Vietējās ziņas

 • Liepājas 8.vidusskolas saglabāšanai tai pievienos vakarskolu

  Rīga, 21.marts, LETA. Līdz 2019.gada 1.septembrim Liepājas vakara (maiņu) vidusskola tiks pievienota Liepājas 8.vidusskolai, kura pretējā gadījumā nespētu izpildīt Ministru kabineta (MK) noteikumus par minimālo skolēnu skaitu vidusskolas posmā, šodien vienbalsīgi lēmusi pilsētas dome.

 • Pēc reida Liepājas pusē policija slavē pārdevējus par likuma ievērošanu, nepārdodot nepilngadīgajiem alkoholu un tabaku

  Rīga, 21.marts, LETA. Trešdien Valsts policijas (VP) Liepājas iecirkņa amatpersonas apsekoja dažādas tirdzniecības vietas ar mērķi pārbaudīt, vai pārdevēji un veikalu vadītāji ievēro aizliegumu pārdot enerģijas dzērienus, alkoholiskos dzērienus un tabakas izstrādājumus nepilngadīgajām personām, secinot, ka apzinīgi pārdevēji nav bijuši sen, aģentūrai LETA pauda VP Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

 • Liepājas budžetu palielina par teju 15 miljoniem eiro

  Rīga, 21.marts, LETA. Šodien pilsētas domes sēdē Liepājas 2019.gada budžetā apstiprināti grozījumi 14,8 miljonu eiro apmērā, un kopējais pašvaldības gada budžets tagad ir 110,7 miljoni eiro, aģentūru LETA informēja domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

 • Liepājas dome piešķir 76 500 eiro 16 uzņēmēju projektu realizēšanai

  Rīga, 21.marts, LETA. Liepājas dome šodien atbalstījusi līdzfinansējuma piešķiršanu 16 uzņēmēju projektiem, piešķirot 76 500 eiro, aģentūru LETA informēja domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

 • 8 padomi, kā iekrāt naudu gada laikā

  2017. gadā veiktais pētījums par labklājību mājsaimniecībās Amerikā norāda, ka viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ vairums cilvēku aizņemas nepārdomāti, ir iekrājumu trūkums. Mūsdienās šī problēma ir aktuāla ne tikai Amerikā, bet arī Latvijā un citās valstīs. Protams, var piekrist, ka naudas taupīšana prasa motivāciju, pūles un "stingru mugurkaulu". Taču tas nav viss. Šī raksta turpinājumā apkopoti astoņi padomi, kā iekrāt naudu vienkāršāk un ātrāk, piemēram, gada laikā. 

 • Kas jāņem vērā, izvēloties stūra dīvānu

  Mēbeles ir būtisks elements ikvienā mājoklī. Katrai no tām ir īpaša funkcija, tādēļ mēbeles vajadzētu izvēlēties īpaši rūpīgi, ņemot vērā gan savu dzīvesveidu un individuālās prasības, gan mājokļa kopējo iekārtojumu. 

 • Kas jāņem vērā, meklējot otru darbu?

  Mūsdienās strādāt divos un pat vairāk darbos, šķiet, nav nekas neparasts. Iemesli šādam lēmumam var būt dažādi, bet galvenā motivācija visbiežāk, protams, ir finanses. Taču apsverot iespēju meklēt otru darbu, vajadzētu izvērtēt vairākus aspektus – gan to, cik tas ir legāli, gan arī vai to vispār ir iespējams apvienot. 

 • Vietējos un kaimiņvalstu amatniekus aicina piedalīties Līvas ciema svētku tirgū maijā

  Rīga, 18.marts, LETA. Latvijas un citu valstu amatnieki, mākslinieki, tirgotāji, pārtikas ražotāji un ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji līdz 12.aprīlim var pieteikties dalībai lielākajā tradicionālās kultūras notikumā Kurzemē - Līvas ciema svētkos un Līvas tirgū -, kas 18.maijā un 19.maijā norisināsies Liepājā, aģentūru LETA informēja Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra pārstāve Iveta Štelmahere.

 • "Lauma Fabrics" peļņa pērn sasniegusi 3,46 miljonus eiro

  Rīga, 18.marts, LETA. Tekstilmateriālu ražotājas SIA "Lauma Fabrics" apgrozījums pagājušajā gadā bija 31,909 miljoni eiro, kas ir par 1,9% mazāks nekā 2017.gadā, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga par 50,9% un sasniedza 3,457 miljonus eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

 • Kādu siltumnīcu izvēlēties, lai tā kalpotu vairākas sezonas?

  Tuvojoties gada siltajai sezonai, daudziem dārzu īpašniekiem aktuāla kļūst jaunas siltumnīcas iegāde. Ja siltumnīca tiek plānota kā ilgtermiņa ieguldījums, izvēle jāveic rūpīgi, ņemot vērā vairākus būtiskus faktorus.