Banner 980x90

Meklēšanas rezultāti

"Blue Shock Race" elektrokartingu halle

"Blue Shock Race" elektrokartingu halle

Komentāri
 "Blue Shock Race" elektrokartingu halle ir pirmā kartingu halle Latvijā, kur var izbaudīt autosporta garšu, sacenšoties ar elektrokartingiem. Palielinātā starta jauda nodrošina azartisku un nebijušu braukšanu, ko līdz šim nebūsiet piedzīvojuši ne ar vieniem kartingiem.

Liepājas Olimpiskais centrs

Liepājas Olimpiskais centrs

Brīvības iela 39, Liepāja
Komentāri
Liepājas Olimpiskais centrs ir iemīļota vieta gan sporta faniem, gan kultūras cienītājiem. Šeit notiek vietēja un starptautiska mēroga sporta sacensības, kā arī uzstājas dažāda žanra mūziķi, notiek teātra izrādes.

Koncertzāle "Lielais dzintars"

Koncertzāle "Lielais dzintars"

Radio iela 8, Liepāja
Komentāri
Koncertzāle "Lielais dzintars" ir telpa gara spēkam. Atvērtas mājas mūzikai, mākslai un brīvai domai. Tā ir vieta patiesai skaņradei. Šajā kultūras un mākslas centrā savus priekšnesumus sniedz Latvijā un ārvalstīs atzīti mākslinieki.

Jūrmalas parks

Jūrmalas parks

Liepāja
Komentāri
Jūrmalas parks ir Liepājas lepnums. To sāka veidot 19. gadsimta beigās. 3 km garais parks aizņem 70 ha. Parkā atrodas Kristapa Porziņģa dāvinātais NBA basketbola laukums, kā arī Latvijā lielākās bungas – viens no Liepājas vides dizaina objektiem, kas atgādina, ka Liepāja ir Latvijas mūzikas galvaspilsēta.

Karosta

Karosta

Karosta, Liepāja
Komentāri
Karosta – lielākā vēsturiskā militārā teritorija Baltijā, kas aizņem aptuveni trešdaļu Liepājas teritorijas tās ziemeļu daļā. Daļa no Liepājas, bet reizē – pasaule pati par sevi. Karosta ir valdzinoša savā skarbumā, brīnumaina, paradoksāla un unikāla vieta ne tikai Latvijas, bet arī pasaules vēsturē un arhitektūrā. Tā var patikt, var arī nepatikt, bet noteikti neatstāj vienaldzīgu.

Sv. Trīsvienības katedrāle un ērģeles

Sv. Trīsvienības katedrāle un ērģeles

Lielā iela 9, Liepāja
Komentāri
Katedrāles iekšējā un ārējā arhitektūra veidota vēlīnā baroka stilā ar klasicisma iezīmēm, bet tās interjeru raksturo rokoko stila greznība un piesātinātība. Dievnama lielākā vērtība ir ērģeles – lielākās nepārbūvētās mehāniskās ērģeles pasaulē.

Liepājas muzejs

Liepājas muzejs

Kūrmājas prospekts 16/18, Liepāja
Komentāri
Liepājas muzejs atrodas vienā no skaistākajiem 20. gadsimta sākuma namiem Liepājā. Muzejā atrodamie eksponāti atspoguļo Liepājas un Dienvidkurzemes pagātni – senvēsturi ar unikāliem arheoloģiskiem priekšmetiem, pilsētas vēsturi, 19. - 20. gs. laika zīmes, kā arī koktēlnieka Miķeļa Pankoka dzīvi.

Liepājas teātris

Liepājas teātris

Teātra iela 4, Liepāja
Komentāri
Liepājas teātris ir vecākais profesionālais teātris Latvijā. 2016./2017. gada sezona teātrim ir jau 110. Teātra repertuārs veidots tā, lai tajā sev tīkamu izrādi atrastu gan liels, gan mazs skatītājs.

Piedzīvojumu parks "Tarzāns"

Piedzīvojumu parks "Tarzāns"

Lībiešu iela 8, Beberliņi, Karosta, Liepāja
Komentāri
Piedzīvojumu parkā "Tarzāns" ir izveidotas piecas dažādas sarežģītības trases ar 77 šķēršļiem, kā arī 330 metru garš nobrauciens pāri Beberliņu ūdenskrātuvei, kas ir Latvijā līdz šim garākais šāda veida nobrauciens pa trosi.

Rezultāti kartē