Vietējās ziņas

 • Viesistabas remonts: 7 idejas, kā to iekārtot

  Viesistaba ir centrālā telpa visā mājoklī. Tajā tiek pavadīts daudz laika, it sevišķi brīvdienās. Viesistaba kalpo gan kā atpūtas telpa, gan kā ciemiņu uzņemšanas vieta, tāpēc tai ir jābūt mājīgai, tādai, lai tajā gribētos atrasties un pavadīt laiku. Taču viesistabas remonts nav no tiem lētākajiem, it sevišķi, ja tajā vēlas visu pilnībā jaunu. Var, protams, krāt naudu, taču tas var nebūt tik ātri, līdz ar to arī kārotais remonts var pienākt tikai pēc pāris gadiem. Patēriņa kredīts internetā var palīdzēt veikt remontu daudz ātrāk, taču pirms aizņemies, rūpīgi izvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt. 

 • Kā izvēlēties labu gumijas laivu?

  Pienākot siltajam laikam, daudzi sāk plānot arī atbilstošu atpūtu. Viena no iecienītākajiem vasaras piedzīvojumiem ir braucieni ar laivām. Taču tam pienācīgi jāsagatavojas – pirmkārt, jau izvēloties piemērotu laivu. 

 • Kā funkcionāli un gaumīgi iekārtot vannas istabu?

  Vannas istaba ir viena no svarīgākajām telpām mājoklī, tādēļ tās iekārtojums ir īpaši būtisks. Ja arī Tev aktuāla vannas istabas iekārtošana, lasi tālāk un uzzini, kā panākt, lai tā būtu gaumīga un maksimāli funkcionāla. 

 • Mazas izvēles, kas palīdz kontrolēt finanses

  Mazas izvēles var sekmēt lielas pārmaiņas un padarīt neiespējamo iespējamu. Tas attiecas uz ikvienu dzīves jomu, tostarp finansēm. Piemēram, 5 eiro ietaupīšana šodien nešķiet nekas liels. Taču, liekot vienu banknoti pie otras, laika gaitā būs izveidojies vērā ņemams uzkrājums. Un tad, kad ieraugi, ka Tavi 5 eiro ir pārvērtušies par 100 un 200 eiro, Tu sāc izjust kontroli pār savām finansēm. 

 • 4 rakstura īpašības, kas Tev palīdz gudrāk rīkoties ar savām finansēm

  Spēt gudri rīkoties ar savām finansēm ir lieliski. Tas ikdienā dod iespēju justies stabili, atļauties nopirkt sev vēlamās lietas un laika gaitā neliegt sev pat ceļojumus. Kādām rakstura iezīmēm būtu jāpiemīt, lai Tava finansiālā situācija būtu stabila un droša, lasi šajā rakstā! Izcelsim četras īpašības, kuras ir vērts sevī attīstīt, lai spētu gudri rīkoties ar savām finansēm. 

 • Kādām īpašībām jāpiemīt Tavam biroja krēslam?

  Labākā investīcija, kuru varam veikt, ir līdzekļu ieguldīšana savā attīstībā, labsajūtā un veselībā. Straujajā ikdienas ritmā mēdzam piemirst par šķietamiem sīkumiem, kas laika gaitā var uz mums atstāt ievērojamu efektu. Piemēram, mēbeles, ko izmantojam darbavietā. Tie, kas strādā ofisā, noteikti lieto ofisa mēbeles – galdu un krēslu. Vai vienmēr pievēršam pietiekami daudz uzmanības tam, lai krēsls būtu ergonomisks un mūsu vajadzībām atbilstošs? Diemžēl nē. Taču vienmēr ir laiks situāciju mainīt un iegādāties kvalitatīvu biroja krēslu. Kas jāņem vērā, lai veiktu vērtīgu pirkumu, lasi turpinājumā. 

 • 6 iemesli, kādēļ sadzīves tehniku iegādāties internetā

  Sadzīves tehnika mūsu ikdienā ir neatsverams palīgs virtuvē, vannas istabā, skaistumkopšanā un pat mūsu atpūtā un izklaidē. Mūsdienu cilvēkam kļūst arvien ērtāk savu noskatīto un izvēto preci iegādāties interneta veikalos, kuri mūsu platuma grādos un lielākā globālā mērogā nemaz netrūkst. Pirkt preci internetā ir daudz ērtāk, jo, ja zinat, kāda prece Jūs interesē, tad nebūt nav jāiziet no siltās mājas ārā un mierīgu sirdi malkojot kafiju, ar pāris datora peles klikšķiem prece būs iegādāta. Nākamais solis ir pacietīgi sagaidīt preces piegādi, preci lietot un novērtēt, cik ērti un veiksmīgi mūsdienās mēs varam iepirkties neizejot no mājas. 

 • Presto Autoskola Liepājā – unikāls serviss un apkalpošanas perfekcija

  Presto Autoskola 10 gadu laikā ir ne tikai atvērusi daudzas filiāles Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās – Ogrē, Saldū, Jūrmalā, Saulkrastos, Jēkabpilī, Olainē, Babītē, Lielvārdē un citur. Kopš pirmajiem dibināšanas gadiem Presto rūpējas par savu klientu, nezaudējot apmācību kvalitāti un spējot regulāri modernizēt savu pakalpojumu. 

 • Noderīgi padomi, kā izvēlēties piemērotāko tvaika tīrītāju

  Mūsdienās arvien populārāki kļūst tvaika tīrītāji – ierīces noturīgu netīrumu likvidēšanai, kā arī telpu dezinfekcijai. Izmantojot tvaika tīrītāju, lielisku efektu var panākt pat bez ķīmisku līdzekļu izmantošanas. Ja arī Tev aktuāla šīs ierīces iegāde, turpini lasīt un uzzini, kā izvēlēties piemērotāko!

 • Noderīgi padomi, kā izvēlēties mājoklim piemērotu apgaismojumu

  Pavasaris ir īstais laiks padomāt par mājokļa labiekārtošanas darbiem. Turklāt , lai panāktu labu efektu, pārmaiņām pat nav jābūt vērienīgām – reizēm pilnīgi pietiek ar mēbeļu pārbīdīšanu vai apgaismojuma nomaiņu. Šoreiz par to, kā izvēlēties mājoklim piemērotāko apgaismojumu.