Vietējās ziņas

 • Sāks zivju pārstrādes uzņēmuma "Zivju pārstrādes uzņēmumu serviss" likvidācijas process

  Sākts zivju pārstrādes uzņēmuma SIA "Zivju pārstrādes uzņēmumu serviss" (iepriekš "Piejūra") likvidācijas process, liecina informācija "Firmas.lv".

 • Saldū notiks uzklausīšanas sanāksme par jauno siltumenerģijas tarifu projektu

  Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) šodien Saldū rīko uzklausīšanas sanāksmi par SIA "Saldus siltums" jauno siltumenerģijas tarifu projektu.

 • Saldū plāno par 8,4% palielināt siltumenerģijas tarifu

  SIA "Saldus siltums" iesniedzis Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK) siltumenerģijas tarifu projektu, kas paredz, ka maksa par siltumenerģiju Saldū pieaugs par 8,4% un būs 61,62 eiro par megavatstundu.

 • 5 dzīves gudrības, kas atvieglos mājas uzkopšanu

  Mājas uzkopšana ir neizbēgama - vai nu tas patīk vai nē. Ir cilvēki, kuri māju tīra ar prieku, bet lielākajai daļai tas ir nepatīkams rutīnas pienākums. Tomēr sakārtota māja rada harmoniju, kārtības sajūtu. Kad viss salikts savās vietās, sakārtots un uzkopts, tad arī mājās patīkamāk uzturēties. 

 • 8 padomi produktivitātes celšanai

  Šajā rakstā vairāki padomi par to, kā padarīt darba dienu efektīvāku – vienkārši ieteikumi, kas var pacelt produktivitāti augstākā līmenī.

 • Labākais veids, kā organizēt savu ledusskapi

  Ierasts, ka vislielākā dzīvība virtuvē noris tieši pie ledusskapja, jo tieši tur vienmēr atrodama kāda garda uzkoda starp ēdienreizēm vai vēss, atspirdzinošs dzēriens pēc saspringtas darba dienas. Tieši ledusskapis atbild par to, lai pārtika vienmēr būtu svaiga un labi saglabājusies, tāpēc arī tas ir rūpīgi un regulāri jākopj. Piemēram, lai atbrīvotos no ledus kārtiņas saldētavā un nodrošinātu produktiem visatbilstošāko gaisa temperatūru, tas regulāri jāatkausē. Bet, lai neveidotos baktērijas un produkti uzglabātos ilgāk, tas ir ik pa laikam jāiztīra un jāatbrīvo no novecojušiem produktiem. 

 • Ventspils Pārventas poliklīnikā 1. novembrī pieņems "Dermatoloģijas klīnikas" dermatologs

  "Veselības centrs 4" speciālisti Ventspilī - 1. novembrī pacientus pieņems dermatologs.

 • 7 paradumi, kas palīdz iekrāt naudu

  Lielai daļai cilvēku nauda ir ierobežots resurss, tādēļ ir vērts domāt par to, kā veidot iekrājumu dažādu nozīmīgu mērķu sasniegšanai. Šajā tūlītējā prieka pasaulē, kad vilinošās iespējas pieejamas ik uz soļa, ir vienkārši pazaudēt kontroli pār finansēm, aizmirst par uzkrājuma veidošanas nozīmi un iekļūt parādos. 

 • Tavs matracis – tava komforta zona

  Kad pēc nogurdinošas dienas pārrodamies mājās, ir tik patīkami iekrist savā mīļajā gultā un ļauties pāris minūšu atelpai. Ikdienā mūsu gultām ir daudz plašāks pielietojums, nekā tas sākotnēji ir bijis. Mēs ne tikai guļam, bet arī atpūšamies – lasām, pavadām laiku viedierīcēs, skatāmies filmas un seriālus, kā arī strādājam un mācamies, izmantojot datoru vai kādu citu ierīci.

 • Kā piekopt taupīgu dzīvesveidu?

  Vai tu ikdienā seko līdzi tam, cik daudz naudas iztērē? Noteikti ir vairākas preces, kuras iegādājies, īpaši nepiedomājot pie tā, vai tas vispār ir vajadzīgs. Ir cilvēki, kuri savas dzīves laikā ir pieraduši tērēt daudz naudas un neuztraukties par to, ka tās var arī nepietikt. Protams, ja tu pelni pietiekami daudz, lai nesatrauktos, ka naudas kādreiz var pietrūkt, tas ir labi, tomēr, ja tu naudu tērētu pārdomāti, tad spētu iekrāt un iegādāties kādu vērtīgāku pirkumu.