Vietējās ziņas

 • 5 jautājumi, kuri sev jāuzdod, iegādājoties kafijas automātu mājai

  Publicitātes foto

  Kafijas automāti atšķiras gan pēc cenas, gan arī kvalitātes, funkcijām un dzērienu pagatavošanas iespējām. Šīs īpašības, kas katru no modeļiem padara unikālu, ievērojami ietekmē mūsu lēmumu par to, kurš būs labākais kafijas automāts mājai. Mēs zinām, ka pareizās izvēles izdarīšana nebūt nav viegls uzdevums, jo šādas iekārtas iegāde ir nozīmīgs ieguldījums. Tādēļ pirms pieņem lēmumu, ir dažas svarīgas lietas, kuras tev vajadzētu zināt.

 • Ceļvedis labākā portatīvā datora izvēlē

  Publicitātes foto

  Portatīvā datora izvēle ne vienmēr ir vienkāršs process. Nepieciešams pievērst uzmanību vairākām lietām, lai vēlāk nevajadzētu vilties savā izvēlē. Šajā rakstā uzzināsi par galvenajiem parametriem, kuriem noteikti jāpievērš uzmanība, izvēloties piemērotāko portatīvo datoru savām vajadzībām. 

 • Kā izvēlēties pirmos apavus bērnam?

  Publicitātes foto

  Pirmos apavus eksperti iesaka bērnam iegādāties tikai tad, kad viņš jau sācis patstāvīgi celties kājās un staigāt. Nevajadzētu iegādāties pirmos apavus jau tad, kad bērns ir tikai sācis celties kājās un mēģina noturēties. Tajā brīdī, kad bērns sasniedzis vecumu, kad nepieciešami pirmie apavi, ir jāņem vērā vairāki priekšnosacījumi, lai iegādātos pareizus apavus savam bērnam. Šajā rakstā uzzināsi, kuri nosacījumi obligāti jāņem vērā, ja esi izlēmis savam bērnam iegādāties viņa pirmos apavus!

 • Kā izvēlēties pareizo tulkošanas metodi?

  Foto: Shutterstock.com

  Leģenda vēstī, ka reiz cilvēki, gribēdami nokļūt debesīs, sākuši būvēt Bābeles torni. Dievs, to redzēdams, esot nolēmis sajaukt tolaik vienoto valodu, lai ļaudis nespētu sazināties un šo darbu paveikt. To, cik šajā leģendā patiesības, protams, pierādīt nevar. Bet cilvēki šodien runā vairāk nekā 3000 valodās. Populārākās no tām ir ķīniešu, spāņu, angļu, hindu un arābu. Darba tirgū valodu prasmes tiek augstu vērtētas. Taču nereti nākas saskarties ar situācijām, kad nepieciešamā informācija pieejama tikai svešvalodā, kuru Jūs nepārvaldāt. Kādu tulkošanas metodi šādās reizēs būtu jāizvēlas?

 • Ja paņēmi kredītu, taču neparedzēti atgadījušās šādas problēmas...

  Publicitātes foto

  Ikvienu, kurš noformējis patēriņa vai ātro kredītu, var piemeklēt dažādas neparedzētas situācijas, neatkarīgi no tā, cik rūpīgi un apdomīgi izvērtēta aizdevuma  nepieciešamība un tā atmaksāšanas iespējas. Kā savlaicīgi apzināt potenciālās problēmas un pasargāt sevi no tām? Gudriem.lv piedāvā ieskatu četrās iespējamās situācijās, kā arī dod padomu, kā rīkoties.

 • Vilnas zeķes un siltais džemperis, lai paliek slēpošanai

  Publicitātes foto

  Ir pienācis gada drēgnais laiks, kad gribas atpakaļ vasaras karsto svelmi un neviens nesūdzētos par to, ka ir pārāk karsts laiks un gribētos atvēsināties. Kad jāsāk domāt par siltuma pieslēgšanu, svarīgi arī ir, no kā iegūt siltumu un cik energoefektīvi tas būs. Dzīvojot dzīvoklī, visbiežāk par to nav jālauza galva, jo jāsagaida tikai oktobra vidus vai novembra sākums, kad pilsētā atsākas kurināšanas sezona un atkal mājoklī ir omulīgais siltums, taču, dzīvojot privātmājā, tas ir nedaudz sarežģītāk, taču nekad nav jāsūdzas par aukstu māju. Silts mājoklis ir svarīga lieta, taču siltais ūdens ir vēl svarīgāks, ko darīt tad, ja tā nav pietiekami? Ūdens boileris tam ir risinājums!

 • Gudrs, praktisks un elegants risinājums ikvienai mājai: bīdāmās sistēmas

  Publicitātes foto

  Bieži vien dzīvojamā telpā nav pietiekami daudz vietas tradicionālo mēbeļu izvietošanai. Šādos gadījumos labākā izvēle, kas ekonomēs telpas platību, ir bīdāmās sistēmas. Par to priekšrocībām stāsta mēbeļu ražošanas uzņēmuma SIA "Eira Group" īpašnieks Edgars Auza.

 • Bērnu sporta nodarbības – vai uz tām iespējams ietaupīt?

  Publicitātes foto

  Ikviens bērns agri vai vēlu sāk apmeklēt kādu pulciņu. Visbiežāk tieši zēni ir tie, kuri izvēlas doties uz sporta pulciņiem. Tiek spēlēts basketbols, futbols, volejbols, kāds vēlas kļūt par lielisku airētāju vai hokeja spēlētāju. Protams, visi šie sporta veidi prasa arī zināmu finansiālu ieguldījumu. 

 • Viss, ko tev nepieciešams zināt par auto akumulatoriem!

  Publicitātes foto

  Automašīnas akumulators ir lieta, kura nepieciešama ikvienai automašīnai, tāpēc ir ļoti svarīgi zināt visu nepieciešamo informāciju par to, kas tad īsti ir akumulators, kuru no tiem labāk izvēlēties un kā to pareizi izmantot, lai pagarinātu tā kalpošanas ilgumu. 

 • Tosti kāzās – 5 padomi, kas noteikti jāzina jaunajam pārim

  Foto: Ligavam.lv

  Lai gan šobrīd arvien biežāk tradīcijas tiek aizstātas ar citām kāzu aktivitātēm, ir vērtības kas gadiem nerūs. Kā uzskata Līgavām.lv kāzu eksperti, tosti kāzās ir iespēja ne tikai izkliegt "RŪGTS", gaidot, kad jaunais pāris sabučosies tik saldi kā vissaldākā medus maize, bet arī pateikt paldies pašiem tuvākajiem. Izmantojiet sagatavotos tostu variantus, lai kāzu organizēšanas drudzi padarītu mierīgāku!