Nestāvi rindā pie lietotu apģērbu veikaliem un iepērcies internetā

Pirkt apģērbu un apavus internetā ir sarežģīti – pircējs nevar zināt, kā pati prece patiesībā uz viņa izskatīsies, tāpat arī nopirkt pareizo izmēru nereti ir nekas vairāk kā veiksmes jautājums. 

Neskatoties uz to, daudzi populārākie veikali tomēr uzsāka darboties internetā. Pieprasījums pēc apģērbiem un apaviem ir, tātad kādam šīs preces ir jāpiedāvā. Tagad daudzi ir jau pieraduši pie tā, kā internetā iepirkties un kā nopirkt pareiza izmēra apģērbu un apavus. Papildus tam veikali piedāvā arī preci sūtīt atpakaļ un samainīt pret citu krāsu vai izmēru. Lielākoties gan tie ir lētās modes veikali, kuru piedāvātie apģērbi un apavi nereti ir nekvalitatīvi un paredzēti lietošanai uz neilgu laiku.

Viena preču kategorija, ko ilgu laiku nevarēja nopirkt ne uz vietas, ne internetā, bija lietoti apavi un apģērbi. Jaunu drēbju pirkšana daudziem nav pa kabatai, it īpaši, ja jāpērk preces ģimenei, kurā ir augoši bērni un drēbes tiek ātri novalkātas. Citiem lētās modes veikalu, kuri plaši pieejami internetā, vienkārši nepatīk un lietotu preču iegāde ir saistoša gan plašās stilu izvēles, gan otrreizējās lietošanas idejas dēļ.

Mazlietotus apģērbus un mazlietotus apavus internetā tirgot ir sarežģīti. Nereti no katras mazlietotās preces ir tikai viens eksemplārs, kuru fotografēt un izvietot internetā ir sarežģīti, kas ļoti palielinātu preces cenu. Tādēļ līdz šim otrreiz lietojamo apģērbu un lietotu apavu veikali internetā ir ļoti maz. 

Lai gan šobrīd mazlietotus apavus un apģērbus var iegādāties arī uz vietas, nereti tas nozīmē stāvēšanu garā rindā. Viens no populārākajiem lietoto apģērbu veikalu tīkliem Latvijā KILOMAX ir radījis pirmo plašas izvēles lietoto apģērbu un apavu veikalu internetā. Internetveikalā e-Kilomax.lv ir atrodamas labākās šī veikala piedāvātās mazlietotās preces par tām pašām zemajām cenām un ar tām pašām pievilcīgajām atlaidēm, ko pircēji pieraduši sastapt KILOMAX veikalos. 

Tagad pircējiem vairs nav jāstāv garās rindās un jāvalkā maskas, tikai lai varētu iegūt labas lietotas preces par saprātīgām cenām. Iegādāties, piemēram, lietotus apavus internetā savai atvasei tagad ir iespējams, netērējot ne laiku, ne papildu līdzekļus.    

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu