Vietējās ziņas

 • Silta grīda tavā mājoklī? Jā, tas ir iespējams!

  Publicitātes foto

  Vai arī tev ir nācies piedzīvot to nepatīkamo sajūtu, kad, no rīta pamostoties un izkāpjot no gultas, tu pieskaries aukstai grīdai? Brrrr… Nevienam tas nepatīk. Problēma slēpjas tajā, ka daži grīdas virsmas materiāli saglabā siltumu ilgāk, kamēr citi to zaudē diezgan strauji. Tajā pašā laikā ir dažādas alternatīvas, kas palīdz uzturēt tavu mājokli, tostarp grīdu, siltu un patīkamu. Mēs padalīsimies ar tevi šajos "trikos". 

 • Ekspertu padomi izlietnes iegādē

  Publicitātes foto

  Izlietnes iegāde ir process, kuram nepieciešams veltīt mazliet vairāk laika, lai varētu saprast, kāds ir piedāvājumu klāsts, kurš materiāls ir pats labākais, kā arī jāņem vērā vēl ļoti daudzi citi būtiski aspekti. Esam apkopojuši pāris vērtīgus ekspertu padomus, kas ļaus izvēlēties pašu piemērotāko izlietni tieši tavam mājoklim. 

 • "Berendsen" gumijas paklāji – 10 iemesli, kāpēc tos izvēlēties

  Foto: Berendsen.lv

  Lai aprīkotu mūsdienīgu biroju un padarītu to par mājīgu darba vidi, jādomā par daudzām niansēm. Viena no tām – paklāji pie durvīm, gaiteņos un citās stratēģiskās vietās. Latvijas klimatā tas ir īpaši aktuāli, jo, kā vēsta meteorologu novērojumi – saulainas ir vien dažas dienas mēnesī, savukārt dienās, kad saules nav, nokrišņi un to radītās neērtības ir visai bieža parādība.

 • Kā izvēlēties piemērotākos ziemas apavus?

  Publicitātes foto

  Lai gan varētu šķist, ka apavu izvēle ir diezgan vienkāršs process, tā nemaz nav. Ir nepieciešams pievērst uzmanību vairākām lietām, lai varētu iegādāties izturīgus un kvalitatīvus apavus, kuri kalpos ilgu laiku. Bieži vien rodas situācijas, kad cilvēki iegādājas lētus apavus, nemaz nepaskatoties uz apavu kvalitāti. 

 • Veselīgs miegs – asa prāta atslēga

  Foto: Shutterstock.com / SG SHOT

  Šodien dzīvot veselīgi ir sabiedrības trends – cilvēki tiek mudināti iesaistīties sportiskās aktivitātēs, ēst veselīgi un rūpēties par garīgo labsajūtu. Dažkārt tiek runāts arī par miega nozīmi cilvēka dzīvē, taču, ņemot vērā cilvēku dzīves ritmu, nereti liela daļa pienākumu un darbu tiek veikti uz miega rēķina. Bet vai tiešām miegs ir tik svarīgs? Lasiet tālāk un uzziniet, kā miegs var ietekmēt Jūsu dzīves kvalitāti un kā par to parūpēties.

 • Samsung vai Sony telefons – kādu mobilo telefonu izvēlēties?

  Foto: 1a.lv

  Aiz kalniem vairs nav Ziemassvētki un Jaunais gads, tāpēc – varbūt pienācis laiks iepriecināt sevi ar jaunu mobilo telefonu? Ja Tev šķiet, ka atbilde uz šo jautājumu ir apstiprinoša, iepazīsties ar rakstā esošo informāciju, lai noskaidrotu, kā izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko ierīci no vairākiem tūkstošiem mobilo telefonu modeļiem!

 • 5 jautājumi, kuri sev jāuzdod, iegādājoties kafijas automātu mājai

  Publicitātes foto

  Kafijas automāti atšķiras gan pēc cenas, gan arī kvalitātes, funkcijām un dzērienu pagatavošanas iespējām. Šīs īpašības, kas katru no modeļiem padara unikālu, ievērojami ietekmē mūsu lēmumu par to, kurš būs labākais kafijas automāts mājai. Mēs zinām, ka pareizās izvēles izdarīšana nebūt nav viegls uzdevums, jo šādas iekārtas iegāde ir nozīmīgs ieguldījums. Tādēļ pirms pieņem lēmumu, ir dažas svarīgas lietas, kuras tev vajadzētu zināt.

 • Ceļvedis labākā portatīvā datora izvēlē

  Publicitātes foto

  Portatīvā datora izvēle ne vienmēr ir vienkāršs process. Nepieciešams pievērst uzmanību vairākām lietām, lai vēlāk nevajadzētu vilties savā izvēlē. Šajā rakstā uzzināsi par galvenajiem parametriem, kuriem noteikti jāpievērš uzmanība, izvēloties piemērotāko portatīvo datoru savām vajadzībām. 

 • Kā izvēlēties pirmos apavus bērnam?

  Publicitātes foto

  Pirmos apavus eksperti iesaka bērnam iegādāties tikai tad, kad viņš jau sācis patstāvīgi celties kājās un staigāt. Nevajadzētu iegādāties pirmos apavus jau tad, kad bērns ir tikai sācis celties kājās un mēģina noturēties. Tajā brīdī, kad bērns sasniedzis vecumu, kad nepieciešami pirmie apavi, ir jāņem vērā vairāki priekšnosacījumi, lai iegādātos pareizus apavus savam bērnam. Šajā rakstā uzzināsi, kuri nosacījumi obligāti jāņem vērā, ja esi izlēmis savam bērnam iegādāties viņa pirmos apavus!

 • Kā izvēlēties pareizo tulkošanas metodi?

  Foto: Shutterstock.com

  Leģenda vēstī, ka reiz cilvēki, gribēdami nokļūt debesīs, sākuši būvēt Bābeles torni. Dievs, to redzēdams, esot nolēmis sajaukt tolaik vienoto valodu, lai ļaudis nespētu sazināties un šo darbu paveikt. To, cik šajā leģendā patiesības, protams, pierādīt nevar. Bet cilvēki šodien runā vairāk nekā 3000 valodās. Populārākās no tām ir ķīniešu, spāņu, angļu, hindu un arābu. Darba tirgū valodu prasmes tiek augstu vērtētas. Taču nereti nākas saskarties ar situācijām, kad nepieciešamā informācija pieejama tikai svešvalodā, kuru Jūs nepārvaldāt. Kādu tulkošanas metodi šādās reizēs būtu jāizvēlas?