Banner 980x90

KAM UZTICĒT CELTNIECĪBAS PROJEKTU?

ik projekts
ik projekts

Celtniecība ir nozare, kas nodarbina vairākas apakšnozares un veido lielu pievienoto vērtību valsts iekšzemes kopproduktā. Viena no celtniecību apkalpojošām nozarēm ir arhitektūra un projektēšana, bez kuras nab iedomājama pat nelielas ēkas tapšana.

Katrs nams sākas ar projektu, vai tas būtu neliels malkas šķūnis vai vasaras mājiņa, kurai jāaprēķina dēļu daudzums, vai arī grandiozs tirdzniecības centrs, skola, biroju ēka vai ražotne, kuriem projekts tiek saskaņots neskaitāmās uzraudzības un kontroles institūcijās. Pieaugošas konkurences apstākļos projektētājiem vajadzīga gan liela pieredze un zināšanas, gan arī laba reputācija, lai spētu saņemt nākamos pasūtījumus valsts un privātajā sektorā.


Liela pieredze un nozīmīgi pasūtījumi
SIA “IK projekts” ir projektēšanas uzņēmums, kura atrašanās vieta liecina par attīstītu komunikāciju infrastruktūru valstī, jo atrašanās Liepājā netraucē veikt nozīmīgus un sarežģītus darbus visā Latvijas teritorijā. Uzņēmums sekmīgi piedalās valsts un pašvaldību konkursos par komunikāciju projektēšanu dažādām sabiedriskajām ēkām un būvēm un nodrošina darbu 13 kvalificētiem arhitektiem un projektētājiem.  
SIA “IK projekts” Normunds Drucis vadītājs lepojās ar nozīmīgāko un prestižāko pēdējo gadu pasūtījumu, izstrādājot ārējo inženiertīklus RAIL BALTICA projektā posmam pie Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas. Tāpat ir izstrādāti iekšējie un ārējie inženiertīkli - ūdens, kanalizācija, apkure, elektrība, apgaismojums, kā arī stāvlaukuma projekti Liepājas reģionālajai slimnīcai. Pabeigta bērnudārza “Prātnieks” rekonstrukcijas projektēšana Koku ielā 10 Liepājā, un nākamais lielākais pasūtījums iegūts iepirkumu konkursā par viesnīcas Brīvības ielā 88 Rīgā inženiertīklu projektēšanu.


Inženieru komunikāciju tīklu projektēšana
SIA "IK Projekts" būvniecības projektēšanas sfērā darbojas jau 15 gadus. Pieredzējusī projektētāju komanda specializējusies inženieru komunikāciju projektos, kā arī izstrādā kompleksos būvprojektus sabiedrisko būvju, ēku, daudzdzīvokļu un privātmāju celtniecībai.
Uzņēmums projektē arī gāzes apgādes sistēmas ar darba spiedienu līdz 16 bar, siltumapgādi un ventilāciju, kondicionēšanas sistēmas, ūdens apgādi un kanalizāciju, elektroietaišu sistēmas un tīklus, ceļus un laukumus, kā arī industriālā aukstuma apgādi saldētavām pārtikas nozarē.


Komplekso būvprojektu izstrāde un saskaņošana
Uzņēmums veic pilnu kompleksā būvprojekta izstrādes ciklu no pirmās idejas un skices līdz pat saskaņošanai ar visām dažādu nozaru atbildīgajām institūcijām, atbilstoši Latvijas valsts standartiem un būvniecības likumiem.
SIA “IK Projekts” mērķis ir atbildīga un droša, vizuāli estētiska, pret cilvēku cieņpilna un pret vidi saudzīga būvniecība. Uzņēmuma birojs atrodas Liepājā, taču darba lauks ir visa Latvijas teritorija. Uzņēmumam ir daudz sadarbības partneru un projektu, kas apliecina augstu profesionalitāti un kompetenci, un to netrūkst gan valsts un pašvaldību sektorā, gan arī Latvijas lielāko uzņēmumu vidū.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)