Vietējās ziņas

 • Praktiski padomi juvelierizstrādājumu kopšanā1

  Juvelierizstrādājumi ir jākopj ne tikai, lai tie izskatītos kā jauni un spīdētu, bet arī savas veselības dēļ, jo netīrītas rotaslietas ir baktēriju perēklis, kas var izraisīt ādas iekaisumus, alerģijas un niezi. 

 • Kāpēc taupīt elektrību un kādā veidā to izdarīt?

  Dažādu resursu taupīga un jēgpilna lietošana kļūst arvien aktuālāka, jo tikai tagad mēs kā apjaust, cik tuvredzīgi un neracionāli līdz šim esam sabiedrība sākam izmantojuši tos resursus, kas mums pieejami. Elektrība ir viens no šādiem resursiem, bez kuriem savu ikdienu nevaram iedomāties, jo vairums ierīču, ko izmantojam komfortam, darbam un atpūtai, ir elektriskas.

 • Kādu atpūtas krēslu izvēlēties?

  Atgriežoties mājās pēc garas darba dienas, tā vien gribas iegulties ērtā krēslā un atpūsties. Mūsdienās mīksto mēbeļu klāsts ir gan paplašinājies, gan mainījies. Ja agrāk atpūtas krēsli bija lieli un smagnēji, tad šobrīd tie ir daudz vieglāki, kā arī pievilcīgāki. 

 • Valstis, no kurām vērts ievest lietotus auto

  Mūsdienās automašīnas daudziem cilvēkiem joprojām kalpo kā galvenais pārvietošanās līdzeklis. Tā kā ne visiem cilvēkiem ir pa kabatai iegādāties pilnībā jaunu automašīnu, laba alternatīva ir lietota automašīna. Latvijā ir salīdzinoši daudz vietu, kur var iegādāties lietotas automašīnas. Protams, lielakā daļa no tām ir ievestas no citām Eiropas valstīm. 

 • Mākslīgā akmens izstrādājumi vannasistabā – praktiski un gaumīgi

  Materiālam, ko izvēlas vannasistabas aprīkošanai, vajadzētu būt tiešām praktiskam – izturīgam saskarē ar ūdeni, ziepēm, kosmētiku, arī viegli kopjamam un tādam, kas ātri nezaudē savu labo izskatu. Mākslīgais akmens atbilst visām šīm prasībām. Un tas atbilst arī augstākajiem estētiskajiem standartiem, jo ir patīkams taustei, izsmalcināts un vizuāli pievilcīgs, piešķirot patiesi greznu noskaņu.

 • Jauns vai lietots auto – kur ir zelta vidusceļš?

  Automašīnas iegāde ir lēmums, ko noteikti nevajadzētu sasteigt. Šim pirkumam jābūt  apdomīgam, jo tas ir ilgtermiņa ieguldījums. Vismaz uz to vajadzētu tiekties, jo pārāk bieža automašīnu mainīšana var novest pie finansiālām grūtībām. 

 • 8 veidi, kā ikdienā varam rūpēties par savu acu veselību

  Acis ir ne tikai mūsu dvēseles spogulis, bet arī viens no tik svarīgajiem maņu orgāniem, kas nodrošina kvalitatīvu dzīvi, tāpēc ir būtiski rūpēties par acu labsajūtu. Acis ik dienu izjūt ļoti lielu slodzi, jo daudz laika pavadām pie dažādiem ekrāniem un ierīcēm, tāpat acu labsajūtu arī ietekmē dažādi vides faktori, dzīvesveids un uzturs.

 • 5 nozīmīgi faktori, kas jāzina katram autovadītājam par Bonus-malus klases pārrēķinu

  Katru gadu 15. septembrī notiek Bonus-malus klases pārrēķins, kas diemžēl ir labvēlīgs ne visiem autovadītājiem. 

 • Kurzeme – tās tradicionālie ēdieni

  Liga Eglite /flickr.com

  Kurzeme mums visiem zināma ar tās garo jūras piekrasti, mūžīgajiem, skarbajiem vējiem, šalcošiem priežu mežiem, šarmantām pilsētām un dziļām tautiskajām tradīcijām. Jāpiemin arī paši kurzemnieki – cilvēki, kas ir atturīgi, tomēr ārkārtīgi lepojas ar savu valsti un Kurzemes sakoptajām, skaistajām pilsētām.

 • Praktiskas dāvanu idejas vīriešiem

  Atrast ideālu dāvanu vīrietim nav viegli. Pirms kārtējo reizi iesaiņojat zeķes vai kaklasaiti, padomājiet – ko konkrētais vīrietis patiesi vēlētos saņemt? Kas viņu varētu patīkami pārsteigt? Esam izveidojuši sarakstu ar praktiskām dāvanām, kas vienlīdz labi iepriecinās tēti, dēlu, vīru, brāli, draugu vai jebkuru citu jums svarīgu vīrieti. Izmantojiet kādu no mūsu idejām un ticiet – tā būs noderīgākā dāvana, ko jebkad esat pasniedzis kādam vīrietim!