Vietējās ziņas

 • Ventspils Pārventas poliklīnikā 13. decembrī pieņems dermatologs

  "Veselības centrs 4" speciālisti Ventspilī - 13. decembrī pacientus pieņems dermatologs.

 • Puzles – attīstošs un aizraujošs laika kavēklis ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem

  Kurš gan nezina, kas ir puzle! Pa kādai kastītei ar kauliņiem, kas jāsaliek glītā attēlā, atradīsies gandrīz katrā mājā. Tomēr pēdējā laikā puzles arvien biežāk paliek plauktā, jo zaudē citām interesantām rotaļlietām un spēlēm, kuru piedāvājums tiešām ir plašs. Bet puzles patiesībā ir ļoti labs un noderīgs laika kavēklis, no kura nevajadzētu atteikties. Vecākiem vajadzētu piedāvāt puzles saviem bērniem, likt tās ar viņiem kopā, kā arī neizmirst, ka ir arī pieaugušo puzles, kas būs ļoti laba nodarbe ziemas tumšajos un garajos vakaros.

 • Noderīgi padomi virtuves iekārtošanai

  Veiksmīgi iekārtota virtuve nodrošina tās funkcionalitāti, ērtumu, mājīgumu un kārtības sajūtu. Kad viss sakārtots un nolikts tam paredzētajās vietās, ir iespējams virtuvi padarīt daudz pievilcīgāku. Izvēloties mēbeles un sadzīves tehniku, iespējams to padarīt funkcionālu un stilīgu, lai brīži, kas pavadīti virtuvē, būtu prieka pilni. Tieši tāpēc esam sagatavojuši dažus padomus, kas palīdzēs virtuvi padarīt funkcionālu, stilīgu un mājīgu, neatkarīgi no virtuves izmēra.

 • iRobot putekļusūcējs – vai laba izvēle?

  Putekļu sūcēji–roboti mājokļos sāk parādīties arvien biežāk, taču tie, kuri tos vēl nav izmēģinājuši vai arī nav izpētījuši par tiem pieejamo informāciju, šaubās, vai tiešām ir vērts pirkt šādu putekļu sūcēju. 

 • 5 dzīves gudrības, kas atvieglos mājas uzkopšanu

  Mājas uzkopšana ir neizbēgama - vai nu tas patīk vai nē. Ir cilvēki, kuri māju tīra ar prieku, bet lielākajai daļai tas ir nepatīkams rutīnas pienākums. Tomēr sakārtota māja rada harmoniju, kārtības sajūtu. Kad viss salikts savās vietās, sakārtots un uzkopts, tad arī mājās patīkamāk uzturēties. 

 • 8 padomi produktivitātes celšanai

  Šajā rakstā vairāki padomi par to, kā padarīt darba dienu efektīvāku – vienkārši ieteikumi, kas var pacelt produktivitāti augstākā līmenī.

 • Labākais veids, kā organizēt savu ledusskapi

  Ierasts, ka vislielākā dzīvība virtuvē noris tieši pie ledusskapja, jo tieši tur vienmēr atrodama kāda garda uzkoda starp ēdienreizēm vai vēss, atspirdzinošs dzēriens pēc saspringtas darba dienas. Tieši ledusskapis atbild par to, lai pārtika vienmēr būtu svaiga un labi saglabājusies, tāpēc arī tas ir rūpīgi un regulāri jākopj. Piemēram, lai atbrīvotos no ledus kārtiņas saldētavā un nodrošinātu produktiem visatbilstošāko gaisa temperatūru, tas regulāri jāatkausē. Bet, lai neveidotos baktērijas un produkti uzglabātos ilgāk, tas ir ik pa laikam jāiztīra un jāatbrīvo no novecojušiem produktiem. 

 • Ventspils Pārventas poliklīnikā 1. novembrī pieņems "Dermatoloģijas klīnikas" dermatologs

  "Veselības centrs 4" speciālisti Ventspilī - 1. novembrī pacientus pieņems dermatologs.

 • 7 paradumi, kas palīdz iekrāt naudu

  Lielai daļai cilvēku nauda ir ierobežots resurss, tādēļ ir vērts domāt par to, kā veidot iekrājumu dažādu nozīmīgu mērķu sasniegšanai. Šajā tūlītējā prieka pasaulē, kad vilinošās iespējas pieejamas ik uz soļa, ir vienkārši pazaudēt kontroli pār finansēm, aizmirst par uzkrājuma veidošanas nozīmi un iekļūt parādos. 

 • Tavs matracis – tava komforta zona

  Kad pēc nogurdinošas dienas pārrodamies mājās, ir tik patīkami iekrist savā mīļajā gultā un ļauties pāris minūšu atelpai. Ikdienā mūsu gultām ir daudz plašāks pielietojums, nekā tas sākotnēji ir bijis. Mēs ne tikai guļam, bet arī atpūšamies – lasām, pavadām laiku viedierīcēs, skatāmies filmas un seriālus, kā arī strādājam un mācamies, izmantojot datoru vai kādu citu ierīci.