Padomi, kā iegādāties apģērbu un apavus internetā

Lai arī iepirkšanās internetā bijusi iespējama jau salīdzinoši daudzus gadus, bieži vien apavu un apģērba iegādei tomēr priekšroka tiek dota veikala apmeklējumam klātienē. Taču globālās pandēmijas iespaidā iepirkšanās internetā kļuvusi par teju vienīgo iespēju un interneta veikals par pašsaprotamu iepirkšanās vietu dažādos gadījumos. 

Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem pasūtījuma saņemšanas brīdī, kā arī situācijas, kad internetā iegādātais apģērbs vai apavi jāsūta atpakaļ, piedāvājam dažus padomus, lai iepirkšanās pieredze būtu veiksmīga. 

Ziniet savus izmērus
Nepārprotami, apģērba un apavu izmērs katram ražotājam ir atšķirīgs. Tas, iespējams, ir galvenais iemesls, kāpēc interneta veikals vēl nav kļuvis par populārāko vietu, kur iegādāties arī apģērbu. 

Iepērkoties interneta veikalā, vēlams precīzi izmērīt savu augumu – krūšu, vidukļa un gurnu apkārtmēru. Tas pats attiecas arī uz apaviem, lai pārliecinātos, ka apavi, ko vēlaties pasūtīt, derēs, izmēriet pēdas garumu un platumu. 

Pārbaudiet izmēru tabulas, ko piedāvā interneta veikals
Pēc tam, kad esat precīzi noteicis savus izmērus, pielīdziniet tos interneta veikala norādītājiem pie katras konkrētās preces. Piemēram, 38. izmēra itāļu zīmola Geox apavi paredzēti pēdai, kas ir 24,7 centimetrus gara. Salīdzinot ar citiem apavu zīmoliem, Geox apavi ir brīvāki, līdz ar to, iespējams, jāizvēlas mazāks izmērs, nekā esat raduši. 

Izlasiet atsauksmes
Jebkurš interneta veikals piedāvā atsauksmju sadaļu. Bieži vien, tieši lasot atsauksmes, iegūsiet reālu cilvēka pieredzi, kas preci jau saņēmis un aptaustījis. Lasot atsauksmes, pievērsiet uzmanību komentāriem, kas min to, vai konkrētais apģērbs vai apavi ir ciešāki vai brīvāki, vai materiāls un krāsa ir tieši tādi kā attēlā. 

Iepazīstiet materiālus
Tāpat kā zināt precīzu apģērba un apavu izmēru, nepieciešams pārliecināties arī par to, no kāda materiāla tie izgatavoti un vai attiecīgais materiāls jūs apmierinās. Rūpīgi lasiet preču aprakstus un sastāvu, lai izvairītos no situācijas, ka kleita, ko jau nedēļām prātojāt iegādāties, izrādās veidota no materiāla, kas ir ļoti caurspīdīgs vai raupjš. 

Ja nepārzinat apģērbu materiālus, dodieties pie drēbju skapja un apskatiet, kas rakstīts uz apģērba sastāva etiķetes apģērba gabaliem, kas jums ļoti patīk, kā arī tiem, kas nepatīk, lai zinātu, ko iegādāties un no kā izvairīties. 

Esiet elastīgs
Protams, krāsas datora vai telefona ekrānā, visticamāk, neizskatās tieši tāpat kā dzīvē, tāpēc, izvēloties konkrētus apavus vai apģērbu, atcerieties, ka tie var nebūt tieši tādi paši kā fotogrāfijā. Tomēr, ja krāsa jūs pilnībā neapmierina, izmantojiet iespēju atdot preci atpakaļ pārdevējam. 

Izvēlieties savus iecienītākos zīmolus
Iepirkšanās interneta veikalā būs pavisam vienkārša, ja ir zīmoli, kuru izmērus jūs pārzināt. Jūs zināsiet gan apģērba un apavu kvalitāti attiecībā pret cenu, gan to, vai jums tas derēs.

Izmantojiet šuvēja pakalpojumus
Tas, ka apģērbs, ko iegādājāties interneta veikalā, neder kā uzliets, nenozīmē, ka tas jāsūta atpakaļ, ja vien tas jums nav par mazu. Ja krāsa, materiāls un cena jūs apmierina, bet izmērs ir par lielu, dodieties pie šuvēja un pielāgojiet apģērbu savam augumam. Cilvēku augumi ir daudzveidīgāki nekā izmēru klāsts, kādos iespējams iegādāties apģērbu, tāpēc šis padoms attiecas ne tikai uz apģērbu, kas iegādāts interneta veikalā.

Pārskatiet iepirkumu grozu
Ņemot vērā, ka drēbes, ko ieliksiet interneta veikala grozā, fiziski nebūs jūsu rokās, ir ļoti viegli veikt impulsīvus pirkumus. Lai izvairītos no tā, ka nožēlojat preču iegādi, pārskatiet visas preces, kas saliktas grozā. 

Atšķirībā no iepirkšanās parastā veikalā interneta veikals ļauj jums noglabāt preces grozā pat vairākas nedēļas, dodot jums pietiekami daudz laika, lai apdomātu savus pirkumus. 

Lai arī ne vienmēr uzreiz izdosies iegādāties preces, kas der, un būs jāgaida, lai tās samainītu, interneta veikals ir ļoti ērta vieta, kur iegādāties apavus un apģērbu. Piemēram, interneta veikals 220.lv piedāvā iegādāties gan apģērbu, gan arī sieviešu un vīriešu apavus. Ieskatieties un izvēlieties sev piemērotas preces ātri un vienkārši! 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu