Vietējās ziņas

 • Kādām īpašībām jāpiemīt Tavam biroja krēslam?

  Labākā investīcija, kuru varam veikt, ir līdzekļu ieguldīšana savā attīstībā, labsajūtā un veselībā. Straujajā ikdienas ritmā mēdzam piemirst par šķietamiem sīkumiem, kas laika gaitā var uz mums atstāt ievērojamu efektu. Piemēram, mēbeles, ko izmantojam darbavietā. Tie, kas strādā ofisā, noteikti lieto ofisa mēbeles – galdu un krēslu. Vai vienmēr pievēršam pietiekami daudz uzmanības tam, lai krēsls būtu ergonomisks un mūsu vajadzībām atbilstošs? Diemžēl nē. Taču vienmēr ir laiks situāciju mainīt un iegādāties kvalitatīvu biroja krēslu. Kas jāņem vērā, lai veiktu vērtīgu pirkumu, lasi turpinājumā. 

 • 6 iemesli, kādēļ sadzīves tehniku iegādāties internetā

  Sadzīves tehnika mūsu ikdienā ir neatsverams palīgs virtuvē, vannas istabā, skaistumkopšanā un pat mūsu atpūtā un izklaidē. Mūsdienu cilvēkam kļūst arvien ērtāk savu noskatīto un izvēto preci iegādāties interneta veikalos, kuri mūsu platuma grādos un lielākā globālā mērogā nemaz netrūkst. Pirkt preci internetā ir daudz ērtāk, jo, ja zinat, kāda prece Jūs interesē, tad nebūt nav jāiziet no siltās mājas ārā un mierīgu sirdi malkojot kafiju, ar pāris datora peles klikšķiem prece būs iegādāta. Nākamais solis ir pacietīgi sagaidīt preces piegādi, preci lietot un novērtēt, cik ērti un veiksmīgi mūsdienās mēs varam iepirkties neizejot no mājas. 

 • Presto Autoskola Liepājā – unikāls serviss un apkalpošanas perfekcija

  Presto Autoskola 10 gadu laikā ir ne tikai atvērusi daudzas filiāles Rīgā, bet arī citās Latvijas pilsētās – Ogrē, Saldū, Jūrmalā, Saulkrastos, Jēkabpilī, Olainē, Babītē, Lielvārdē un citur. Kopš pirmajiem dibināšanas gadiem Presto rūpējas par savu klientu, nezaudējot apmācību kvalitāti un spējot regulāri modernizēt savu pakalpojumu. 

 • Noderīgi padomi, kā izvēlēties piemērotāko tvaika tīrītāju

  Mūsdienās arvien populārāki kļūst tvaika tīrītāji – ierīces noturīgu netīrumu likvidēšanai, kā arī telpu dezinfekcijai. Izmantojot tvaika tīrītāju, lielisku efektu var panākt pat bez ķīmisku līdzekļu izmantošanas. Ja arī Tev aktuāla šīs ierīces iegāde, turpini lasīt un uzzini, kā izvēlēties piemērotāko!

 • Noderīgi padomi, kā izvēlēties mājoklim piemērotu apgaismojumu

  Pavasaris ir īstais laiks padomāt par mājokļa labiekārtošanas darbiem. Turklāt , lai panāktu labu efektu, pārmaiņām pat nav jābūt vērienīgām – reizēm pilnīgi pietiek ar mēbeļu pārbīdīšanu vai apgaismojuma nomaiņu. Šoreiz par to, kā izvēlēties mājoklim piemērotāko apgaismojumu. 

 • Kā pareizi veidot budžeta plānu?

  Ja Jūs, līdzīgi kā daudzi citi, kas vēlas uzlabot savas naudas pārvaldības prasmes, esat lasījuši rakstus un pat, iespējams, grāmatas par finansēm, noteikti būsiet ievērojuši vienu izteiktu padomu, ko sniedz eksperti – Jums nepieciešams budžets. Tas ir plāns, kas parāda, kā tiks izmantoti ienākumi. Katrs cents tiek novirzīts konkrētam mērķim, veidojot izdevumu kategorijas un nepieciešamības gadījumā, pielāgojot to apjomus, lai savus naudas līdzekļus izmantotu atbildīgāk.

 • Īsumā par kontaktlēcām un to pareizu lietošanu

  Kontaktlēcas un to sniegtās priekšrocības redzes korekcijā šobrīd vairs nav nekāds jaunums. Lēcas izmanto gan pusaudži, gan pieaugušie, gan seniori, jo ražošanas metodes un materiāli attīstās, ir radīti produkti, kas ir gan maksimāli efektīvi, gan komfortabli ikdienas lietošanā. 

 • Apgūsti šos finanšu paradumus, pirms esi noformējis hipotekāro kredītu

  Ja tuvākā vai tālākā nākotnē jūsu dzīves plānos ietilpst hipotekārais kredīts, tad rekomendējam izlasīt šo rakstu, lai uzzinātu, kādus paradumus un kāpēc finanšu speciālisti iesaka apgūt un uzlabot vēl pirms hipotekārā kredīta noformēšanas. Ja šie finanšu paradumi būs jūsu ikdiena, tad, uzņemoties tik apjomīgas saistības kā hipotekārais kredīts, būs daudz mazāk iespēju, ka aizdevums varētu radīt grūtības jūsu budžetam.

 • 8 padomi, kā iekrāt naudu gada laikā

  2017. gadā veiktais pētījums par labklājību mājsaimniecībās Amerikā norāda, ka viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ vairums cilvēku aizņemas nepārdomāti, ir iekrājumu trūkums. Mūsdienās šī problēma ir aktuāla ne tikai Amerikā, bet arī Latvijā un citās valstīs. Protams, var piekrist, ka naudas taupīšana prasa motivāciju, pūles un "stingru mugurkaulu". Taču tas nav viss. Šī raksta turpinājumā apkopoti astoņi padomi, kā iekrāt naudu vienkāršāk un ātrāk, piemēram, gada laikā. 

 • Kas jāņem vērā, izvēloties stūra dīvānu

  Mēbeles ir būtisks elements ikvienā mājoklī. Katrai no tām ir īpaša funkcija, tādēļ mēbeles vajadzētu izvēlēties īpaši rūpīgi, ņemot vērā gan savu dzīvesveidu un individuālās prasības, gan mājokļa kopējo iekārtojumu.