Vietējās ziņas

 • No kā jāuzmanās, pārvietojoties ar ratiņkrēslu?

  Dodoties ikdienas gaitās ar ratiņkrēslu, nereti sastopamies ar infrastruktūras neatbilstību – neērtas apmales, pārāk šauras durvju ailes, pakāpieni, bedres, liftu un uzbrauktuvju neesamība, tas viss apgrūtina un pat padara neiespējamu ērtu pārvietošanos ratiņkrēslā. No kā izvairīties un ko ņemt vērā, lai invalīdu ratiņi kļūtu par palīgu, nevis apgrūtinājumu? To apskatīsim turpmākajā rakstā.

 • 5 moderni mājas biroja risinājumi

  Mūsdienu tehnoloģiju laikmetā savu tiešo darba pienākumu veikšanai klātbūtne birojā vairs nav obligāts nosacījums, jo ir iespējams strādāt no mājām. Šāds variants ir ērts un, kas nav maznozīmīgi, arī finansiāli izdevīgs, ja esat individuālais uzņēmējs vai pašnodarbināta persona un strādājat no mājām. 

 • Kā pārvaldīt savas finanses, lai pietiktu visam?

  Personīgo finanšu pārvaldība nenozīmē "galu savilkšanu" jeb dzīvošanu no algas līdz algai. Tajā pašā laikā, lai nodrošinātu stabilitāti šajā jomā, Jums arī nav jābūt matemātikas ekspertiem. Svarīgi ir zināt dažas pamatlietas par budžeta veidošanu un ievērošanu. 

 • Kā atsvaidzināt savu virtuves interjeru

  Pienāk brīži, kad vēlamies savā vidē pārmaiņas. Virtuve ir telpa, kas visbiežāk ir sievietes mīļākā vieta, jo tajā tiek pavadīts daudz laika, gatavojot ēst savai ģimenei. Lai sieviete būtu laimīga, noteikti jāparūpējas, lai viņa savā vidē justos komfortabli un viņai patiktu tas, ko redz. 

 • Viesistabas remonts: 7 idejas, kā to iekārtot

  Viesistaba ir centrālā telpa visā mājoklī. Tajā tiek pavadīts daudz laika, it sevišķi brīvdienās. Viesistaba kalpo gan kā atpūtas telpa, gan kā ciemiņu uzņemšanas vieta, tāpēc tai ir jābūt mājīgai, tādai, lai tajā gribētos atrasties un pavadīt laiku. Taču viesistabas remonts nav no tiem lētākajiem, it sevišķi, ja tajā vēlas visu pilnībā jaunu. Var, protams, krāt naudu, taču tas var nebūt tik ātri, līdz ar to arī kārotais remonts var pienākt tikai pēc pāris gadiem. Patēriņa kredīts internetā var palīdzēt veikt remontu daudz ātrāk, taču pirms aizņemies, rūpīgi izvērtē savas iespējas kredītu atmaksāt. 

 • Kā izvēlēties labu gumijas laivu?

  Pienākot siltajam laikam, daudzi sāk plānot arī atbilstošu atpūtu. Viena no iecienītākajiem vasaras piedzīvojumiem ir braucieni ar laivām. Taču tam pienācīgi jāsagatavojas – pirmkārt, jau izvēloties piemērotu laivu. 

 • Kā funkcionāli un gaumīgi iekārtot vannas istabu?

  Vannas istaba ir viena no svarīgākajām telpām mājoklī, tādēļ tās iekārtojums ir īpaši būtisks. Ja arī Tev aktuāla vannas istabas iekārtošana, lasi tālāk un uzzini, kā panākt, lai tā būtu gaumīga un maksimāli funkcionāla. 

 • Mazas izvēles, kas palīdz kontrolēt finanses

  Mazas izvēles var sekmēt lielas pārmaiņas un padarīt neiespējamo iespējamu. Tas attiecas uz ikvienu dzīves jomu, tostarp finansēm. Piemēram, 5 eiro ietaupīšana šodien nešķiet nekas liels. Taču, liekot vienu banknoti pie otras, laika gaitā būs izveidojies vērā ņemams uzkrājums. Un tad, kad ieraugi, ka Tavi 5 eiro ir pārvērtušies par 100 un 200 eiro, Tu sāc izjust kontroli pār savām finansēm. 

 • 4 rakstura īpašības, kas Tev palīdz gudrāk rīkoties ar savām finansēm

  Spēt gudri rīkoties ar savām finansēm ir lieliski. Tas ikdienā dod iespēju justies stabili, atļauties nopirkt sev vēlamās lietas un laika gaitā neliegt sev pat ceļojumus. Kādām rakstura iezīmēm būtu jāpiemīt, lai Tava finansiālā situācija būtu stabila un droša, lasi šajā rakstā! Izcelsim četras īpašības, kuras ir vērts sevī attīstīt, lai spētu gudri rīkoties ar savām finansēm. 

 • Kādām īpašībām jāpiemīt Tavam biroja krēslam?

  Labākā investīcija, kuru varam veikt, ir līdzekļu ieguldīšana savā attīstībā, labsajūtā un veselībā. Straujajā ikdienas ritmā mēdzam piemirst par šķietamiem sīkumiem, kas laika gaitā var uz mums atstāt ievērojamu efektu. Piemēram, mēbeles, ko izmantojam darbavietā. Tie, kas strādā ofisā, noteikti lieto ofisa mēbeles – galdu un krēslu. Vai vienmēr pievēršam pietiekami daudz uzmanības tam, lai krēsls būtu ergonomisks un mūsu vajadzībām atbilstošs? Diemžēl nē. Taču vienmēr ir laiks situāciju mainīt un iegādāties kvalitatīvu biroja krēslu. Kas jāņem vērā, lai veiktu vērtīgu pirkumu, lasi turpinājumā.