Vīrietis Liepājā uz mājas jumta šauj pa kaijām

LETA
LETA

Ventspils, 15.maijs, LETA. Aizvadītajās brīvdienās kāds vīrietis Liepājā uz mājas jumta ar pneimatisko ieroci šāvis pa kaijām, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

13.maijā ap plkst.20.30 policijā saņemta informācija par to, ka Rojas ielā uz mājas jumta kāds vīrietis ar pneimatisko ieroci šaujot pa kaijām. Vīrietis paskaidrojumā policijai klāstījis, ka gan viņam, gan arī apkārtējiem esot apnicis, ka kaijas atstāj izkārnījumus uz vairākām automašīnām. Šī iemesla dēļ viņš nolēmis izšaut gaisā ar pneimatisko ieroci, lai kaijas aizbaidītu.

Policisti no vīrieša ir paņēmuši pneimatisko ieroci un lems par lietas materiāla tālāku virzību.

Policija aicina iedzīvotājus informēt par gadījumiem, kad kāds pilsētā šauj ar ieročiem. Lai gan mazas enerģijas pneimatiskos ieročus ir tiesības iegādāties personām, kas sasniegušas 18 gadu vecumu, saskaņā ar Ieroču un speciālo līdzekļu aprites likumu tos atļauts izmantot treniņos un sporta sacensībās un norobežotās vietās, kurās ierīkoti šāviņu uztvērēji, mērķi un šaušanas līnijas. Izmantojot ieročus, ir jāievēro drošības prasības lai novērstu kaitējumu cilvēkiem, dzīvniekiem, mantai videi, kā arī neapdraudētu sabiedrisko drošību un neradītu sabiedriskās kārtības traucējumus, skaidroja policijas pārstāve.