Vietējās ziņas

 • Aktīva darbošanās dārzā – kā tā uzlabo veselību?

  Dārzkopība ir lielisks vingrinājums gan ķermenim, gan prātam. Papildus uzturvielām bagātu dārzeņu un augļu sagādāšanai jūsu pusdienu galdam un krāšņiem ziediem, dārzkopība sniedz arī dažādus veselīgus ieguvumus.

 • Swarovski rotas no Nela Gems

  Pašmāju zīmols Nela Gems rada apburošas un mirdzošas rotaslietas, izmantojot Swarovski kristālus un pērles. 

 • Aksesuāri drošai un patīkamai braukšanai ar velosipēdu

  Braukšana ar velosipēdu ir lieliska iespēja, kā uzlabot savu fizisko formu un pašsajūtu. Turklāt divritenis ir ļoti laba alternatīva sabiedriskajam transportam vai braukšanai ar automašīnu. Tomēr, lai braukšana ar velosipēdu būtu ne tikai droša, bet arī patīkama, jānodrošinās ar piemērotiem aksesuāriem. 

 • Kādi drošības pasākumi jāievēro grilējot?

  Lai gan ir ierasts, ka grilēšanas sezona rit pilnā sparā tieši vasaras laikā, arī pavasarī cilvēki labprāt kaut ko pagatavo uz grila. Galvenais, lai ārā ir silts laiks un īstā cilvēku kompānija. Šādās reizēs vienmēr ir patīkami pavadīt laiku svaigā gaisā, kā arī garšīgi paēst. Tomēr, lai grilēšanas process nebeigtos ar nepatīkamiem brīžiem, ir jāievēro drošība. Ja arī jums patīk ik pa laikam rīkot dārza ballītes ar grilēšanu, tad izlasiet raksta turpinājumu! Tajā minēti pāris drošības pasākumu, kurus vajadzētu ievērot grilējot.

 • Proktologs Ventspilī

  Ventspils Pārventas poliklīnikā 6. martā pacientus pieņems proktologs.

 • Uzņēmums "Rukši" par 420 304 eiro pārbūvēs piena pārstrādes cehu par gaļas pārstrādes cehu

  Jauktās lauksaimniecības uzņēmums "Rukši" ieguldīs 420 304 eiro piena pārstrādes ceha pārbūvē par kautuvi un gaļas pārstrāde cehu, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

 • Kādu dāvanu izvēlēties mammai svētkos

  Mātes diena, apaļa jubileja, vārda diena, Ziemassvētki, 8. marts – šīs un vēl daudzas citas īpašās dienas mudina mūs atcerēties savu mammu un pateikt viņai paldies, iepriecināt ar jauku un pārdomātu dāvanu. Mammas mīlestība un rūpes ir tās, kas silda mūs visu dzīvi, tāpēc gribam viņai atdarīt ar to pašu. Iesakām dažas idejas, ja nepieciešama dāvana mammai svētkos.

 • 6 ieteikumi, kā ietaupīt naudu

  Iespējams, ka lielākā daļa cilvēku vēl aizvien nedomā par iekrājumu veidošanu. Tomēr tas nav pareizi. Dzīvē var atgadīties dažādas situācijas, kurās ir nepieciešami papildus naudas līdzekļi. Piemēram, var tikt pazaudēts darbs vai steidzami nepieciešams iegādāties kādu ierīci. Protams, dažreiz var palīdzēt draugi vai ģimenes locekļi, tomēr uz to nevajadzētu paļauties, tāpēc jācenšas paša spēkiem iekrāt kaut vai nelielu naudas summu, kas nākotnē var būt ļoti noderīga.

 • 7 ieteikumi, kā ietaupīt naudu ziemā

  Ziemas periodā daudzi cilvēki var saskarties ar dažādu izdevumu palielināšanos. Piemēram, pie obligātajiem maksājumiem nāk klāt maksājums par apkuri vai kurināmā iegādi, palielinās maksājumi par elektrību un citām lietām. 

 • Kas jāzina ikvienam, kurš vēl veido savu karjeru?

  Karjeras veidošana ir aizraujošs process, jo tas sniedz iespēju veidot savu dzīvi tā, kā vēlaties. Taču reizēm, situācijās, kad nezināt, kā rīkoties, un neesat pārliecināts, kā tā varat nodrošināt sevi, tas mēdz būt biedējoši. Pastāv viens pamata noteikums – jo apdomīgāks un kritiskāks būsiet pret sevi, jo gūsiet lielākus panākumus un labāk jutīsieties.