Vietējās ziņas

 • Būtiskas nianses, kas jāzina, iegādājoties mājas jumta segumu

  Publicitātes foto

  Mājas jumts ir tikpat svarīga sastāvdaļa kā pati mājas fasāde. Mājas jumta segums nav lēts pirkums, tādēļ nevajadzētu kļūdīties tā izvēlē. Nav viegli atrast namam piemērotāko un savām vēlmēm atbilstošāku mājas jumta segumu, jo mājas jumta segumu veidi ir ļoti dažādi. Nav viena ideāla mājas jumta seguma. Izvēle ir atkarīga no mājas un iemītnieku vajadzībām, finansiālajām iespējām, kā arī nama dizaina un stila.

 • Žogi un to veidi. Kādas ir to funkcijas?

  Publicitātes foto

  Žogs ir sava veida ēkas papildinājums. Tas ir ēkas dizaina elements un vidi veidojošās ainavas arhitektūras piemineklis. Žogs ir ļoti būtiska daļa no visa īpašuma, tādēļ Latvijā gandrīz katram īpašumam ir veikts nožogojums.

 • Bezprocentu aizdevumi

  Publicitātes foto

  Saņemt kredītu bez procentiem internetā joprojām ir iespējams, pie nosacījuma, ka varat naudu atmaksāt īsā termiņā. Piedāvājums attiecas tikai uz jaunajiem klientiem un ir spēkā tikai aizņemoties pirmajā reizē. Ņemot kredītu atkārtoti, ir jārēķinas, ka būs jāmaksā komisijas maksa. Lai saņemtu piedāvājumu, aizpildiet pieteikumu online un saņemsiet atbildi par aizdevuma pieejamību jau pavisam drīz. Izvērtējiet iespējas atmaksāt. Aizņemieties atbildīgi.

 • Būtiskākie ieguvumi, iegādājoties jaunas vasaras riepas

  Publicitātes foto

  Sākoties siltākam laikam, ziemas riepas jānomaina pret vasarai piemērotām riepām, taču bieži vien autovadītāji nemaz nezina, kādas vasaras riepas būtu piemērotākās. Šajā rakstā uzzināsi, kādēļ būtiski lietot sezonai atbilstošas riepas un kāpēc dot priekšroku jaunu vasaras riepu iegādei. 

 • Izvēlies gudri – vērtē izmaksas

  Publicitātes foto

  Mūsdienās iegādāties lētas preces, šķietami nozīmē iegādāties kaut ko nekvalitatīvu. Tomēr ne vienmēr. Viss atkarīgs no gudras un pārdomātas izvēles, iegādājoties nepieciešamo pareizajā brīdi. 

 • Siltumnīca un tās priekšrocības – ko tev vajadzētu zināt

  Publicitātes foto

  Siltumnīcas ierīkošana un uzturēšana prasa ieguldījumu un ir atbildīgs uzdevums, tādēļ daudzi cilvēki šaubās par to, vai viņiem tāda vispār ir nepieciešama. Ja arī tu nevari pieņemt lēmumu, iespējams, mēs tev varam palīdzēt. Šajā rakstā esam apkopojuši vairākas svarīgas siltumnīcu priekšrocības. 

 • Kādi ir vienmērīga ražošanas cikla priekšnoteikumi?

  Foto: Shutterstock.com

  Vadot uzņēmējdarbību, kuras darbības lauciņš ir saistīts ar ražošanu, viens no būtiskākajiem apstākļiem ir apgrozāmie līdzekļi uzņēmumā – tieši no to apjoma atkarīgs, cik stabils ir uzņēmums un vai tam ir iespējas palielināt ražošanas ciklu. Par to, kādi priekšnoteikumi jāievēro, lai ražošanas cikls uzņēmumā būtu vienmērīgs, – šajā rakstā!

 • Ja darbošanās virtuvē ir kaislība, vajag labus instrumentus

  Publicitātes foto

  Katram, kuram darbošanās virtuvē sagādā patiesu prieku, ir sapnis par ideālo virtuvi. Ar skaistām un praktiskām virsmām, lielisku plīti un cepeškrāsni, dubulto izlietni, lai sakopšana pēc ēst gatavošanas un trauku mazgāšana būtu vienkāršāka, dažādiem rīkiem un palīgiem, kas ēst gatavošanas procesu padarīs ērtāku un, protams, par plašu, gaišu un omulīgu telpu. Tomēr ne vienmēr varam izvērsties tik apjomīgi, jo bieži vien līdzekļi ir ierobežoti, telpas lielumu mainīt nevaram – kāda nu mājoklī tā virtuve ir, tāda arī jāizmanto un tā tālāk. Tomēr, nonākot pie izvēlēm, ko varam atļauties un ko noteikti, noteikti vajag, lai darbošanās virtuvē būtu patiešām patīkama, svarīgas ir plītis un cepeškrāsnis.

 • Dzīvojamās istabas mēbeles

  Publicitātes foto

  Ne visos mājokļos ir tik daudz telpu (jo īpaši dzīvokļos), lai varētu atļauties iekārtot atsevišķi guļamistabu un dzīvojamo istabu, tomēr, ja nu mums šīs iespēja ir, iekārtojam šo telpu maksimāli tā, lai tajā būtu ērti un patīkami gan pašiem, gan viesiem. 

 • Aizdevums ar ikmēneša maksājumu ilgtermiņa vajadzībām 

  Publicitātes foto

  Mazi mērķi, mazi tēriņi. Lieli mērķi, lieli izdevumi. Ja jūsu ambīcijas sniedzas tālāk par ikdienas vajadzību apmierināšanu, tad pastāv iespēja, ka agri vai vēlu būs nepieciešams piesaistīt finansējumu savu ieceru realizācijai. Daļa privātpersonu šādās situācijās izvēlas aizņemties no radiniekiem, savukārt pārējie dod priekšroku aizdevumiem, ko piešķir kredītiestādes vai nebanku aizdevēji.