Ko putekļu sūcējs-robots spēj paveikt Jūsu labā?

Ikviens savu mājokli ik pa laikam vēlas papildināt ar ko jaunu, arī dažādām tehnoloģijām, kas atvieglo ikdienu. Viens no tiem ir putekļu sūcējs robots, bet tas, kā tas var palīdzēt katram mājoklim, jau ir cits jautājums.

Mūsdienu robotizētais putekļu sūcējs ir citādāks nekā pirmie modeļi, kuriem nācās sekot līdzi, lai tie neiesprūstu kaut kur Jūsu mājā pēc tam, kad atskanējuši pīkstieni, kas brīdina par zemu uzlādes līmeni. Jaunākie modeļi tīra Jūsu mājokli, iegaumē tā izkārtojumu, kā arī, lai palielinātu efektivitāti, savus netīrumus izmet tvertnē un atrod ceļu atpakaļ uz savu uzlādes staciju, lai uzlādētos.

Katrs robota modelis ar kaut ko atšķiras, galvenokārt ar funkcijām un sastāvdaļām. Lūk, ko Jums vajadzētu izvērtēt:

Mazgāšanas funkcija
Ja meklējat palīgu, kas dara vairāk nekā tikai izsūknē, Jums būtu jāskatās tie, kuri piedāvā arī grīdas mazgāšanas funkciju. Šādi modeļi ir Xiaomi Roborock S6, Ecovacs DEEBOT OZMO 950, Xiaomi Roborock Smart Vacuum Gen 2 un citi. Viens no mazgāšanas robotiem-putekļsūcējiem, kas piedāvā šādu funkciju ir Mamibot EXVAC 680S:
• ar kameru, kas padara tā darbību vēl efektīvāku;
• 2600 mAh litija jonu baterija, kas ļauj tam darboties 90-120 minūtes;
• pārvar šķēršļus, kas ir līdz 2,1 cm augstumā;
• izmanto uzlādes staciju;
• ar ūdens tvertni.

WiFi savienojums
Jaunās ierīces vienmēr ir nepieciešams iestatīt pēc savām vēlmēm. Jo vairāk ir pieejamo funkciju, jo vairāk ir arī nepieciešams kaut ko klikšķināt. WiFi savienojums ļaus robotizēto putekļu sūcēju savienot ar viedtālruni, caur kuru tad arī varēs daudz vienkāršāk visu iestatīt. Jums arī nebūs nepieciešams fiziski stāvēt pie ierīces un to visu veikt, jo uztveršanas rādiuss ir pietiekami liels.

Pašuzlādes funkcija
Roboti ar pašuzlādes stacijām ir lielisks variants, lai savam sarakstam nepievienotu vēl vienu ierīci, ko ir nepieciešams visu laiku uzlādēt pašam. Staciju var novietot istabas stūrī, kur tā nevienam netraucēs. Ierīce pati atcerēsies, kur tai ir jāatgriežas vēl pirms tā būs pilnībā izlādējusies.

Sukas un birstītes
Tās palīdz tīrīšanā. Sūkšanas sukas palīdz tīrīt paklājus, savukārt birstītes palīdz novirzīt netīrumus tuvāk robotam, lai tos varētu efektīvi savākt.

Izvēlieties priekšrocības, ko sniedz putekļu sūcējs-robots ar internetveikala 220.lv palīdzību. Piedāvājumā ir plašs klāsts, kas nemitīgi tiek papildināts, kā arī tiek sniegta garantija un iespēja atgriezt preci, ja tomēr tā Jums neiet pie sirds.
 
Robotizētais putekļu sūcējs var kļūt par Jūsu mazo palīgu, vienlaikus paliekot pietiekami nemanāms, lai nebūtu pārāk traucējošs, kad esat mājās. Jūs pats varēsiet pateikties sev, ka spējat uzticēties jauniem tehnoloģiskajiem risinājumiem, ietaupot laiku un enerģiju. Kāpēc gan to neizmantot?