Vietējās ziņas

 • Ieteikumi, kā iegādāties labas kvalitātes durvis istabai

  Durvis mājoklī nodalīs telpas un pasargās Jūsu dzīvesvietu no zādzībām. Noteicošais durvju izvēlē ir to konstrucija, vēršanās veids un durvju materiāls. 

 • Ūdens sūkņu veidi

  Ūdens sūkņi ir dažāda veida, un katram ir savs pielietojums. Tāpēc šajā rakstā mēs pastāstīsim par to, kurā gadījumā katrs no tiem ir lietojams. 

 • Pirmā automašīna: kas jums būtu jāzina pirms tās iegādes?

  Braukšanas apliecības iegūšana ir ilgs process, bet, kad tiesības rokā, tā vien gribas mesties pie auto stūres un izvizināties jaunajā automašīnā. Tomēr jauna auto iegādē nevajadzētu ļauties mirkļa vājumam, bet gan pieiet šai lietai gana nopietni, lai pirmais auto kalpotu ilgi un būtu uzticams sabiedrotais gan tuvos, gan tālos izbraucienos. 

 • Kā izvēlēties aizkarus virtuvei?

  Virtuve parasti ir siltākā un mājīgākā telpa mājās, jo tajā tiek gatavots silts ēdiens, tajā vienmēr labi smaržo. Nereti sievietes par savu istabu dēvē tieši virtuvi, jo tajā tiek pavadīts daudz laika. Un, ja telpa ir iekārtota mājīgi un skaisti, tad sievietei tajā patiks uzturēties daudz labāk.

 • No kā jāuzmanās, pārvietojoties ar ratiņkrēslu?

  Dodoties ikdienas gaitās ar ratiņkrēslu, nereti sastopamies ar infrastruktūras neatbilstību – neērtas apmales, pārāk šauras durvju ailes, pakāpieni, bedres, liftu un uzbrauktuvju neesamība, tas viss apgrūtina un pat padara neiespējamu ērtu pārvietošanos ratiņkrēslā. No kā izvairīties un ko ņemt vērā, lai invalīdu ratiņi kļūtu par palīgu, nevis apgrūtinājumu? To apskatīsim turpmākajā rakstā.

 • 5 moderni mājas biroja risinājumi

  Mūsdienu tehnoloģiju laikmetā savu tiešo darba pienākumu veikšanai klātbūtne birojā vairs nav obligāts nosacījums, jo ir iespējams strādāt no mājām. Šāds variants ir ērts un, kas nav maznozīmīgi, arī finansiāli izdevīgs, ja esat individuālais uzņēmējs vai pašnodarbināta persona un strādājat no mājām. 

 • Kā pārvaldīt savas finanses, lai pietiktu visam?

  Personīgo finanšu pārvaldība nenozīmē "galu savilkšanu" jeb dzīvošanu no algas līdz algai. Tajā pašā laikā, lai nodrošinātu stabilitāti šajā jomā, Jums arī nav jābūt matemātikas ekspertiem. Svarīgi ir zināt dažas pamatlietas par budžeta veidošanu un ievērošanu. 

 • Kā atsvaidzināt savu virtuves interjeru

  Pienāk brīži, kad vēlamies savā vidē pārmaiņas. Virtuve ir telpa, kas visbiežāk ir sievietes mīļākā vieta, jo tajā tiek pavadīts daudz laika, gatavojot ēst savai ģimenei. Lai sieviete būtu laimīga, noteikti jāparūpējas, lai viņa savā vidē justos komfortabli un viņai patiktu tas, ko redz. 

 • Viesistabas remonts: 7 idejas, kā to iekārtot

  Viesistaba ir centrālā telpa visā mājoklī. Tajā tiek pavadīts daudz laika, it sevišķi brīvdienās. Viesistaba kalpo gan kā atpūtas telpa, gan kā ciemiņu uzņemšanas vieta, tāpēc tai ir jābūt mājīgai, tādai, lai tajā gribētos atrasties un pavadīt laiku. Taču viesistabas remonts nav no tiem lētākajiem, it sevišķi, ja tajā vēlas visu pilnībā jaunu. Var, protams, krāt naudu, taču tas var nebūt tik ātri, līdz ar to arī kārotais remonts var pienākt tikai pēc pāris gadiem. Patēriņa kredīts internetā var palīdzēt veikt remontu daudz ātrāk, taču pirms aizņemies, rūpīgi izvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt. 

 • Kā izvēlēties labu gumijas laivu?

  Pienākot siltajam laikam, daudzi sāk plānot arī atbilstošu atpūtu. Viena no iecienītākajiem vasaras piedzīvojumiem ir braucieni ar laivām. Taču tam pienācīgi jāsagatavojas – pirmkārt, jau izvēloties piemērotu laivu.