Vietējās ziņas

 • Mobilā kondicioniera izvēle: 6 faktori, ko ņemt vērā

  Mobilais kondicionieris jau sen nav luksusa prece, tā  ir lieliska ierīce – īpaši noderīga vasaras tveicē, kad vislabprātāk gribētos laiskoties pludmalē, bet pienākumi vai apstākļi spiež laiku pavadīt telpās. Šī ierīce ir vienkārši uzstādāma, efektīva un aprīkota ar daudzām funkcijām, kas nodrošina lielākas ērtības. 

 • Kā rīkoties, ja tavs auto ir nozagts?

  Automašīna ir mūsu īpašums, kura zaudējums var būt ne tikai finansiāli, bet arī emocionāli sāpīgs, tāpēc īpaši piesardzības mehānismi, lai auto netiktu nozagts, ir vajadzīgi jebkuram. Veidi, kā auto pasargāt, ir vairāki, tomēr, kā rīkoties un ko darīt, ja, neskatoties uz visām piesardzības darbībām, tomēr auto tiek nozagts? Par to, kā rīkoties, ja auto zagļi ir nozaguši tavu spēkratu, lasi šī raksta turpinājumā. 

 • Tīra grīda – tīras telpas

  Pavasaris ierasti ir gadalaiks, kad pastiprināti tiek domāts par tīrību un spodrību. Šī gada pavasaris piedāvā pilnīgi negaidītu pavērsienu, un par tīrību un roku mazgāšanu domā pat tie, kas iepriekš nepievērsa ne mazāko vērību. Vīrusu izplatība ir likusi pārvērtēt ne tikai higiēnas, bet arī socializēšanās paradumus.

 • Lietotnes, kurām jābūt tavā telefonā

  Tu esi ticis pie jauna telefona, ievadījis paroles, lejupielādējis visas lielās sociālās lietotnes un sinhronizējis visu, ko nepieciešams sinhronizēt. Tagad ir pienācis laiks piepildīt tālruni ar visu pārējo: vērtīgām lietotnēm lasīšanai, finanšu plānošanai, izklaidēm. Tev, iespējams, ir kādas savas idejas, taču arī mēs esam sagatavojuši virkni ieteikumu. Turpinājumā – lieliskas lietotnes, ko noteikti ir vērts instalēt.

 • Aktīva darbošanās dārzā – kā tā uzlabo veselību?

  Dārzkopība ir lielisks vingrinājums gan ķermenim, gan prātam. Papildus uzturvielām bagātu dārzeņu un augļu sagādāšanai jūsu pusdienu galdam un krāšņiem ziediem, dārzkopība sniedz arī dažādus veselīgus ieguvumus.

 • Swarovski rotas no Nela Gems

  Pašmāju zīmols Nela Gems rada apburošas un mirdzošas rotaslietas, izmantojot Swarovski kristālus un pērles. 

 • Aksesuāri drošai un patīkamai braukšanai ar velosipēdu

  Braukšana ar velosipēdu ir lieliska iespēja, kā uzlabot savu fizisko formu un pašsajūtu. Turklāt divritenis ir ļoti laba alternatīva sabiedriskajam transportam vai braukšanai ar automašīnu. Tomēr, lai braukšana ar velosipēdu būtu ne tikai droša, bet arī patīkama, jānodrošinās ar piemērotiem aksesuāriem. 

 • Kādi drošības pasākumi jāievēro grilējot?

  Lai gan ir ierasts, ka grilēšanas sezona rit pilnā sparā tieši vasaras laikā, arī pavasarī cilvēki labprāt kaut ko pagatavo uz grila. Galvenais, lai ārā ir silts laiks un īstā cilvēku kompānija. Šādās reizēs vienmēr ir patīkami pavadīt laiku svaigā gaisā, kā arī garšīgi paēst. Tomēr, lai grilēšanas process nebeigtos ar nepatīkamiem brīžiem, ir jāievēro drošība. Ja arī jums patīk ik pa laikam rīkot dārza ballītes ar grilēšanu, tad izlasiet raksta turpinājumu! Tajā minēti pāris drošības pasākumu, kurus vajadzētu ievērot grilējot.

 • Proktologs Ventspilī

  Ventspils Pārventas poliklīnikā 6. martā pacientus pieņems proktologs.

 • Uzņēmums "Rukši" par 420 304 eiro pārbūvēs piena pārstrādes cehu par gaļas pārstrādes cehu

  Jauktās lauksaimniecības uzņēmums "Rukši" ieguldīs 420 304 eiro piena pārstrādes ceha pārbūvē par kautuvi un gaļas pārstrāde cehu, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.