Tūrisma informācija

 • "BB Wakepark"

  "BB
Wakepark"

  Vasaras sezonā "BB Wakepark" iespējams vizināties ar veikbordu, SUP dēļiem un airu laivām, relaksēties pirtī un baļļā, kā arī atpūsties kafejnīcā.

 • "Blue Shock Race" elektrokartingu halle

  "Blue Shock Race" elektrokartingu halle

   "Blue Shock Race" elektrokartingu halle ir pirmā kartingu halle Latvijā, kur var izbaudīt autosporta garšu, sacenšoties ar elektrokartingiem. Palielinātā starta jauda nodrošina azartisku un nebijušu braukšanu, ko līdz šim nebūsiet piedzīvojuši ne ar vieniem kartingiem.

 • Piedzīvojumu parkā "Tarzāns"

  
Piedzīvojumu parkā "Tarzāns"

  Piedzīvojumu parkā "Tarzāns" ir izveidotas piecas dažādas sarežģītības trases ar 77 šķēršļiem, kā arī 330 metru garš nobrauciens pāri Beberliņu ūdenskrātuvei, kas ir Latvijā līdz šim garākais šāda veida nobrauciens pa trosi.

 • Jūrmalas parks

  
Jūrmalas parks

  Jūrmalas parks ir Liepājas lepnums. To sāka veidot 19. gadsimta beigās. 3 km garais parks aizņem 70 ha. Parkā atrodas Kristapa Porziņģa dāvinātais NBA basketbola laukums, kā arī Latvijā lielākās bungas – viens no Liepājas vides dizaina objektiem, kas atgādina, ka Liepāja ir Latvijas mūzikas...

 • Karosta

  
Karosta

  Karosta – lielākā vēsturiskā militārā teritorija Baltijā, kas aizņem aptuveni trešdaļu Liepājas teritorijas tās ziemeļu daļā. Daļa no Liepājas, bet reizē – pasaule pati par sevi. Karosta ir valdzinoša savā skarbumā, brīnumaina, paradoksāla un unikāla vieta ne tikai Latvijas, bet arī pasaules vēsturē un arhitektūrā....

 • Liepājas muzejs

  
Liepājas muzejs

  Liepājas muzejs atrodas vienā no skaistākajiem 20. gadsimta sākuma namiem Liepājā. Muzejā atrodamie eksponāti atspoguļo Liepājas un Dienvidkurzemes pagātni – senvēsturi ar unikāliem arheoloģiskiem priekšmetiem, pilsētas vēsturi, 19. - 20. gs. laika zīmes, kā arī koktēlnieka Miķeļa Pankoka dzīvi.

 • Sv. Trīsvienības katedrāle un ērģeles

  
Sv. Trīsvienības katedrāle un ērģeles

  Katedrāles iekšējā un ārējā arhitektūra veidota vēlīnā baroka stilā ar klasicisma iezīmēm, bet tās interjeru raksturo rokoko stila greznība un piesātinātība. Dievnama lielākā vērtība ir ērģeles – lielākās nepārbūvētās mehāniskās ērģeles pasaulē.

 • Liepājas Olimpiskais centrs

  
Liepājas Olimpiskais centrs

  Liepājas Olimpiskais centrs ir iemīļota vieta gan sporta faniem, gan kultūras cienītājiem. Šeit notiek vietēja un starptautiska mēroga sporta sacensības, kā arī uzstājas dažāda žanra mūziķi, notiek teātra izrādes.