Vietējās ziņas

 • 6 ieteikumi, kā ietaupīt naudu

  Iespējams, ka lielākā daļa cilvēku vēl aizvien nedomā par iekrājumu veidošanu. Tomēr tas nav pareizi. Dzīvē var atgadīties dažādas situācijas, kurās ir nepieciešami papildus naudas līdzekļi. Piemēram, var tikt pazaudēts darbs vai steidzami nepieciešams iegādāties kādu ierīci. Protams, dažreiz var palīdzēt draugi vai ģimenes locekļi, tomēr uz to nevajadzētu paļauties, tāpēc jācenšas paša spēkiem iekrāt kaut vai nelielu naudas summu, kas nākotnē var būt ļoti noderīga.

 • 7 ieteikumi, kā ietaupīt naudu ziemā

  Ziemas periodā daudzi cilvēki var saskarties ar dažādu izdevumu palielināšanos. Piemēram, pie obligātajiem maksājumiem nāk klāt maksājums par apkuri vai kurināmā iegādi, palielinās maksājumi par elektrību un citām lietām. 

 • Kas jāzina ikvienam, kurš vēl veido savu karjeru?

  Karjeras veidošana ir aizraujošs process, jo tas sniedz iespēju veidot savu dzīvi tā, kā vēlaties. Taču reizēm, situācijās, kad nezināt, kā rīkoties, un neesat pārliecināts, kā tā varat nodrošināt sevi, tas mēdz būt biedējoši. Pastāv viens pamata noteikums – jo apdomīgāks un kritiskāks būsiet pret sevi, jo gūsiet lielākus panākumus un labāk jutīsieties.  

 • Plēves siltumnīcu priekšrocības un mīnusi

  Mūsu klimats mūsdienās nav vienmērīgs un mēdz pārsteigt ar neparedzamiem laikapstākļiem, kas ietekmē ne tikai mūsu plānus un ieceres uz dārza saimniecību, bet arī tēriņus. 

 • Budžeta plānošana kopā ar bērnu

  Ir svarīgi iemācīt bērniem plānot budžetu un taupīt – šīs prasmes noder visā dzīves garumā. Galvenais ir parādīt bērnam, ka viņam pilnībā uzticaties. Jāatzīst, ka tas nav viegli, to iespējams panākt vien ar stingras disciplīnas un nepārtrauktas plānošanas palīdzību. 

 • Kas ir noderīgāks – portatīvais vai planšetdators?

  Ja Jums ir nepieciešams portatīvais dators, tad Jūs droši vien zināt, ka gan portatīvie datori, gan planšetdatori ir saprātīga izvēle, kaut arī viens variants neizbēgami dažiem mērķiem atbilst labāk nekā otrs. Šajā rakstā ir salīdzinātas portatīvo datoru un planšetdatoru iespējas, lai palīdzētu Jums izlemt, kurš ierīces tips – portatīvais vai planšetdators – ir labāk piemērots Jūsu vajadzībām.

 • Ko putekļu sūcējs-robots spēj paveikt Jūsu labā?

  Ikviens savu mājokli ik pa laikam vēlas papildināt ar ko jaunu, arī dažādām tehnoloģijām, kas atvieglo ikdienu. Viens no tiem ir putekļu sūcējs robots, bet tas, kā tas var palīdzēt katram mājoklim, jau ir cits jautājums.

 • Kam jāpievērš uzmanība, iegādājoties viedtālruni?

  Viedtālruņi mūsdienās ir kļuvuši par neatņemamu mūsu dzīves sastāvdaļu. Mēs tos izmantojam saziņai, fotografēšanai, dokumentu glabāšanai, interneta izmantošanai un pat rēķinu apmaksai. Tā kā viedtālruņu tirgus ir plašs, nav viegli izlemt, kurš no tiem vislabāk atbilst mūsu vēlmēm un vajadzībām. 

 • Liepājas lidostā apkalpoto pasažieru skaits pērn pieaudzis par 48,5%

  Liepājas lidostā pagājušajā gadā apkalpoti 13 835 pasažieri, kas ir par 48,5% vairāk nekā 2018.gadā, aģentūru LETA informēja Liepājas pilsētas pašvaldības pārstāve Evita Enģele.

 • Padomi jaunajiem vecākiem: 5 prasmes, kas jāiemāca savam bērnam

  Kļūšana par vecākiem ir ļoti priecīgs, bet tajā pašā laikā arī satraucošss notikums. Bērna ienākšana ģimenē pavisam noteikti izmaina ierasto ikdienas ritmu. Tu vairs nevari domāt tikai par sevi vai savu otru pusīti, bet Tev ir jādomā arī par savu bērniņu. Vecāku loma ir ļoti atbildīga. Tieši vecāki ir tie cilvēki, no kuriem bērns gūst piemēru, tāpēc ir rūpīgi jāpiestrādā pie bērnu audzināšanas.