Vietējās ziņas

 • Ar tautas metodēm dārza darbos

  Publicitātes foto

  Ne vienmēr pret nezālēm un dārza kaitēkļiem jācīnās ar dārgām indēm. Pajautājiet savām vecmāmiņām, kā viņas agrāk iekopušas savus dārzus. Tautas metodes ir svētas vēl šodien un tiek aktīvi pielietotas. Galvenais tās neaizmirst un nodot tālāk, lai tās nepazūd nebūtībā.

 • Privātpersonu īpašuma apdrošināšana – labākā izvēle aizņemtiem cilvēkiem

  Publicitātes foto

  Mēs ļoti labi zinām to, ka aizņemti cilvēki nevēlas pavadīt garas stundas apdrošināšanas ofisos. Tieši tāpēc manapolise.lv tiešsaistē iespējams ātri un ļoti ērti iegādāties nekustamā īpašuma apdrošināšanu. Jums tiks sagatavots labākais pieejamais piedāvājums. Sagatavotā apdrošināšanas polise tiks nosūtīta uz jūsu norādīto e-pasta adresi kopā ar rēķinu, kuru ērti varēsiet apmaksāt savā internetbankā.

 • Lai visi dati vienuviet – kādu ārējo cieto disku pirkt?

  Publicitātes foto

  Ja agrāk dažādus dokumentus, fotogrāfijas, filmas un citus datus glabājām atsevišķos formātos un vietās, kas nereti aizņēma visu plauktu (piemēram, diski ar filmām un mapes ar dokumentiem), tad mūsdienās par to esam aizmirsuši, jo lielākoties failus glabājam datoros. Lai arī šis ir ļoti ērts veids, kā piekļūt visam nepieciešamajam, liels datu apjoms nereti mēdz padarīt datoru lēnāku, kā arī var atgadīties dažādas ķibeles, un mēs failiem gluži vienkārši vairs netiksim klāt. Šādos gadījumos noder ietilpīgs un jaudīgs ārējais cietais disks. Dažādi to modeļi interneta veikalā 220.lv tieši šobrīd pieejami par ļoti labām cenām (skatīt šajā mājaslapā).

 • Tava iespēja reklāmai Liepājā

  Publicitātes foto

  Nevar noliegt, ka mūsdienu sabiedrības komunikācijas paradumi ir krasi atšķirīgi no mūsu vecāku un vecvecāku piedzīvotā. Ar katru paaudzi šī atšķirība arvien palielinās, un gribot vai negribot, ir jāspēj tikt līdzi jaunākajām tendencēm un jāmēģina izprast mūsdienu bērni un jaunieši. Pat tādam 90. gadu sākuma bērnam kā man nākas apzināties, ka mūsdienu 12. klases pārstāvis var šķist diezgan nesaprotams. 

 • Kā izvēlēties videi draudzīgu sadzīves tehniku?

  Publicitātes foto

  Labiekārtojot mājokli, jāpadomā arī par atbilstošas sadzīves tehnikas izvēli. Un tas savā ziņā pat nav sarežģīts uzdevums, ja vien ir skaidrs, kas ir nepieciešams. Piedāvājums mūsdienās ir patiešām plašs – ražotāji meklē arvien jaunus veidus, kā ierīces padarīt maksimāli ērtas un funkcionālas. Patērētāji savukārt atzinīgi novērtē inovācijas, kas steidzīgo ikdienu padara iespējami vienkāršāku. 

 • Ainavu dizains un dārznieka amats

  Publicitātes foto

  Cik gan daudz patiesi skaistu dārzu jūs esat redzējuši? Latvija ir zaļa valsts, pie mums ir daudz skaistu dārzu, iekoptu teritoriju un ainavu, kas pat bez plānošanas ir skaistas. Ikvienā lauku sētā ir vismaz viena siltumnīca, vairākas puķu dobes un košumkrūmi. Mēs, latvieši, esam čakli un mīlam savu zemi, tāpēc rūpējamies un kopjam.

 • 5 finanšu padomi, ko sākt īstenot šodien 

  Publicitātes foto

  Katru dienu mēs tērējam naudu daudzām vairāk vai mazāk vajadzīgām lietām. Saprast, kur nauda tiek izlietota un izvērtēt tās izmaksu pozīcijas, kas tiešām ir nepieciešamas, ir svarīgi ikvienam. 

 • Būvgružu izvešana – kādās situācijās nepieciešams konteiners?

  Foto: Shutterstock.com

  Pavasaris ir remontu, celtniecības, tīrīšanas, kā arī visa liekā un nevajadzīgā izmešanas laiks. Taču, veicot lielas pārmaiņas mājoklī, pagalmā vai citā īpašumā, ir ļoti svarīgi pareizi atbrīvoties no būvniecības un tīrīšanas darbu laikā saražotajiem atkritumiem – būvgružiem. Turpini lasīt un noskaidro, kādās situācijās nepieciešama būvgružu izvešana un kā to pareizi paveikt!

 • Būtiskas nianses, kas jāzina, iegādājoties mājas jumta segumu

  Publicitātes foto

  Mājas jumts ir tikpat svarīga sastāvdaļa kā pati mājas fasāde. Mājas jumta segums nav lēts pirkums, tādēļ nevajadzētu kļūdīties tā izvēlē. Nav viegli atrast namam piemērotāko un savām vēlmēm atbilstošāku mājas jumta segumu, jo mājas jumta segumu veidi ir ļoti dažādi. Nav viena ideāla mājas jumta seguma. Izvēle ir atkarīga no mājas un iemītnieku vajadzībām, finansiālajām iespējām, kā arī nama dizaina un stila.

 • Žogi un to veidi. Kādas ir to funkcijas?

  Publicitātes foto

  Žogs ir sava veida ēkas papildinājums. Tas ir ēkas dizaina elements un vidi veidojošās ainavas arhitektūras piemineklis. Žogs ir ļoti būtiska daļa no visa īpašuma, tādēļ Latvijā gandrīz katram īpašumam ir veikts nožogojums.