Vietējās ziņas

 • Kam pievērst uzmanību, iegādājoties sulu spiedi? Ieteikumi, kas ļaus izvēlēties labāko

  Svaigi spiesta sula brokastīs vai dienas vidū palīdz atgūt tik ļoti vajadzīgo mundruma devu. Augļu un dārzeņu sulas ir ne tikai veselīgas, bet arī ļoti garšīgas, turklāt tās var savstarpēji kombinēt, iegūstot arvien jaunas garšas buķetes. Ja domā par sulu spiedes iegādi, iepazīsties ar dažiem ieteikumiem, kas palīdzēs izvēlēties piemērotāko.

 • Budžeta plānošana: kā sagatavoties nākamajam gadam?

  Vai gadam beidzoties, Jūs mēdzat domāt par to, ka finanses varējāt izmantot lietderīgāk? Varbūt Jūs jau sen plānojat izveidot uzkrājumu vai savlaicīgi sagatavoties lielākiem izdevumiem? Taču kādēļ gan apņemšanos kaut ko mainīt atlikt uz nākamā gada sākumu? Domāt par pārmaiņām var jau tagad, kamēr šis gads vēl nav beidzies. Budžeta plāna izveide šogad palīdzēs veiksmīgāk uzsākt nākamo gadu. Un iespēja, ka nākamais būs pārmaiņu gads, daudzkārt pieaugs.

 • Patēriņa kredīts auto iegādei kopā ar Netcredit.lv 

  Lai kāda attieksme vai dažkārt pat aizspriedumi, kas valda sabiedrībā, mestu ēnu uz kredītiem kā tādiem, ir būtiski atcerēties, ka aizdevums reizēm var kalpot kā izdevība lielākiem vai mazākiem pirkumiem, kurus nav iespējams atlikt. Patēriņa kredīts ir viens no draudzīgākajām formām brīdī, kad nepieciešams ātri aizņemties. Un kāpēc to nedarīt, ja ir nepieciešams jauns auto? 

 • Kādas mēbeles izvēlēties studentiem, kas īrē dzīvesvietu

  Lai cik arī kārdinoša neizklausītos dzīve kopmītnēs, gadās, ka studenti paši izvēlas vai ir spiesti meklēt citu dzīvesvietu. Un šādos gadījumos populāra alternatīva ir istabu vai dzīvokļu īre. 

 • Patēriņa kredīts mājoklim

  Mājas ir vieta, kur mēs visi vēlamies justies ērti un droši, tādēļ aizvien vairāk investējam tieši mājokļu labiekārtošanā, un īpaši pieprasīts kļūst patēriņa kredīts mājoklim. 

 • Kā iespējams pelnīt naudu ar Instagram?

  Pēdējo piecu gadu laikā Instagram ieņēmis būtisku lomu daudzu cilvēku dzīvē visā pasaulē. Šajā sociālajā tīklā tiek pavadīts ļoti daudz laika, aplūkojot dažādus attēlus un video. Bet vai zināji, ka ar Instagram iespējams arī pelnīt naudu? 

 • Duškabīne – ieteikumi labākai izvēlei

  Lielisks papildinājums ikvienai vannas istabai ir duškabīne. Ja Tu esi šīs preces medībās, meklējot tādu modeli, kas būs atbilstošs gan telpas izmēram, gan arī Tavam budžetam, ir svarīgi padomāt par vairākiem svarīgiem faktoriem. Ir tvaika, noslēgtā tipa, atvērtās u.c. veida duškabīnes. Ielūkojies interneta veikala 220.lv sagatavotajos padomos, lai atrastu tieši tādu dušas kabīni, kāda Tev nepieciešama un kādu vari atļauties. 

 • 5 veidi, kā samazināt auto uzturēšanas izmaksas

  Publicitātes foto

  Automašīna nav lēts prieks. Ar to saistīti dažādi izdevumi – par degvielu, apdrošināšanu, remontu, uzturēšanu, stāvvietas atļaujām, tehnisko apskati, ceļu nodokli u.tml. Katru gadu cilvēki, kuriem ir mašīnas, iztērē vairākus simtus eiro, taču ir daži veidi, kā šīs izmaksas samazināt. 

 • TOP kritēriji, kas palīdzēs atrast un iegādāties piemērotāko tualetes podu!

  Publicitātes foto

  Tualetes poda izvēlēšanās var šķist pašsaprotama un vienkārša, taču – tikai līdz brīdim, kad nokļūsti veikalā. Izvēle ir daudzveidīga un tas lēmumu par labu kādam konkrētam modelim neatvieglo. Izrādās, izvēloties labāko tualetes podu, nozīme ir dažādām niansēm! Lai piedāvājumā orientēties būtu vienkāršāk, piedāvājam vairākus būtiskus kritērijus, kas palīdzēs atpazīt piemērotāko risinājumu. 

 • Bīstami paradumi, kas novērš mūsu uzmanību, esot pie stūres

  Vai zināji, ka liela daļa negadījumu notiek, jo autovadītāji zaudē modrību? Labi, ka tādos gadījumos ir OCTA, kas pasargā tās īpašnieku no izdevumiem, kuri radīti trešajām personām vai to mantai. Tiesa, pašu cilvēku gan šajā gadījumā polise nepasargā. Tad būs nepieciešama apdrošināšana ar plašāku segumu.