Vietējās ziņas

 • 8 lietas, kas jāņem vērā, meklējot dzīvesvietu

  Mājas, mīļās mājas. Tā ir miera osta, vieta, kur atjaunot spēkus. Taču, kad pienācis laiks jaunas dzīvesvietas meklējumiem, var izrādīties, ka tas nebūt nav tik vienkāršs uzdevums. Lai atrastu piemērotu mājokli, jārēķinās ar daudziem aspektiem. Turpinājumā 8 lietas, ko ņemt vērā, lai atrastu piemērotāko dzīvesvietu.

 • Trimmeris – noderīgs palīgs piemājas teritorijas uzkopšanas darbos

  Piemājas teritorijas vai mazdārziņa uzturēšana prasa zināmas pūles – regulāri jāpļauj mauriņš un jādara daudzi citi darbi. Mūsdienās šos darbus vienkāršākus padara dažādi instrumenti un ierīces. Piemēram, zālāja pļaušanai tiek izmantoti trimmeri. Kas tie ir un kā tie var atvieglot teritorijas uzkopšanas darbus? Par to turpinājumā.

 • Cepeškrāsns veidi, par kuriem Tev būtu jāzina

  Dažādu ēdienu pagatavošanā nepietiek tikai ar prasmēm un sastāvdaļām – nepieciešama arī piemērota sadzīves tehnika, lai termiski apstrādātu produktus. Viena no iekārtām, bez kuras grūti iztikt ikvienā virtuvē, ir cepeškrāsns. Lai arī tās pamata darbības princips būtu skaidrs, mūsdienu modeļi ir tik attīstīti, ka piedāvā virkni jaunu funkciju un režīmu, atvieglojot ēdienu gatavošanu ikdienā. Tieši tāpēc interneta veikals 220.lv sagatavojis Tev rakstu ar padomiem, kā izvēlēties tieši savām vajadzībām un iespējām atbilstošāko cepeškrāsni.

 • Kā izvēlēties īsto kafijas automātu birojam?

  Kafijas automātam birojā ir īpaša loma – pie tā risinās vislabākās sarunas un tiek uzņemta jauna uzmundrinājuma deva turpmākajam darba cēlienam. Ir skaidrs, ka kafijas automātam ir jābūt ikvienā birojā, taču, kad pienācis laiks tā iegādei, var nākties apjukt – kurš tad būs piemērotākais? Lai gūtu atbildi uz šo jautājumu, jāņem vērā vairāki faktori. Kādi? Turpini lasīt un uzzini!

 • Kā izvēlēties autosēdeklīti pēc bērna svara?

  Gatavojoties mazuļa ienākšanai šajā pasaulē, jaunajiem vecākiem ir darba pilnas rokas. Jāpaspēj sagādāt tik daudz lietu – gultiņu, drēbītes, kopšanas piederumus, ratiņus un, protams, arī autosēdeklīti. Par laimi, tagad Tev vairs nav jāiet uz veikalu katru reizi, kad vajadzīga kāda prece, jo iepirkties iespējams arī internetā. Kvalitatīvi autosēdeklīši par labām cenām pieejami arī interneta veikalā 220.lv, un šajā rakstā apskatīsim padomus, kas palīdzēs izvēlēties labāko modeli, vadoties pēc bērniņa svara un arī citiem parametriem. 

 • Aknu steatoze – kas šī ir par slimību un kā izvairīties?

  Foto: Shutterstock.com

  Vai zināji, ka aknas ir ne tikai lielākais, bet arī viens no svarīgākajiem orgāniem, kas uztur ikvienu pie veselības? Aknas veic dažādas funkcijas, un to ietekme uz kopējo pašsajūtu ir ļoti būtiska. Tieši tādēļ jāpievērš īpaša uzmanība to darbībai, lai nenāktos konstatēt, ka kādu piemeklējušas aknu slimības – aknu steatoze vai par aknu ciroze. Raksta turpinājumā lasiet un uzziniet, kas ir aknu steatoze, kā šī slimība izpaužas un kas veicams profilakses ietvaros, lai no tās izvairītos!

 • 4 stratēģijas, kas palīdzēs mainīt līdzšinējos finanšu ieradumus

  Labu nodomu īstenošanās lielā mērā atkarīga no finanšu paradumiem. Dažkārt var nākties atklāt, ka finansiālie ieradumi ceļā uz labāku dzīvi nevis palīdz, bet tieši pretēji – traucē. Ieradumiem ir liels spēks, taču tas nenozīmē, ka tos nav iespējams mainīt. 

 • 8 iemesli, kādēļ mājai izvēlēties dakstiņu jumtu

  Būvējot māju vai veicot tās remontu, jumta seguma izvēle ir viens no atbildīgākajiem uzdevumiem. No izvēlētā jumta materiāla un tā kvalitātes ir atkarīga mājas iemītnieku drošība, komforts kā arī pašas mājas vizuālais izskats. 

 • Vasaras mājas & 7 situācijas, kas apdraud to drošību

  Foto: Pixabay.com

  Ja Tev ārpus pilsētas ir kāds pleķītis zemes – lieliski, taču vēl patīkamāku atpūtu sniedz dažādas vasaras mājas, kas pilda ne vien praktiskas funkcijas (piemēram, novāktās ražas uzglabāšanu), bet arī ļauj gada siltajos mēnešos atpūsties no pilsētas drūzmas. 

 • Sadzīves tehnikas izvēle: 6 padomi labākiem pirkumiem

  Plāno iegādāties jaunu sadzīves tehniku? Ieskaties padomos, kas palīdzēs izdarīt labāko izvēli!