Vietējās ziņas

 • Sadzīves tehnikas izvēle: 6 padomi labākiem pirkumiem

  Plāno iegādāties jaunu sadzīves tehniku? Ieskaties padomos, kas palīdzēs izdarīt labāko izvēli! 

 • Dzīvokļa remonts: 10 lietas, ko Tev pirms tam vajadzētu zināt

  Kad ierastais dzīvokļa izskats jau ir apnicis, ir laiks plānot remontu. Mūsdienās tiek piedāvāts ļoti plašs gan mēbeļu, gan citu remontam nepieciešamo lietu klāsts. Atliek tikai izvēlēties acīm un maciņam piemērotāko.

 • Ko ņemt vērā, izvēloties ziemas riepas?

  Auto riepas ir viens no būtiskākajiem faktoriem, kas nodrošina drošu braukšanu. Tādēļ svarīgi, ka riepas ir kvalitatīvas, piemērotas konkrētās sezonas laika apstākļiem. Turpinājumā daži aspekti, ko ņemt vērā, izvēloties piemērotākās ziemas riepas. 

 • Dermatologs dzīves kvalitātes uzlabošanai Liepājā

  Par ādas slimībām cilvēki runā nelabprāt, jo reizēm šķiet, ka, piemēram, kārpas, izsitumi vai matu izkrišana ir sīkums. Patiesībā, ikviena ādas izmaiņa var būt spēcīgs organisma signāls un impulss, kas var liecināt par smagām un nopietnām slimībām. Profilaktiskai vizītei pie dermatologa vajadzētu būt ikgadējai rutīnai, tāpat kā zobārsta vai ginekologa apmeklējumam. 

 • Ieskaties – bruto algas kalkulators ikdienas ienākumu pārbaudei!

  Pētot jaunos darba piedāvājumus, nereti iespējams iepazīties arī ar plānoto darba algu. Neaizmirsti, ka šī alga lielākoties vienmēr tiek norādīta pirms nodokļu nomaksas, tādējādi radot iespaidu, ka summa ir krietni iespaidīgāka, nekā tā izskatīsies darbinieka kontā pēc tam, kad darbavieta būs nomaksājusi visus nodokļus. Kā zināt, kas ir bruto algas kalkulators, cik lielu naudu saņemsi pēc nodokļu nomaksas un kur šāda veida online kalkulatorus iespējams izmantot? Lasi rakstu un iepazīsties ar galveno informāciju raksta turpinājumā!

 • 6 lietas, ko nevajadzētu darīt tad, ja jūties noguris

  Kā zināms, daudzi cilvēki mums apkārt cieš no miega traucējumiem. Stresa pilnā ikdiena, finansiālas problēmas un sarežģījumi ģimenē atstāj sekas uz mūsu spēju naktī mierīgi izgulēties, kā rezultātā dienas laikā nespējam pilnvērtīgi funkcionēt. Ļoti iespējams, šo sarakstu varētu papildināt, taču esam izvēlējušies svarīgākās sešas aktivitātes, no kurām noteikti vajadzēt izvairīties, ja jūties noguris. 

 • Kā izvēlēties tvaika nosūcēju?

  Virtuve ir viena no centrālajām telpām jebkurā mājoklī, tādēļ svarīgi, lai tā arī būtu atbilstoši iekārtota. Viena no svarīgākajām lietām virtuvē ir tvaika nosūcējs – tas rūpējas par gaisa kvalitāti, kā arī par tīrību telpā.

 • Fleksis – noderīgs instruments mājokļa remontā. Kādam modelim dot priekšroku?

  Plānojot remontu, jāparūpējas, lai būtu pieejami visi darbam nepieciešamie instrumenti. Taču, apmeklējot veikalu, var nākties apjukt – ko ņemt vērā izvēloties vienu vai otru ierīci? Kas vajadzīgs obligāti, bet bez kā var iztikt? Šoreiz sīkāk aplūkosim leņķa slīpmašīnas izvēli. 

 • Kas jāņem vērā, izvēloties lapu pūtēju?

  Viens no grūtākajiem uzdevumiem, ar ko rudenī jātiek galā privātmāju īpašniekiem, ir lapu savākšana. Tādēļ līdz ar sezonu maiņu aktuāls kļūst jautājums, kā ar šo uzdevumu tikt galā pēc iespējas ātrāk un vienkāršāk. Viens no labākajiem risinājumiem ir lapu pūtēji. 

 • 6 noderīgi padomi, kas Jums būtu jāzina pirms automašīnas iegādes

  Personīgais auto mūsdienās ir visai pašsaprotams. Taču tā iegāde nav vienkāršs process. Ja ģimenē ir bērni, darbavieta atrodas vairākus desmitus kilometru no mājām, ir tikai loģiski, ja ģimenē ir automašīna, turklāt ne tikai viena, bet pat divas. Pārvietošanās nepieciešamība un laika sadalījums ne vienmēr sakrīt ar mūsu vēlmēm vai sabiedriskā transporta kursēšanas grafiku.