā priekšrocībām!

 • Vai esi izmantojis aizņēmumus no Kredits365.lv? Uzzini, kādi bonusi ir pieejami!

  Foto: Kredits365.lv

  Viens no mūsdienās ērtākajiem un ātrākajiem veidiem, kā saņemt papildu naudu, ir ātrā kredīta noformēšana. Šādu iespēju nodrošina ievērojams skaits aizdevēju, tādēļ, meklējot piemērotāko risinājumu, svarīgi izvērtēt vairākas iespējas. 

 • "Credit24" – mūsdienīgi risinājumi Taviem dzīves plāniem

  Foto: Pixabay.com

  Lai arī cik liela uzmanība tiktu pievērsta personīgā budžeta plānošanai, reizēm jāsaskaras ar situāciju, kad naudas visam nepietiek. Ja situācija jārisina steidzami un līdz nākamajai algas dienai gaidīt nav laika, noderīgs var būt naudas aizdevums, ko iespējams noformēt internetā, iztiekot bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas.