Vietējās ziņas

 • 8 padomi, kā iekrāt naudu gada laikā

  2017. gadā veiktais pētījums par labklājību mājsaimniecībās Amerikā norāda, ka viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ vairums cilvēku aizņemas nepārdomāti, ir iekrājumu trūkums. Mūsdienās šī problēma ir aktuāla ne tikai Amerikā, bet arī Latvijā un citās valstīs. Protams, var piekrist, ka naudas taupīšana prasa motivāciju, pūles un "stingru mugurkaulu". Taču tas nav viss. Šī raksta turpinājumā apkopoti astoņi padomi, kā iekrāt naudu vienkāršāk un ātrāk, piemēram, gada laikā. 

 • Kas jāņem vērā, izvēloties stūra dīvānu

  Mēbeles ir būtisks elements ikvienā mājoklī. Katrai no tām ir īpaša funkcija, tādēļ mēbeles vajadzētu izvēlēties īpaši rūpīgi, ņemot vērā gan savu dzīvesveidu un individuālās prasības, gan mājokļa kopējo iekārtojumu. 

 • Kas jāņem vērā, meklējot otru darbu?

  Mūsdienās strādāt divos un pat vairāk darbos, šķiet, nav nekas neparasts. Iemesli šādam lēmumam var būt dažādi, bet galvenā motivācija visbiežāk, protams, ir finanses. Taču apsverot iespēju meklēt otru darbu, vajadzētu izvērtēt vairākus aspektus – gan to, cik tas ir legāli, gan arī vai to vispār ir iespējams apvienot. 

 • Kādu siltumnīcu izvēlēties, lai tā kalpotu vairākas sezonas?

  Tuvojoties gada siltajai sezonai, daudziem dārzu īpašniekiem aktuāla kļūst jaunas siltumnīcas iegāde. Ja siltumnīca tiek plānota kā ilgtermiņa ieguldījums, izvēle jāveic rūpīgi, ņemot vērā vairākus būtiskus faktorus. 

 • Vai zināji, ka vari nopelnīt naudu ar līzingā iegādāto auto?

  Šajā rakstā padalīšos ar Latvijas auto braucēju pieredzi par to, kā viņu auto var nest papildus ienākumus vai pat pilnas slodzes darbā iegūt reālus ienākumus, pateicoties personīgajam auto. Tādējādi auto īpašnieks vai tā turētājs nav atkarīgs no sava darba devēja un var kļūt par priekšnieku pats sev.

 • Dators – mūsdienīgs risinājums darbam, mācībām un izklaidei

  Ir lietas, bez kurām dzīvi grūti iedomāties. Viena no tādām ir dators – to izmantojam dažādu ikdienišķu darbību veikšanai, darbam, mācībām, komunikācijai, izklaidei. Taču kā izvēlēties piemērotāko datoru? Lūk, daži ieteikumi. 

 • Kā iegādāties savām vajadzībām piemērotu kompresoru?

  Gaisa kompresori ir vienas no efektīvākajām ierīcēm, kuras iespējams izmantot daudzviet, sākot no darbnīcām un autoservisiem, beidzot ar nelielām mājsaimniecībām. Mūsdienās kompresoru daudzveidība ir ievērojami palielinājusies – ja aplūkosi piedāvājumu darbarīku instrumentu interneta veikalā Inserv.lv, redzēsi, ka tiem ir pieejami dažādi veidi un izmēri, lai ikviens pircējs varētu izvēlēties sev piemērotāko. 

 • Kā izvēlēties kvalitatīvu barošanas bloku savam datoram

  Mēs dzīvojam laikmetā, kad teju visas mūsu dzīves jomas ir atkarīgas no elektrības pieslēguma. Bez tās nevarētu pagatavot ēst, sazināties ar cilvēkiem un darīt dažādus citus ikdienišķus uzdevumus. Diemžēl mēdz gadīties, ka negaisa un citu iemeslu rezultātā elektrības padeve tiek traucēta vai pārtraukta pilnībā. Tas var negatīvi ietekmēt datoru un tā sastāvdaļas, it īpaši, ja lieto stacionāro datoru. Šādās situācijās pasargāt var nepārtrauktās barošanas bloks jeb UPS (Uninterruptible Power Supply).

 • Noderīgi padomi, kas palīdzēs šujmašīnas izvēlē

  Izvēloties šujmašīnu, jāņem vērā vairāki faktori. Pirmkārt, kādam mērķim tā nepieciešama. Piemēram, ja šujmašīna vajadzīga profesionālai darbībai, svarīgākie faktori, kas noteiks izvēli, noteikti būs citādāki nekā tad, ja ierīce nepieciešama vien šūšanai brīvajos brīžos. Kam pievērst uzmanību, izvēloties šujmašīnu? Par to turpinājumā!

 • 6 veidi, kā jaunietis var iekrāt vecumdienām

  Pirms sākt runāt vai domāt par vecumdienām, ir jāsaprot, ka tādas atnāks. Ap divdesmit gadiem ir grūti noticēt, ka vecumdienas ir realitāte. It kā tik tālu. Ar katru gadu desmitu apziņa par vecumdienu tuvošanos kļūst skaidrāka un reizēm pat skaudrāka, ja savu gadu skaitu uztver kā kaut ko tādu, no kā gribas izvairīties. Jā, ar katru dienu mēs kļūstam vecāki, bet tas ir saistīts ar tik daudz pozitīvām lietām. Katra diena mūs papildina ar jaunu pieredzi, no kā mēs mācāmies un ko mēs varam izmantot savās turpmākajās gaitās.