Vietējās ziņas

 • Darba drošība un aizsardzība – kādus kursus izvēlēties uzņēmuma darbiniekiem?

  Foto: Pixabay.com

  Darba drošība un aizsardzība ir elementi, bez kuriem nav iedomājams neviens atbildīgs uzņēmums. Zināšanas par būtiskākajiem darba aizsardzības pamatjautājumiem, normatīvajiem aktiem, darba vides risku ietekmi, novērtēšanu un novēršanu, var palīdzēt sekmīgi atrisināt radušos problēmu, izvairīties no traumām, atsevišķos gadījumos izglābt cilvēku dzīvību.

 • Ātri un ērti – BE kategorija nedēļas laikā!

  Foto: Pixabay.com

  Kad ilgi gaidītais atvaļinājums ir pienācis, tad vēlamies pagūt pēc iespējas vairāk. Ja pareizi saplānojam laiku, tad to varam veltīt gan atpūtai, gan arīdzan zināšanu papildināšanai, varbūt autobraukšanā? Ja autovadītāja apliecība – B kategorijas tiesības – Tev jau sen ir kabatā, taču tajās nav atzīmes par BE kategoriju, tad tagad ir lieliska iespēja to iegūt nedēļas laikā.

 • Ātrais kredīts no "Kredits7" – 5 plusi, kurus novērtēsiet! 

  Publicitātes foto

  Ātrais kredīts internetā ir viens no parocīgākajiem veidiem, kā aizņemties naudu neparedzētiem gadījumiem, piemēram, steidzamiem medicīnas izdevumiem vai algas aizkavēšanās gadījumā. Izmantojot "Kredits7" pakalpojumus, aizņēmumu iespējams saņemt jau 15 minūšu laikā. Uzziniet vairāk par tā priekšrocībām!

 • Vai esi izmantojis aizņēmumus no Kredits365.lv? Uzzini, kādi bonusi ir pieejami!

  Foto: Kredits365.lv

  Viens no mūsdienās ērtākajiem un ātrākajiem veidiem, kā saņemt papildu naudu, ir ātrā kredīta noformēšana. Šādu iespēju nodrošina ievērojams skaits aizdevēju, tādēļ, meklējot piemērotāko risinājumu, svarīgi izvērtēt vairākas iespējas. 

 • "Credit24" – mūsdienīgi risinājumi Taviem dzīves plāniem

  Foto: Pixabay.com

  Lai arī cik liela uzmanība tiktu pievērsta personīgā budžeta plānošanai, reizēm jāsaskaras ar situāciju, kad naudas visam nepietiek. Ja situācija jārisina steidzami un līdz nākamajai algas dienai gaidīt nav laika, noderīgs var būt naudas aizdevums, ko iespējams noformēt internetā, iztiekot bez laikietilpīgu formalitāšu kārtošanas. 

 • Skrituļslidošana – ātrums, adrenalīns un lieliskas emocijas

  Publicitātes foto

  Vai esi no tiem cilvēkiem, kuri brīvo laiku vēlas pavadīt aktīvi, izjūtot adrenalīna pieplūdumu savās asinīs? Tādā gadījumā skrituļslidošana ir tieši tas, kas Tev vajadzīgs! 

 • Ātrais kredīts gados jauniem cilvēkiem

  Publicitātes foto

  Jaunieši, kuri devušies patstāvīgā dzīvē, ne vienmēr prot racionāli rīkoties ar savām finansēm. Piemēram, studējot ar vecāku iedoto kabatas naudu un ikmēneša stipendiju ne vienmēr izdodas īstenot visus savus mērķus. Ir situācijas, ka palikušas dažas dienas līdz stipendijai, taču maciņā vairs nav līdzekļu pat ikdienas tēriņiem vai nokļūšanai uz mājām. Ja negribas lūgt finansiālu palīdzību draugiem, tad situāciju var atrisināt ātrais kredīts.

 • Autobraucējiem jābūt gataviem arī vasarai

  Publicitātes foto

  Lielākoties tiekam brīdināti par ziemu – jāgatavojas ziemai, aukstumam, slidenam ceļam, jābrauc droši, uzmanīgi un piesardzīgi. Tomēr arī vasarai ir jāgatavojas. Jo īpaši autobraucējiem. Un arī vasarā ir jācenšas braukt droši, nepārkāpjot notikumus un izvēloties atbilstošu braukšanas ātrumu un stilu – drošība ir pirmajā vietā jebkurā gadalaikā. 

 • Oriģinālas dāvanas vēl skaistākiem svētkiem – DavanuServiss.lv

  Publicitātes foto

  Dzīve nav iedomājama bez svētkiem un katra svinīga reize – bez dāvanām. Ja esi no tiem, kuri labprātāk saņem un sniedz oriģinālas dāvanas, viena no veiksmīgākajām idejām ir pārsteigt ar aizraujošu piedzīvojumu dāvanu. 

 • Kā vislabāk pasargāt sevi un savu auto no negadījumiem

  Publicitātes foto

  Negadījumi uz ceļa, sadursmes, avārijas un citi misēkļi, braucot ar auto, ir gana izplatīta parādība. Smago un nopietno avāriju statistika tikai aug. Tās ir avārijas, kurās ir gan cietušie, gan arī dzīvību zaudējušie. Tomēr arī nelieli ceļu satiksmes negadījumi, kas, lai gan beidzas bez letālām sekām, var būt diezgan nepatīkami, iespaidot visu ikdienas ritumu (jo īpaši, ja auto pēc negadījuma ilgāku laiku jāremontē), kā arī ietekmēt apdrošināšanas polises cenu, ja esam vainīgi pie negadījuma izraisīšanas (krītas Bonus-Malus klase). Tomēr pats galvenais – tas ir lieks stress un nepatīkama situācija, ko neviens labprātīgi neizvēlas piedzīvot.