Banner 980x90

INŽENIERU KOMUNIKĀCIJU TĪKLU PROJEKTĒŠANAS EKSPERTI - SIA “IK PROJEKTS”

IK projekts
IK projekts

Būvniecība ir joma, kas nodrošina daudz darbavietu un lielu pievienoto vērtību gan pamatnozarē gan arī nozarēs, kas to apkalpo. Lai arī ierasts teikt, ka visi ceļi ved uz Rīgu, to nevar teikt par būvniecības un projektēšanas uzņēmumiem, kuri veiksmīgi darbojas reģionos, izpildot pasūtījumus visā Latvijā.

Katram kaut cik nozīmīgam projektam jāiziet cauri neskaitāmām uzraudzības un kontroles institūcijām, tādēļ projektētājiem vajadzīga gan liela pieredze un zināšanas, gan arī laba reputācija, lai spētu konkurēt un saņemt gan privātā sektora, gan arī valsts un pašvaldību pasūtījumus.

Specializācija – inženieru komunikāciju tīkli


SIA "IK Projekts" būvniecības projektēšanas sfērā darbojas jau vairāk kā 15 gadus. Uzņēmuma pieredzējušie arhitekti un projektētāji izstrādā kompleksos būvprojektus sabiedrisko būvju, ēku, daudzdzīvokļu un privātmāju celtniecībai, tomēr īpaši specializējušies inženieru komunikāciju projektos. Uzņēmums apkalpo klientus visā Latvijā, spējot iesaistīties pat vērienīgos Eiropas mēroga projektos.  
Uzņēmums izstrādā ūdens apgādes un kanalizācijas sistēmu projektus, siltumapgādes un ventilācijas sistēmu projektus, kondicionēšanas sistēmu projektus, gāzes apgādes sistēmu projektus ar darba spiedienu līdz 16 bar, iekšējās elektroapgādes projektus, ceļu un laukumu projektus, kā arī industriālā aukstuma apgādes projektus saldētavām pārtikas nozarē.
Uzņēmums veic pilnu kompleksā būvprojekta izstrādes ciklu no pirmās idejas un skices līdz pat saskaņošanai ar visām dažādu nozaru atbildīgajām institūcijām, atbilstoši Latvijas valsts standartiem un būvniecības likumiem.

Lielākie pēdējo gadu projekti


Uzņēmuma valdes loceklis Normunds Brucis lepojas ar dalību RAIL BALTICA posma pie Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas ārējo inženiertīklu projektēšanu, kā arī Liepājas reģionālās slimnīcas iekšējo un ārējo inženiertīklu - ūdens, kanalizācijas, apkures, elektrības, apgaismojuma projektiem, kā arī stāvlaukuma projektu. Pabeigta arī bērnudārza “Prātnieks” rekonstrukcijas projektēšana Koku ielā 10 Liepājā, savukārt  nākamais lielākais pasūtījums būs viesnīcas Brīvības ielā 88, Rīgā inženiertīklu projektēšana.

Labākā vizītkarte – apmierināti klienti


SIA “IK Projekts” mērķis ir atbildīga un droša, vizuāli estētiska un pret vidi saudzīga būvniecība. Uzņēmumā birojā Liepājā šobrīd strādā  13 darbinieki, taču darbi un pasūtījumi tiek izpildīti klientiem visā Latvijas teritorijā. Labākā vizītkarte katram uzņēmumam ir apmierināti klienti un sadarbības partneri, un SIA “IK Projekts” to netrūkst gan valsts un pašvaldību sektorā, gan arī Latvijas lielāko uzņēmumu vidū.
Uzņēmums saņēmis arī Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu. 2017.gada 21.jūnijā noslēgts līgums Nr.SKV-L-2017/326 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)