Banner 980x90

"Akti Naktī" laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi

Dienu pirms laikmetīgās mākslas nakts ''Akti Naktī'' un arī pasākuma dienā paredzēti vairāki satiksmes ierobežojumi. No 25.septembra plkst.8.00 līdz 27.septembra pulksten 8.00 tiks slēgts laukums Skolas ielā pretī Liepājas teātrim.

Kā pilsētas informācijas portālu Liepaja24.lv informēja Dita Dzene, pasākuma rīkotāji patur tiesības atstātās automašīnas evakuēt uz maksas stāvvietu.

Savukārt 26.septembrī no plkst.19.58 līdz 20.10 tiks slēgta Lielā iela posmā no Jūras ielas līdz Baznīcas ielai un uz brīdi tiks ierobežota sabiedriskā transporta kustība, kamēr norisināsies "Akti Naktī" atklāšana.

Pasākuma rīkotāji atvainojas par sagādātajām neērtībām un aicina visus liepājniekus apmeklēt laikmetīgās mākslas nakti "Akti Naktī".

"Akti Naktī" būs iespējams baudīt un vērot vairāk nekā 20 radošus projektus un mākslinieku stāstus, kurā vīsies sapņi, fantāzija un realitāte vienuviet. Sākot no kino filmām, video instalācijām un beidzot ar laikmetīgās dejas izrādēm, operu, dažādu žanru mūziku un neredzētiem mākslas priekšnesumiem. "Akti Naktī" organizē Liepājas Kultūras pārvalde sadarbībā ar producentu Aivi Neimani.

Vairāk par programmu uzzini "Akti Naktī" mājas lapā - www.aktinakti.lv

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)