Banner 980x90

MĀJĀS BŪVNIECĪBA SĀKAS AR BŪVPROJEKTU

Šobrīd ikvienu, kurš plāno mājas būvniecību, satrauc straujais resursu kāpums, piegādes problēmas un materiālu trūkums. Nevienam nav noslēpums, ka šis gads būs izaicinājums daudzās nozarēs, arī būvniecībā, jo tirgum ir jāspēj pārorientēties un atrast jaunus piegādātājus izejvielu un materiālu iegādei. Kvalitatīvs un precīzi sastādīts būvprojekts palīdzēs iekļauties gan jūsu ieplānotajos termiņos, gan plānotajā budžetā, tādēļ iesakām ikvienam, kas plāno mājas būvniecību, neekonomēt uz būvprojekta izmaksām un uzticēt būvprojekta izstrādi pieredzējušam uzņēmumam.

Lai arī daudziem uzņēmumiem pēdējie divi gadi bija pilni izaicinājumiem, uzņēmuma  SIA “IK Projekts” pārstāvis N. Brucis atzīst, ka projektēšanas nozari pandēmijas laikā ieviestie ierobežojumi neskāra tik smagi kā citas nozares. Uzņēmuma darbinieki jau strādāja tiešsaistes sistēmās, tādēļ bija vien jāpierod pie attālinātām sapulcēm. Jāatzīst, ka iespēja strādāt attālināti ir ļoti ērta, tādēļ arī šobrīd darbinieki izmanto iespēju strādāt no mājām vai pat no citas valsts. Mums ir svarīga darbinieku labsajūta un pārvietošanās brīvība, tādēļ arī turpmāk darbinieki varēs izvēlēties – strādāt uz vietas ofisā vai attālināti. Lai arī daudzi bažījās, ka attālinātais darbs ietekmēs darba kvalitāti, mēs esam novērojuši pretējo – mūsu darbinieki spēj ļoti efektīvi plānot savu laiku, un visi projekti vienmēr tiek nodoti laikus, saglabājot augstu izpildes kvalitāti.

Lai par mums runā mūsu darbi!
Būvniecības projektēšanas jomā mēs neesam iesācēji – darbojamies jau vairāk nekā sešpadsmit gadus un šajā laikā esam uzkrājuši lielu pieredzi. Mēs nebaidāmies no sarežģītiem projektiem, tieši otrādi – mums patīk atrisināt šķietami neatrisināmas problēmas. Mūsu projektētāju komandas specializācija ir inženieru komunikācijas projekti, bet izstrādājam arī kompleksos būvprojektus sabiedrisko būvju, ēku, daudzdzīvokļu un privātmāju celtniecībai. Piedāvājam gāzes apgādes sistēmu, siltumapgādes un ventilācijas sistēmu, ūdens apgādes un kanalizācijas sistēmu projektus gan uzņēmumiem, gan privātpersonām, kā arī izstrādājam elektroietaišu projektus, ceļu, laukumu projektus un pat tehnoloģiskā aukstuma apgādes projektus. Mūsu uzņēmuma nosaukums ir labi zināms būvniecības nozarē, tādēļ mūs par saviem sadarbības partneriem izvēlas valsts un pašvaldības sektorā, gan privātajā sektorā visā Latvijā. Šobrīd realizējam vairākus projektus Liepājas pilsētā – ūdensvadu, kanalizācijas un gāzes apgādes sistēmu projektēšanu objektā Liepājas SEZ teritorijā, tirdzniecības centra “Kurši” inženierkomunikāciju projektēšanu un Pētertirgus kompleksā būvprojekta izveidi, kā arī izstrādājām komplekso būvprojektu autoservisam, kura ietvaros veiksim arī autoruzraudzības darbus.

 


Kas jāņem vērā, uzsākot ēkas projektēšanu?
Pirmais jautājums, ko mums uzdod klienti – kādas būs kopējās izmaksas? Lai nekavētu mūsu un mūsu klientu laiku, mēs vienmēr skaidri nosaucam aptuvenās projektēšanas darbu izmaksas. Šādi klientam ir skaidrs, ar kādu budžetu ir jārēķinās, bet mums nav jātērē laiks un savi resursi, lai dotos apskatīt grunts gabalu un veiktu tā izpēti un ēkas vietas izvēli, lai beigās saņemtu atteikumu, jo klientu neapmierina mūsu pakalpojuma izmaksas.  
Mūsu klienti ir tie, kuri saprot un novērtē kvalitatīvi izstrādātu projektu, tādēļ mēs nepārdzīvojam, ja kāds nolemj izvēlēties lētāku alternatīvu. Ļoti ceram, ka šajos gadījumos klienti nesaskarsies ar tautā tik zināmo teicienu – skopais maksā divreiz. Lai izstrādātu kvalitatīvu būvprojektu, mums ir jāsaprot, ko tieši klients vēlas – kāds būs konkrētās būves lietojums, telpu platība, skaits, ēkas vizuālais tēls un citi, ne mazāk svarīgi, faktori. Ir jāatceras, ka māju jūs neceļat 10 un pat ne 20 gadiem, lielākajā daļā gadījumu māja tiek celta visam mūžam, tādēļ būtu muļķīgi mēģināt ietaupīt pāris simtus uz projekta izstrādes izmaksām, lai visu mūžu sadzīvotu ar nepilnībām, kuras būs pieļautas projekta izstrādes laikā.  
Mēs saprotam, ka katram klientam ir sava izsapņotā māja, tādēļ mēs cienām klientu vēlmes un ieklausāmies visās klienta idejās, piedāvājot tās realizēt ar dabai draudzīgiem un ilgtspējīgiem risinājumiem. Klients pasaka, ko viņš vēlas, bet mēs atrodam risinājumu, kā šīs vēlmes realizēt dzīvē, cenšoties nesadārdzināt būvniecības projekta kopējās izmaksas.
Ja tev ir sava izsapņotā vīzija, kādu tu vēlies redzēt savu māju, piesaki tikšanos, un mēs varam garantēt, ka izmantosim visas mūsu zināšanas un uzkrāto pieredzi, lai realizētu pat trakākās idejas. Mēs ticam, ka radošas idejas un šķietami nerealizējamas klientu vēlmes var apvienot ar funkcionalitāti, ērtu plānojumu, iekļaušanos ainavā un, protams, plānoto budžetu. Nebaidīsimies atkārtot vēlreiz – kvalitatīvi izstrādāts būprojekts ļaus ēkas būvniecības laikā nepārtērēt iepriekš noteiktās būvniecības izmaksas un palīdzēs iekļauties termiņos. Ja vēlies saņemt konsultāciju par projektēšanas darbiem, piesakies konsultācijai pa telefonu +371 28 337 425.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)