SIA "Parketa nams": terašu kopšana, koka virsmu kopšana, terašu eļļas

Parketa nams, SIA
Parketa nams, SIA

Koks ir dabīgs, drošs, kvalitatīvs, izturīgs un ilgmūžīgs materiāls, kas tiek plaši pielietos būvniecībā, mēbeļu ražošanā, interjera dizainā un telpu apdarē. Tomēr, kā jebkuram dabīgam materiālam, kokam ir nepieciešama regulāra kopšana un apstrāde, īpaši ja tas tiek pakļauts laikapstākļu iedarbībai.

Koka virsmu kopšana un apstrāde  

Lai āra terases, dārza mēbeles, fasādes un citas koka virsmas kalpotu ilgi, saglabājot dabīgo skaistumu, SIA “Parketa Nams” iesaka tās regulāri apstrādāt ar profesionāliem “WOCA Denmark” kopšanas līdzekļiem. “WOCA Denmark” produkcija lieliski noņem visa vieda netīrumus, sūnas, pelējumu, likvidē baktērijas, palīdz atjaunot un uzturēt koka īpašo faktūru un krāsu, kā arī nodrošina uzticamu aizsardzību visa gada garumā.
-    “Exterior Deep Cleaner” līdzeklis ir paredzēts terašu, āra koka mēbeļu un citu koka virsmu apstrādei āra telpās.
-    “Exterior wood shield” līdzeklis ir lieliski piemērots ilgstošai neapstrādāta koka aizsardzībai. Šis produkts piešķir koksnei ūdens necaurlaidīgu un netīrumus atgrūdošu virsmu, aizsargā pret vēja un laikapstākļu ietekmi, tādējādi paildzinot koka kalpošanas mūžu.
-    “Exterior Wood Oil” ātri žūstoša ūdens bāzes eļļa āra koksnei ir paredzēta svaigi slīpētu un eļļotu koku atjaunošanai un uzturēšanai. Eļļa nodrošina spēcīgu ūdeni un netīrumus atgrūdošu virsmu, uzlabo koksnes dabisko krāsu un faktūru.

Vairāk par profesionāliem kopšanas līdzekļiem kokam:  https://parketanams.business.site/

Eļļas koka terasēm

 

Ņemot vērā, ka āra terases nemitīgi tiek pakļautas laikapstākļu iedarbībai, - saule bojā neaizsargātus koka dēļus, bet ūdens ilgtermiņā izraisa to pūšanu, tām ir nepieciešama regulāra profesionāla apstrāde un apkope. Ja gadiem ilgi atstāt āra terasi bez uzmanības, drīz vien koka virsma kļūs pelēka un sāks veidoties plaisas. Neapstrādātam kokam ir vēl kāda īpatnība, - mitrums padara koka dēļus slidenus un palielinās sēnīšu risks.
Par laimi, mūsdienās ir plaši pieejami profesionāli kopšanas līdzekļi, kas spēj pasargāt koka virsmu no bojājumiem un ievērojami paildzināt terases kalpošanas mūžu. Veikalā SIA "Parketa nams" piedāvājam iegādāties augstākās kvalitātes terašu eļļas no ražotāja “WOCA Denmark”. Šī dāņu zīmola eļļām ir daudzas priekšrocības:
-    Eļļas ir piemērotas visām koka šķirnēm un tām ir plašs pielietojuma spektrs, - eļļu izmanto terašu, klāju, logu, dārza mēbeļu un citu virsmu apstrādei un uzturēšanai;
-    Eļļas piešķir koksnei ūdens necaurlaidīgu un netīrumus atgrūdošu virsmu, kas sniedz izcilu aizsardzību pret saules, vēja, lietus un sniega ietekmi;
-    Tāpat, eļļas pasvītro un uzlabo koksnes dabisko krāsu un graudainību.

Vairāk par terašu eļļām: https://parketanams.business.site/

Tīrīšanas līdzekļi terasēm

 


Lai āra terase kalpotu ilgi un ikdienu jūs priecētu ar dabīgā koka svaigumu, tai ir nepieciešama kvalitatīva un regulāra kopšana. Terašu eļļošana ir viens no labākiem veidiem, kā pasargāt dēļus no plaisāšanas, pūšanas, saules staru, lietus un vēja izraisītiem bojājumiem. Tomēr, pirms uzklāt eļļu, koka dēļi ir rūpīgi jāapstrādā, nomazgājot virsmu un to atbrīvojot no putekļiem, sūnām un citiem netīrumiem. To var visai vienkārši izdarīt ar dārza smidzinātāju, labākam efektam pievienojot profesionālu un šim mērķim piemērotu tīrīšanas līdzekli.
SIA "Parketa nams" iesaka izmantot dabīgo kokapstrādes līdzekļu ražotāja “WOCA Denmark” tīrīšanas līdzekli “Exterior Deep Cleaner”, kas ir piemērots terašu, āra koka mēbeļu, žogu un citu koka virsmu apstrādei āra telpās, kur koks ir pakļauts laikapstākļu ietekmei. “Exterior Deep Cleaner” ir ļoti iedarbīgs līdzeklis, kas izcili tiek galā ar visa veida netīrumiem, pelējumu un baktērijām, noņem pelēko nokrāsu un atsvaidzina koku.

Vairāk par terašu dēļu kopšanu: https://parketanams.business.site/


Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu