Banner 980x90

Aizputes vīna darītava

Aizputes pilsmuižas senajā velvju pagrabā Aizputes vīna darītava sniedz iespēju jebkuram interesentam uzzināt ko vairāk par vīna darīšanu, kā arī nobaudīt Aizputes vīna darītavā tapušo vīnu.

Santu ģimenes sapnis par vīna darītavu aizsākās jau pagājušā gadsimta nogalē, kad sākām mācīties ne tikai raudzēšanas un uzglabāšanas smalkums, bet ar apbrīnojamu entuziasmu braucām uz dienvidu zemēm ekskursijās, sapņojām par laiku, kad mums būs pašiem savas vīna darītavas. Sapnis īstenojās 2010. gadā, kad vīna darītava rada sev telpas Aizputes pilsmuižas pagrabā. Labs vīns vislabāk jūtas labā un pamatīgā vīna pagrabā. Tāpat kā dimanti vēl nav briljanti, arī mēs ik gadu slīpējam savas receptes un gatavošanas tehnoloģijas. Esam ar kaislību pēc perfekcijas un jaunatklājumiem, ar cieņu pret pagātni un tradicionālajām dzērienu gatavošanas metodēm. Mūs ik gadu turpina iedvesmot gan vīna konkursos saņemtās atzinības, gan nozares speciālistu un vīna baudītāju uzslavas.

Adrese: Skolas iela 1, Aizpute, LV-3456
Telefons: +371 26397949, +371 27182938
E-pasts: info@ekovins.lv
Mājaslapa: www.aizputesvins.lv
GPS koordinātes: 56.7225786, 21.5961761

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)