Plaša austrumu ēdienu ēdienkarte

Ko šodien ēdīsim? Noteikti viens no tiem jautājumiem, kas tiek uzdots katru dienu. Dienās, kad nav laika gatavot vai vienkārši gribas atpūsties no virtuves darbiem, ēdienu piegāde ir īsts glābiņš, turklāt tā lieti noder arī darbā, kad aizmirsies paņemt līdzi pusdienas.

Ēdienu piegāde Ādažos piedāvā baudīt gardas maltītes, kas iekļauj dažādu pasaules valstu virtuvi. Suši, pica, burgeri  ko gan vēl vairāk var vēlēties!? Gardas picas, austrumu ēdienu karalis suši, sulīgi un bagātīgi burgeri, dažādas uzkodas un dzērieni ir tikai maza daļiņa no ēdienkartes. Ēdienu piegāde ir pieejama Pierīgā, sasniedzot minimālo pasūtījuma summu, turklāt tā ir bez maksas!

Suši un burgeri. Vai varbūt picu? 
Klientiem ir iespēja izvēlēties dažādus suši  parastos rollus, karstos rollus un tempur mīklā ceptos, kā arī dažādus nigiri. Suši tiek gatavoti tikai pēc pasūtījuma saņemšanas, tādēļ nav jāuztraucas par to, ka ēdiens varētu nebūt svaigs. Piedāvājumā ir arī iespēja nobaudīt gardas, tikko ceptas picas, kas pieejamas divos dažādos izmēros, un arī iespējams iegādāties pusi. Ja kārojas kādu burgeru, tad iespēja nobaudīt vistas vai liellopa gaļas burgerus, kā arī netiek aizmirsti veģetārieši, kuru burgers tiks gatavots ar veģetāro kotleti. Ir iespējams pasūtīt burgeru kopā ar frī kartupeļiem, kas sader kā cimds ar roku. Lai maltīte būtu pilnīga, piedāvājumā ir arī Miso un TomYum zupas ar dažādām piedevām. Ja patīk mazliet panašķoties starp ēdienreizēm, tad plaša uzkodu ēdienkarte piedāvā visu  sākot ar pelmeņiem un beidzot ar vistas spārniņiem. Iespējams pasūtīt arī alkoholiskos dzērienus.

Piegāde Ādažos un apmaksas noteikumi
Arvien vairāk klientu novērtē iespēju veikt pasūtījumu un norēķināties elektroniski. Daudzi no mums skaidru naudu izmanto reti, tādēļ norēķini skaidrā naudā pasūtījuma saņemšanas brīdī var būt nepraktiski. Pasūtot ēdienu mājaslapā ir iespējams pasūtījumu apmaksāt uzreiz vai arī piegādes brīdī ar maksājumu karti. Piegāde atkarībā no reģiona ir pieejama bez maksas, ja pasūtījums sasniedz minimālo pasūtījuma summu no 15 līdz  50 EUR apmērā. Pusdienu piegāde Ādažos ir bez maksas vienas stundas laikā! 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu