Jūrmalas parks

Jūrmalas parks ir Liepājas lepnums. To sāka veidot 19. gadsimta beigās. 3 km garais parks aizņem 70 ha. Parkā atrodas Kristapa Porziņģa dāvinātais NBA basketbola laukums, kā arī Latvijā lielākās bungas – viens no Liepājas vides dizaina objektiem, kas atgādina, ka Liepāja ir Latvijas mūzikas galvaspilsēta.

Netālu atrodas "Spoku koks" – piemiņas vieta leģendārajai liepājnieku rokgrupai "Līvi". Tas ir iespaidīgs sešus metrus augsts koks, kas veidots no četriem tūkstošiem metāla stienīšu un tiek izgaismots. No šīs vietas līdz jūrai ir vien pārdesmit metru. Liepājas pludmale lepojas ar visbaltākajām un smalkākajām smiltīm pasaulē.

Adrese: Liepāja
Mājas lapa: http://www.liepaja.travel
GPS koordinātes: 56.506298, 20.997178

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)