"airBaltic" sāks lidojumus starp Rīgu un Liepāju

LETA
LETA

Rīga, 16.maijs, LETA. Latvijas nacionālā aviokompānija "airBaltic" no šodienas sāks iekšzemes lidojumus starp lidostu "Rīga" un Liepāju, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmumā.

Pirmais lidojums no Rīgas uz Liepāju paredzēts plkst.23.25.

"Aviācijas nozare veido līdz pat 3% no valsts ekonomikas un 2% no visām darbavietām. Kurzemes reģiona ekonomikai mūsu lidojumu sākšana uz Liepāju ir ļoti svarīga, kā arī tie papildinās jau esošos aviosavienojumus ar Palangu. Rīga-Liepāja maršruts sniegs jaunas ceļošanas iespējas starp abām pilsētām, kā arī piedāvās ērtus savienojumus uzņēmējiem un tūristiem no 60 "airBaltic" galamērķiem," martā paziņojot par jaunā maršruta atklāšanu, sacīja uzņēmuma izpilddirektors Martins Gauss.

Savukārt Liepājas mērs Uldis Sesks uzsvēra - kopš tika sākta Liepājas lidostas rekonstrukcija, regulāro lidojumu atsākšana no Liepājas bijis ļoti gaidīts notikums pilsētas iedzīvotājiem, jo sevišķi uzņēmējiem.

"Šis notikums skaidri iezīmē Liepāju kā stabilu un nozīmīgu nacionālo un starptautisko galamērķi apmeklētājiem, vienlaikus veicinot pilsētas ekonomikas attīstību un sniedzot plašākas iespējas starptautisku konferenču rīkošanai, pasaules līmeņa koncertiem, Eiropas sporta čempionātiem, medicīnas tūrismam, kurortoloģijas attīstībai, kā arī, protams, daudziem atklāt no jauna Liepāju kā perspektīvo dzīves un darba vietu. Pirms rekonstrukcijas Liepājas lidosta apkalpoja gandrīz 45 000 pasažieru un 2700 lidmašīnu, bet esmu pārliecināts, ka ar šodienas pilsētas iespējām drīz vien mēs šos rādītājus spēsim panākt un pārsniegt," klāstīja Liepājas mērs.

Aviokompānija no Rīgas uz Liepāju lidojumus veiks trīs reizes nedēļā ar "Bombardier" Q400 NextGen lidmašīnu. Lidojums ilgs 40 minūtes. Vienvirziena biļetes cena ir, sākot no 15 eiro, ieskaitot lidostas nodevas un transakcijas maksu.

"airBaltic" nodrošina tiešos lidojumus no Rīgas uz 60 galamērķiem. Lidsabiedrība piedāvā tiešos lidojumus arī no Tallinas un Viļņas.